Системи безпеки на підприємствах

Системи безпеки на підприємствах

Системи безпеки на підприємствах

Сьогодні не існує якогось переліку заходів або обладнання, яке повинно в обов'язковому порядку встановлюватися на підприємстві. Таке, в принципі, неможливо з огляду на те, що приватні підприємства самі приймають рішення про те, як саме захистити себе від зазіхань зловмисників.

Хтось вважає за краще наймати в штат професійних охоронців, створюючи свою власну службу безпеки. А для когось на перший план виходять технічні засоби безпеки, які пропонує цей сайт

Системи контролю та управління доступом

Такого роду устаткування сьогодні зустрічається практично на всіх підприємствах. Більш того, його встановлюють на прохідних державних установ в тому числі. Річ у тому, що в охоронних підприємствах застосовуються передові технології, які дозволяють автоматизувати пропуск співробітників і гостей на підприємство.

Великою популярністю користуються системи, які передбачають допуск за спеціальними чіпами, вбудованим в карти та брелоки. Такого роду системи складаються з контролерів і зчитувачів. Останні встановлюються на прохідній і саме до них прикладаються перепустки. До речі, в деяких системах контролери та зчитувачі знаходяться в одному блоці.

На чіп записується спеціальний код, який при зчитуванні звіряється з тим, що в базі даних. Якщо код збігається, власнику картки надається доступ. В іншому випадку, в доступі буде відмовлено. Більш того, за допомогою таких систем можна не тільки обмежувати доступ сторонніх, але і розмежовувати його всередині підприємства.

Сучасні системи дозволяють також стежити за тим, як співробітники використовують робочий час. Облік робочого часу є однією з функцій. Керівник підприємства може в будь-який момент отримати інформацію про те, в який час співробітники прийшли на робоче місце, коли пішли на обід і о котрій годині пішли ввечері.

Раніше для вирішення цих завдань на прохідній охоронець перевіряв документи, дані про співробітників і відвідувачів вносилися в спеціальні журнали. Зараз все це робиться автоматично.

Системи відеонагляду 

Системи безпеки на підприємстві не обмежуються виключно організацією контрольно-пропускного режиму на прохідній. Річ у тому, що зловмисники можуть спробувати проникнути на територію повз прохідну. І тому системи відеоспостереження користуються високим попитом. 

Зазвичай вони складаються з відеокамер, а також монітора, на який передається сигнал. Принцип роботи простий. Монітор встановлюється на посту охорони та співробітник, відповідальний за питання безпеки, займається моніторингом в режимі реального часу.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-05-17
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Чем привлекают однокомнатные квартиры в новом комплексе О2 RESIDENCE
Однокомнатные квартиры в жилом комплексе О2 RESIDENCE идеальны для тех, кто ищет недвижимость для себя и стремится жить в окружении природы. Это также подходящий вариант для молодоженов и супругов на пенсии.
Вчера, 21:28100
Купальники — маст-хэв в летнем гардеробе
Вы уже готовы к летнему сезону? Самое время выбирать солнцезащитные очки, пляжную одежду, головные уборы и, конечно же, купальники!
Вчера, 21:1692
Как определить размер одежды новорожденных детей
Вопрос подбора одежды возникает еще до рождения ребенка. Будущие родители заранее готовятся к роддому и список необходимых вещей включает в себя одежду для малыша.
Вчера, 18:4987
Женские комбинезоны на LeBoutique: что сейчас в тренде?
Комбинезоны – лучшая альтернатива платьям, которые позволяют женщинам чувствоваться более уверенно и  не вынужденно. В конце концов, такая одежда просто-напросто удобна и практична, именно поэтому является востребованной и особо популярной.
Вчера, 18:44105
Як реанімувати орхідею. Де купити добриво «Ярос»
Багато квітникарів задаються питанням: як реанімуваті орхідею, якщо вона почала в'янути, що для цього можна зробити в домашніх умовах? У той же час, в подібних ситуаціях врятувати рослину дуже часто допомагає використання спеціального добрива фірми «Ярос».
15-мая-2021, 21:54247
Для чего нужны гербициды?
Выращивание культур - дело кропотливое, но интересное. Однако все могут испортить сорные травы. Ведь именно они не только забирают из земли все питательные вещества, но еще могут губительно влиять на другие растения.  
14-мая-2021, 21:28274

События

Статистика COVID-19 в Украине по состоянию на утро 18 мая 2021
18 мая (по состоянию на 9:00) в Украине  2 160 095 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 48 469 летальных,  1 882 344 пациентов выздоровело.
Сегодня, 08:2737
Минимальный оклад сотрудников в размере 45 400 гривен прописан в проекте закона по СБУ
Нардеп от "Слуги народа" Марьяна Безуглая опубликовала законопроект об СБУ ко второму чтению.
Вчера, 21:48109
В проекте закона по СБУ прописали резкое сокращение численности сотрудников
В интернете опубликован проект закона о внесении изменений в закон Украины 1992 года "О Службе безопасности Украины".
Вчера, 21:4194
Из-за обвинений в измене Гейтс ушел из Microsoft и может потерять большую часть активов
Всплывают новые подробности развода основателя Microsoft Билла Гейтса с его женой Мелиндой после 27 лет брака. 
Вчера, 19:09143
Два месяца спустя в Польше умерла еще одна жертва аварии с украинским автобусом
В больнице польского города Перемышль умерла еще одна пострадавшая в аварии с украинским автобусом, которая произошла в начале марта недалеко от польского города Кошице.
Вчера, 18:57108
Продолжить строительство "Северного потока-2" разрешила Германия
Федеральное морское и гидрографическое агентство (BSH) разрешило продолжить строительство газопровода "Северный поток - 2" на территории исключительной экономической зоны Германии.
Вчера, 18:41156