Системи безпеки на підприємствах

Системи безпеки на підприємствах

Системи безпеки на підприємствах

Сьогодні не існує якогось переліку заходів або обладнання, яке повинно в обов'язковому порядку встановлюватися на підприємстві. Таке, в принципі, неможливо з огляду на те, що приватні підприємства самі приймають рішення про те, як саме захистити себе від зазіхань зловмисників.

Хтось вважає за краще наймати в штат професійних охоронців, створюючи свою власну службу безпеки. А для когось на перший план виходять технічні засоби безпеки, які пропонує цей сайт

Системи контролю та управління доступом

Такого роду устаткування сьогодні зустрічається практично на всіх підприємствах. Більш того, його встановлюють на прохідних державних установ в тому числі. Річ у тому, що в охоронних підприємствах застосовуються передові технології, які дозволяють автоматизувати пропуск співробітників і гостей на підприємство.

Великою популярністю користуються системи, які передбачають допуск за спеціальними чіпами, вбудованим в карти та брелоки. Такого роду системи складаються з контролерів і зчитувачів. Останні встановлюються на прохідній і саме до них прикладаються перепустки. До речі, в деяких системах контролери та зчитувачі знаходяться в одному блоці.

На чіп записується спеціальний код, який при зчитуванні звіряється з тим, що в базі даних. Якщо код збігається, власнику картки надається доступ. В іншому випадку, в доступі буде відмовлено. Більш того, за допомогою таких систем можна не тільки обмежувати доступ сторонніх, але і розмежовувати його всередині підприємства.

Сучасні системи дозволяють також стежити за тим, як співробітники використовують робочий час. Облік робочого часу є однією з функцій. Керівник підприємства може в будь-який момент отримати інформацію про те, в який час співробітники прийшли на робоче місце, коли пішли на обід і о котрій годині пішли ввечері.

Раніше для вирішення цих завдань на прохідній охоронець перевіряв документи, дані про співробітників і відвідувачів вносилися в спеціальні журнали. Зараз все це робиться автоматично.

Системи відеонагляду 

Системи безпеки на підприємстві не обмежуються виключно організацією контрольно-пропускного режиму на прохідній. Річ у тому, що зловмисники можуть спробувати проникнути на територію повз прохідну. І тому системи відеоспостереження користуються високим попитом. 

Зазвичай вони складаються з відеокамер, а також монітора, на який передається сигнал. Принцип роботи простий. Монітор встановлюється на посту охорони та співробітник, відповідальний за питання безпеки, займається моніторингом в режимі реального часу.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
Вчера, 22:35289
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
Вчера, 22:23116
Корпоративные мероприятия. Организационные вопросы и выбор площадки для проведения мероприятия
Каждый работодатель, несомненно, заботится о процветании возглавляемого им учреждения. Для этого сотрудники должны выполнять свои обязанности надлежащим образом и с полной отдачей. Намного проще, когда у сотрудников правильные отношения друг с другом.
Вчера, 20:57114
Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
27-ноя-2020, 19:50182
Черная пятница в Украине — отличная возможность обновить свой гардероб
Черная пятница в Украине — безумные скидки на оригинальные брендовые товары.
27-ноя-2020, 16:21151
Бренд Oksana Mukha: дизайнерские платья, покоряющие мир
Каждая женщина, планируя отправиться на торжество, прилагает немало усилий, чтобы выглядеть непревзойденно, обворожительно, стильно – в этом немалую роль играет удачно подобранное вечернее платье.
27-ноя-2020, 16:18187

События

Видео взрыва четырех небоскребов в Эмиратах было опубликовано в сети
В Абу-Даби в Объединенных Арабских Эмиратах взорвали сразу четыре небоскреба.
Сегодня, 18:2052
Вариант "интеллектуального локдауна" рассматривает правительство
Правительство рассматривает вариант "интеллектуального локдауна" в Украине.
Сегодня, 18:1755
Пересмотреть ограничения на собрания в церквях обязали правительство Франции
Госсовет Франции обязал правительство пересмотреть введенные ограничения на количество участников служб в церквях.
Сегодня, 17:5944
На совещание в понедельник соберутся главы фракций Рады
Главы парламентских фракций соберутся на совещание в понедельник, 30 ноября.
Сегодня, 17:2257
С 3 декабря в Чехии смягчат карантин
Правительство Чехии огласило ослабление жесткого карантина с четверга, 3 декабря.
Сегодня, 17:0953
На индонезийском острове Ломблен в южной части страны начал извергаться вулкан Левотоло
Местные власти запретили полеты над этим регионом Индонезии и закрыли местный аэропорт.
Сегодня, 15:0670