Твердопаливні котли з пелетною факельною горілкою

Твердопаливні котли з пелетною факельною горілкою

Економічне, зручне та екологічне рішення, яке представляє собою пелетний котел, ідеально підходить до будь-якого житлового, службового будинку, складу чи виробничого залу з центральним опаленням. Там, де є необхідність зменшити витрати на опалення при спрощенні експлуатації, пелетний котел, що не потребує обслуговування, забезпечить оптимальний комфорт експлуатації та відповідні параметри системи опалення.

 

Гранули — це паливо, яке, попри всі переваги, все ще не повністю оцінено. Сучасні пелетні котли гарантують екологічне опалення будинку, а саме паливо набагато зручніше у використанні, ніж вугілля. Більшість пелетних котлів є однофункціональними приладами — вони постачають тільки опалювання. Детальніше дізнатися про функції та переваги пелетних котлів з факельною горілкою можна, запитавши поради в консультанта. Щоб можна було нагріти воду для миття, потрібно придбати ємність з гарячою водою. Котли із вбудованим баком є рідкістю.

 

Хоча нагрівання пелетами коштує на 20% більше, ніж вугілля, але принаймні на 20% менше, ніж мазут чи пропан, і вдвічі менше, ніж електронагрівачі.

 

Для кого пелетний котел?

Установку пелетного котла слід враховувати людям, які не мають доступу до природного газу та хочуть опалювати будинок твердим паливом через витрати. Однак вони шукають іншого рішення, ніж вибір вугілля. Отримати низький рівень викидів забруднюючих речовин в атмосферу та високу енергоефективність трохи легше при спалюванні пелет, ніж вугілля. Багато пелетних котлів відповідають найвищим вимогам до енергії та викидів. Крім того, пелетний котел з факельною горілкою — це рішення для людей, які мають можливість облаштувати приміщення для котельні в будинку мінімум 2 х 3 м. Більшість пелетних котлів на заводі обладнані паливною ємністю, яка зберігає свій запас протягом 3-4 днів. Якщо для когось цього недостатньо, можна придбати більшу — деякі виробники дають можливість замовити котел, в інших випадках можливе використання додаткового контейнера.

Як вибрати потужність пелетного котла?

Не варто купувати котел з потужністю більшою, ніж розрахована в дизайні будинку, адже протягом більшої частини опалювального сезону він повинен працювати з номінальною потужністю (менше максимальної). Тоді він досягне найвищої ефективності, тобто з паливної частини він отримає найбільшу енергію.

Завдяки цьому споживання пелет буде меншим і менше забруднення, що утворюється в процесі горіння, піде в атмосферу. Виробники пропонують все більше і більше котлів малої потужності — навіть кілька кіловат. Такої потужності достатньо для обігріву добре утепленого будинку.Якщо котел також повинен нагрівати промивну воду, його потужність повинна бути більшою (залежно від потреби).

 

Експлуатація пелетного котла

Оскільки пелети дозуються до котла автоматично, користувач бере участь у його роботі лише епізодично — це, мабуть, найбільша перевага пелетних котлів порівняно з вугільними або звичайними дровами. Крім того, пелети випалюють нагрівачами, встановленими в конфорці, які автоматично включаються контролером. Котли також мають автоматичні системи пожежогасіння, встановлені для захисту від зворотного потоку в паливний контейнер. Таким чином, маючи у своєму розпорядженні великий резервуар для пелет, можна обігріти будинок порівняно недорогим твердим паливом і водночас насолоджуватися майже зручністю роботи котла, як при використанні більш дорогих мазутів.

 

Котли для спалювання пелет зазвичай продаються з автоматичними подачами та паливними баками. Годівниці призначені для подачі палива з бака до вогнища. Останні дозволяють транспортувати гранули на відстань у кілька, а то й декілька десятків метрів. Завдяки цьому паливо може зберігатися на значній відстані від котельні, наприклад, в окремому приміщенні або в баку, встановленому зовні. Варто знайти велике приміщення для палива, адже ви можете запастися його запасом на весь опалювальний сезон у той період, коли його ціна найнижча.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-07
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Айпад про 9.7 - главные функциональные возможности и преимущества
Новый айпад про 9.7 считается достаточно интересным устройством. Практически сразу после выпуска он занял нишу между 12.9” iPad Pro и 9.7” iPad Air 2. На основании размеров и встроенных функциональных возможностей сложно определить, к какой категории может быть отнесен этот новый гаджет.
6-мар-2021, 08:51201
Виды солнечных электростанций и их отличия
Установка солнечной электростанции у себя дома или на предприятии позволяет не только экономить на счетах за электричество, но и зарабатывать на продаже излишков выработанной энергии.
4-мар-2021, 17:20315
Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23520
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44376
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21490
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20534

События

Появились первые подробности убийства полицейской в Киеве
Предварительной причиной убийства 37-летней полицейской в Киеве стал внезапный конфликт между подозреваемой и погибшей, которые были между собой знакомы.
Вчера, 22:1956
В оккупированном Крыму наблюдается сложная ситуация с запасами воды: реки обмеливают и пересыхают, а некоторые водохранилища уже пересохли.
Об этом говорится в материале проекта Крым.Реалии, который мониторит ситуацию с водой на оккупированном полуострове.
Вчера, 22:1656
В Украине с 1 марта началась запись на бесплатную вакцинацию от COVID-19
Запись на прививку поможет украинцам получить паспорт о COVID-вакцинации, если его введут в мире.
Вчера, 22:1454
Все началось с пионерлагеря. Что известно о жене и детях Коломойского, против которых ввели санкции
Сегодня, 5 марта, Госдеп США ввел санкции против олигарха Игоря Коломойского и всей его семьи: жены Ирины, дочери Анжелики и сына Григория.
Вчера, 22:1358
Подозреваемую в убийстве полицейской задержали в Киеве
В ночь на 7 марта в Дарницком районе столицы обнаружили тело полицейской.
Вчера, 22:0860
Закрытие шахт, увеличение тарифов, удар по экспорту. Как Украина присоединяется к "зеленому курсу" Евросоюза
На "юбилейном" Кабмине 3 марта премьер-министр Денис Шмыгаль анонсировал запуск уже в ближайшее время пилотного проекта по трансформации угольных регионов.
Вчера, 21:1969