Де придбати оснащення для НУШ

Де придбати оснащення для НУШ

Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей. Велика увага приділяється оснащенню шкіл. Прогресивне обладнання, зручні меблі, допоміжні матеріали та приладдя відіграють важливу роль в організації навчального процесу у відповідності до нових стандартів.

ElizLabs: сучасне оснащення для шкіл

Компанія пропонує великий вибір товарів. Тут можна придбати будь-яке оснащення для організації навчального процесу. Одна з найпопулярніших категорій — стенди для Нової Української школи (НУШ) та інформаційні дошки. В каталозі ElizLabs представлені варіанти для різних навчальних дисциплін. Ви отримаєте можливість обрати будь-які формати, яскраве оформлення. Всі вироби на сайті безпечні і повністю відповідають установленим вимогам.

Високим попитом користуються товари для організації інклюзивного навчання. Це особлива категорія. Такі вироби мають відповідати рекомендаціям фахівців і встановленим стандартам. ElizLabs пропонує спеціалізоване обладнання для запровадження інклюзивного навчання і товари для облаштування просторів для розвитку дітей з особливими потребами. Асортимент компанії охоплює всі напрямки:

  • устаткування сенсорної інтеграції;
  • інтерактивне обладнання;
  • реабілітація та ЛФК;
  • анімація, пісочна терапія;
  • меблі для ігрових кімнат;
  • приладдя та дидактичні матеріали для корекційної педагогіки.

Тут можна придбати сучасні меблі для школярів та вчителів, вироби для проведення лабораторних та практичних робіт. ElizLabs пропонує сертифіковане кухонне обладнання нуш. Асортимент постійно поповнюється цікавими новинками.

Вигідні ціни і бездоганний сервіс

Інтернет-магазин надає гарантію на всі товари. Тут працюють кваліфіковані консультанти. Вони допоможуть обрати найкращі рішення з урахуванням ваших потреб, правильно оформити документи на придбання оснащення. Доставлення замовлень здійснюються у всі регіони України. Компанія гарантує своєчасну відправку товарів, адже всі вироби з каталогу є у наявності на складі.

ElizLabs пропонує шкільне оснащення за найнижчими цінами. Вас цікавлять тендерні закупівлі? Заявку можна оформити в режимі онлайн на сайті інтернет-магазину. Спеціалісти компанії нададуть безкоштовну консультацію з питань підготовки технічної частини документації.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

В чем преимущества кроссовок Puma
Краткий обзор главных преимуществ и серии Legacy от бренда Puma.
Вчера, 20:5595
Упрощенные закупки. Ответы на важные вопросы
Процедура упрощенных закупок как один из видов допорогов появилась вместе с новой редакцией Закона Украины «О публичных закупках» (далее по тексту — Закон) 19 апреля 2020 года. Отныне она обязательна для тендеров с бюджетом более 50 тысяч гривен и менее 200 тысяч гривен или суммы,
Вчера, 20:53113
Медальон: особенности украшения и его выбора
Выбираем и правильно носим медальон: советы от ювелирного магазина
Вчера, 20:4486
Как выбрать детскую обувь - производитель DDStep рекомендует
На что обращать внимание при выборе детской обуви? Как правильно определить размер обуви для ребенка? 8 основных моментов, которые обязательно необходимо проверить перед покупкой.
5-июл-2020, 10:24161
Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
3-июл-2020, 19:03178
Почему купить бумажные кухонные полотенца хотят все?
Полотенца из бумаги для кухни – это относительно новое бытовое изобретение применяется практически повсюду, причем одной кухней дело не ограничивается. Особенно зарекомендовали себя данные полотенца в кухонных зонах ресторанов, столовых и остальных заведений общепита. Представьте сами:
2-июл-2020, 18:15150

События

Опубликована ориентировка и фото нападавших на авто "Укрпочты"
Полиция просит очевидцев сообщать полезную информацию о событии
Сегодня, 19:2717
Непогода с грозами и сильным ветром идет в Украину
В отдельных районах Украины ожидается град
Сегодня, 16:46106
Появились детали подрыва автомобиля "Укрпочты"
В Полтавской области введен план перехват
Сегодня, 15:3058
Из-за утечки газа в жилом доме произошел пожар в Киеве
Владелец квартиры получил незначительные ожоги
Сегодня, 15:2548
В Крыму ФСБ задержало татар и обвиняют их в терроризме
Правоохранители открыли дело из-за массовых задержаний ФСБ
Сегодня, 14:0960
Подорвали и ограбили автомобиль "Укрпочты" в Полтавской области
В результате происшествия пострадали двое человек, открыто дело
Сегодня, 13:5264