Де придбати оснащення для НУШ

Де придбати оснащення для НУШ

Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей. Велика увага приділяється оснащенню шкіл. Прогресивне обладнання, зручні меблі, допоміжні матеріали та приладдя відіграють важливу роль в організації навчального процесу у відповідності до нових стандартів.

ElizLabs: сучасне оснащення для шкіл

Компанія пропонує великий вибір товарів. Тут можна придбати будь-яке оснащення для організації навчального процесу. Одна з найпопулярніших категорій — стенди для Нової Української школи (НУШ) та інформаційні дошки. В каталозі ElizLabs представлені варіанти для різних навчальних дисциплін. Ви отримаєте можливість обрати будь-які формати, яскраве оформлення. Всі вироби на сайті безпечні і повністю відповідають установленим вимогам.

Високим попитом користуються товари для організації інклюзивного навчання. Це особлива категорія. Такі вироби мають відповідати рекомендаціям фахівців і встановленим стандартам. ElizLabs пропонує спеціалізоване обладнання для запровадження інклюзивного навчання і товари для облаштування просторів для розвитку дітей з особливими потребами. Асортимент компанії охоплює всі напрямки:

  • устаткування сенсорної інтеграції;
  • інтерактивне обладнання;
  • реабілітація та ЛФК;
  • анімація, пісочна терапія;
  • меблі для ігрових кімнат;
  • приладдя та дидактичні матеріали для корекційної педагогіки.

Тут можна придбати сучасні меблі для школярів та вчителів, вироби для проведення лабораторних та практичних робіт. ElizLabs пропонує сертифіковане кухонне обладнання нуш. Асортимент постійно поповнюється цікавими новинками.

Вигідні ціни і бездоганний сервіс

Інтернет-магазин надає гарантію на всі товари. Тут працюють кваліфіковані консультанти. Вони допоможуть обрати найкращі рішення з урахуванням ваших потреб, правильно оформити документи на придбання оснащення. Доставлення замовлень здійснюються у всі регіони України. Компанія гарантує своєчасну відправку товарів, адже всі вироби з каталогу є у наявності на складі.

ElizLabs пропонує шкільне оснащення за найнижчими цінами. Вас цікавлять тендерні закупівлі? Заявку можна оформити в режимі онлайн на сайті інтернет-магазину. Спеціалісти компанії нададуть безкоштовну консультацію з питань підготовки технічної частини документації.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-01-22
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Стали известны планы по развитию инфраструктуры “Петровского квартала”
Известный киевский застройщик, компания NOVBUD, принимает эффективные меры по совершенствованию инфраструктуры в ЖК “Петровский квартал”.
Сегодня, 16:3943
Ортопедические стельки: правила покупки онлайн
В последние время Интернет стал мощным инструментом для продаж и, собственно, покупок. Тысячи онлайн-магазинов предлагают самый разнообразный товар, в том числе, и ортопедические стельки, ассортимент которых поражает своим разнообразием.
Сегодня, 14:5559
Голубая шпинель: все о драгоценном камне рассказывает VIPGOLD
Страсть к драгоценным камням берёт начало у истоков человеческой цивилизации. Их блеск и красота завораживали, служили прекрасным дополнением к вечерним платьям, а порой просто сводили с ума. Чем красивее камень, тем выше его стоимость и значимость в глазах ценителей.
Вчера, 18:08164
Клиника DentaGuard
Уход за зубами - важный момент, от которого зависит степень здоровья, привлекательности человека. Поэтому важно регулярно проходить стоматологическое обследование, чтобы быть уверенным в отсутствии проблем в данной сфере.
Вчера, 16:2894
Виды стиральных машин и советы по их выбору
Стиральная машина — это техника, без которой сегодня не представляет своего существования ни одна хозяйка.
Вчера, 14:55150
Магия воды: книги про морские и подводные приключения
Книги про морские путешествия всегда захватывают читателя с головой. Предлагаем и Вам окунутся в мир морских приключений с подборкой книг от Книгарни Е!
21-янв-2021, 18:37239

События

В суд на Управление госохраны которое не пускает его в здание КСУ подал Тупицкий
Глава Конституционного суда Украины Александр Тупицкий решил судиться с Управлением госохраны.
Сегодня, 16:3636
Акции против Лукашенко возобновились в Беларуси
В Беларуси сегодня возобновились акции протеста против режима непризнанного президента Александра Лукашенко.
Сегодня, 16:3436
На акции за Навального в Киеве произошли стычки
В Киеве произошли стычки между полицией и противниками акции в поддержку российского политика Алексея Навального.
Сегодня, 16:3147
Почти метр снега выпал в Карпатах
По состоянию на сегодня, 23 января, в Карпатах высота снежного покрова достигает 90 сантиметров.
Сегодня, 15:1256
Жену Навального задержали в России
В Москве задержали жену оппозиционера Алексея Навального.
Сегодня, 15:1053
За подготовку убийства сотрудника СБУ задержали полковника "Альфы"
Полковника спецподразделения Службы безопасности Украины "Альфа" Андрея Расюка задержали по подозрению в подготовке убийства начальника Главного управления внутренней безопасности СБУ Андрея Наумова.
Сегодня, 15:0958