Есе допомагає проявити індивідуальність

Есе допомагає проявити індивідуальність

Мало хто згадує шкільні завдання з ніжністю і приємною ностальгією. Вони забирають дуже багато вільного часу і часто не приносять особливої користі. Особливо якщо мова йде про твори, в яких потрібно припустити, що саме хотів сказати автор того чи іншого твору.

Тобто, по суті, вчителі вимагають від школярів проаналізувати мотиви і наміри дорослої людини і викласти їх в досить суворії формі, слідуючи чітким літературним правилам. Не дивно, що школярі скептично ставляться до написання творів на задану тему. У них немає зацікавленості в завданні. Для того, щоб з ним впоратися досить просто прочитати короткий зміст літературного твору.

У есе ж є головна перевага - свобода проявити індивідуальність. Це і є одним з критеріїв оцінки роботи учня.

У чому різниця?

Варто зазначити, що до написання есе теж пред'являються певні вимоги. Текст має складатися з трьох частин:

- вступу;
- основної частини;
- висновок.

Часто вчитель сам вибирає тему, але учень може проявити ініціативу і запропонувати свою. На цьому всi формальні властивості есе закінчуються. Учню не потрібно намагатися зрозуміти, що хотів сказати автор і які літературні прийоми для цього використовувати.

Есе - це запрошення до діалогу. Завдання учня - представити свої власні ідеї і думки. Ключовий момент відмінності від твору полягає в тому, що учень може зробити це в довільній формі, дати волю своїй фантазії. Таке завдання здається більш захоплюючим, тому що дає можливість показати свій внутрішній світ.

Здається дивним той факт, що в світі, де вже давно індивідуальність і винахідливість цінуються вище стандартної передбачуваності, в школах дітей як і раніше змушують неухильно слідувати чітким правилам письмових завдань. Роботодавець отримає більше вигоди від того співробітника, який може знаходити нестандартні рішення, ніж від того, хто сліпо слідує виробничому протоколу. Розвивати творче мислення і спонтанність необхідно зі шкільної лави. Не варто заганяти юних обдарувань в рамки, вимагаючи від них неефективно витрачати час на твори. Якщо впровадити в нашу систему освіти більше свободи дій і пробудити інтерес до завдань, результати не змусять себе довго чекати.

Написати гарне есе складно

Можливо, навіть складніше, ніж хороший твір. Свобода дій може поставити в глухий кут. Не дивно, що існує безліч компаній (Custom Writing), які пропонують школярам і студентам свою допомогу.

Іноді, розібратися у власних думках буває складніше, ніж в думках автора твору. Тому студенти західних навчальних закладів з радістю користуються послугами досвідчених письменників наукових робіт.

Такі сервіси як Do my homework вельми популярні через нестачу часу у студентів і школярів. Письменник, який пропонує свою допомогу, зможе допомогти правильно структурувати есе, перевірити його на наявність помилок і відредагувати окремі його частини. У будь-якому випадку, таке завдання допоможе розвинути нестандартне мислення і поліпшити навички письменницької майстерності.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-28
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
Вчера, 22:3594
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
Вчера, 22:2357
Корпоративные мероприятия. Организационные вопросы и выбор площадки для проведения мероприятия
Каждый работодатель, несомненно, заботится о процветании возглавляемого им учреждения. Для этого сотрудники должны выполнять свои обязанности надлежащим образом и с полной отдачей. Намного проще, когда у сотрудников правильные отношения друг с другом.
Вчера, 20:5761
Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
27-ноя-2020, 19:50153
Черная пятница в Украине — отличная возможность обновить свой гардероб
Черная пятница в Украине — безумные скидки на оригинальные брендовые товары.
27-ноя-2020, 16:21131
Бренд Oksana Mukha: дизайнерские платья, покоряющие мир
Каждая женщина, планируя отправиться на торжество, прилагает немало усилий, чтобы выглядеть непревзойденно, обворожительно, стильно – в этом немалую роль играет удачно подобранное вечернее платье.
27-ноя-2020, 16:18167

События

В России вся семья новорожденного умерла из-за коронавируса за неделю
В Санкт-Петербурге семья россиян — женщина на 32-й неделе беременности, ее 64-летний отец и 61-летняя мать — умерли в течение недели из-за коронавируса.
Вчера, 22:1981
Провел акцию памяти жертв Голодомора Нацкорпус в Киеве
В День памяти жертв Голодомора, 28 ноября, Национальный корпус провел акцию протеста перед посольством Российской Федерации в Киеве.
Вчера, 20:5467
Карантин в канун Рождества ослабит Бельгия
Правительство Бельгии приняло решение ослабить карантинные ограничения в канун Рождества.
Вчера, 20:5259
На обвинения во "внешнем управлении" Украиной ответили в посольстве США
Соединенные Штаты работают открыто и прозрачно в партнерстве с правительством Украины и по его просьбе.
Вчера, 20:4757
Офис генпрокурора заявил что НАБУ не имело права требовать экстрадиции Бахматюка
В Генеральной прокуратуре отказались удовлетворить запрос НАБУ об экстрадиции украинского агробизнесмена Олега Бахматюка.
Вчера, 18:2671
Сумму помощи Украине с 2014 года назвало посольство США
Соединенные Штаты Америки с 2014 года предоставили Украине помощи более чем на 4,1 млрд долларов как в области безопасности, так и вне ее.
Вчера, 17:1787