Есе допомагає проявити індивідуальність

Есе допомагає проявити індивідуальність

Мало хто згадує шкільні завдання з ніжністю і приємною ностальгією. Вони забирають дуже багато вільного часу і часто не приносять особливої користі. Особливо якщо мова йде про твори, в яких потрібно припустити, що саме хотів сказати автор того чи іншого твору.

Тобто, по суті, вчителі вимагають від школярів проаналізувати мотиви і наміри дорослої людини і викласти їх в досить суворії формі, слідуючи чітким літературним правилам. Не дивно, що школярі скептично ставляться до написання творів на задану тему. У них немає зацікавленості в завданні. Для того, щоб з ним впоратися досить просто прочитати короткий зміст літературного твору.

У есе ж є головна перевага - свобода проявити індивідуальність. Це і є одним з критеріїв оцінки роботи учня.

У чому різниця?

Варто зазначити, що до написання есе теж пред'являються певні вимоги. Текст має складатися з трьох частин:

- вступу;
- основної частини;
- висновок.

Часто вчитель сам вибирає тему, але учень може проявити ініціативу і запропонувати свою. На цьому всi формальні властивості есе закінчуються. Учню не потрібно намагатися зрозуміти, що хотів сказати автор і які літературні прийоми для цього використовувати.

Есе - це запрошення до діалогу. Завдання учня - представити свої власні ідеї і думки. Ключовий момент відмінності від твору полягає в тому, що учень може зробити це в довільній формі, дати волю своїй фантазії. Таке завдання здається більш захоплюючим, тому що дає можливість показати свій внутрішній світ.

Здається дивним той факт, що в світі, де вже давно індивідуальність і винахідливість цінуються вище стандартної передбачуваності, в школах дітей як і раніше змушують неухильно слідувати чітким правилам письмових завдань. Роботодавець отримає більше вигоди від того співробітника, який може знаходити нестандартні рішення, ніж від того, хто сліпо слідує виробничому протоколу. Розвивати творче мислення і спонтанність необхідно зі шкільної лави. Не варто заганяти юних обдарувань в рамки, вимагаючи від них неефективно витрачати час на твори. Якщо впровадити в нашу систему освіти більше свободи дій і пробудити інтерес до завдань, результати не змусять себе довго чекати.

Написати гарне есе складно

Можливо, навіть складніше, ніж хороший твір. Свобода дій може поставити в глухий кут. Не дивно, що існує безліч компаній (Custom Writing), які пропонують школярам і студентам свою допомогу.

Іноді, розібратися у власних думках буває складніше, ніж в думках автора твору. Тому студенти західних навчальних закладів з радістю користуються послугами досвідчених письменників наукових робіт.

Такі сервіси як Do my homework вельми популярні через нестачу часу у студентів і школярів. Письменник, який пропонує свою допомогу, зможе допомогти правильно структурувати есе, перевірити його на наявність помилок і відредагувати окремі його частини. У будь-якому випадку, таке завдання допоможе розвинути нестандартне мислення і поліпшити навички письменницької майстерності.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-02
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23193
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44149
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21255
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20320
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54342
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07355

События

В Украине наблюдается рост заболеваемости коронавируса
По словам главы парламентского комитета по вопросам здоровья нации Михаила Радуцкого, Украина выходит на очередную волну по COVID-19.
Сегодня, 10:4530
Передача дел из Окружного административного суда Киева в Верховный суд может полностью заблокировать его работу
Ежегодно ВС только в первой инстанции будет получать до 5 тысяч дел, по которым, скорее всего, в 100% также будут поданы апелляции.
Сегодня, 10:0144
Шансы принятия закона об ОАСК оценили в Раде
В Раде считают закон об Окружном административном суде Киева (ОАСК) важным.
Сегодня, 09:5843
Госдеп заявил что США могут ввести новые санкции против "Северного потока-2" уже в мае
США продолжают поиск целей для санкций за "Северный поток-2".
Сегодня, 09:5650
В Украине расширилась "красная зона"
Сегодня в Житомирской области вступают в силу ограничения "красной зоны".
Сегодня, 09:5443