Есе допомагає проявити індивідуальність

Есе допомагає проявити індивідуальність

Мало хто згадує шкільні завдання з ніжністю і приємною ностальгією. Вони забирають дуже багато вільного часу і часто не приносять особливої користі. Особливо якщо мова йде про твори, в яких потрібно припустити, що саме хотів сказати автор того чи іншого твору.

Тобто, по суті, вчителі вимагають від школярів проаналізувати мотиви і наміри дорослої людини і викласти їх в досить суворії формі, слідуючи чітким літературним правилам. Не дивно, що школярі скептично ставляться до написання творів на задану тему. У них немає зацікавленості в завданні. Для того, щоб з ним впоратися досить просто прочитати короткий зміст літературного твору.

У есе ж є головна перевага - свобода проявити індивідуальність. Це і є одним з критеріїв оцінки роботи учня.

У чому різниця?

Варто зазначити, що до написання есе теж пред'являються певні вимоги. Текст має складатися з трьох частин:

- вступу;
- основної частини;
- висновок.

Часто вчитель сам вибирає тему, але учень може проявити ініціативу і запропонувати свою. На цьому всi формальні властивості есе закінчуються. Учню не потрібно намагатися зрозуміти, що хотів сказати автор і які літературні прийоми для цього використовувати.

Есе - це запрошення до діалогу. Завдання учня - представити свої власні ідеї і думки. Ключовий момент відмінності від твору полягає в тому, що учень може зробити це в довільній формі, дати волю своїй фантазії. Таке завдання здається більш захоплюючим, тому що дає можливість показати свій внутрішній світ.

Здається дивним той факт, що в світі, де вже давно індивідуальність і винахідливість цінуються вище стандартної передбачуваності, в школах дітей як і раніше змушують неухильно слідувати чітким правилам письмових завдань. Роботодавець отримає більше вигоди від того співробітника, який може знаходити нестандартні рішення, ніж від того, хто сліпо слідує виробничому протоколу. Розвивати творче мислення і спонтанність необхідно зі шкільної лави. Не варто заганяти юних обдарувань в рамки, вимагаючи від них неефективно витрачати час на твори. Якщо впровадити в нашу систему освіти більше свободи дій і пробудити інтерес до завдань, результати не змусять себе довго чекати.

Написати гарне есе складно

Можливо, навіть складніше, ніж хороший твір. Свобода дій може поставити в глухий кут. Не дивно, що існує безліч компаній (Custom Writing), які пропонують школярам і студентам свою допомогу.

Іноді, розібратися у власних думках буває складніше, ніж в думках автора твору. Тому студенти західних навчальних закладів з радістю користуються послугами досвідчених письменників наукових робіт.

Такі сервіси як Do my homework вельми популярні через нестачу часу у студентів і школярів. Письменник, який пропонує свою допомогу, зможе допомогти правильно структурувати есе, перевірити його на наявність помилок і відредагувати окремі його частини. У будь-якому випадку, таке завдання допоможе розвинути нестандартне мислення і поліпшити навички письменницької майстерності.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Купольные LED-светильники: особенности и преимущества
В последнее время купольные светодиодные светильники обрели особую популярность, поскольку их использование имеет ряд важных преимуществ, если их сравнивать с традиционными аналогами.
Сегодня, 20:4652
Хлеб - “Всему голова”
Самая вкусная выпечка на все случаи жизни: технология приготовления
Сегодня, 19:2155
Косметика на сайте BonVivant
Компания «Бон Вивант» предлагает широкий ассортимент элитной косметики на основе натуральных ингредиентов.
Сегодня, 18:4161
Кожаный диван: преимущества и особенности ухода
Облегчить себе задачу поиска можно, заказав мягкую мебель в интернет-магазине Softa. В продаже представлена продукция премиального класса известных брендов (зарубежных и отечественных), а также товары собственного производства компании
Сегодня, 15:5163
ОСАГО
Зачем нужен ОСАГО и основная информация об обязательном страховании автогражданской ответственности. Лучшие цена на ОСАГО в autobooking.com
Сегодня, 15:4870
Рессоры
Плавность хода транспорта обеспечивается подвеской. В некоторых видах легковых автомобилей, грузовых авто и специализированной техники, ее составляющими конструктивными элементами являются рессоры, за счет функциональности которых компенсируются колебания, возникающие по причине неровностей
Сегодня, 14:4455

События

Возможность санкций в отношении Беларуси изучает ЕС
В Евросоюзе считают, что выборы в Беларуси не были ни свободными, ни справделивыми
Сегодня, 21:0943
Судью Вовка НАБУ объявил в розыск
Также в розыск объявили еще шестерых фигурантов дела
Сегодня, 21:0740
Военную технику стянули в центр Минска
Демонстранты собираются на очередной протест на 19:00
Сегодня, 19:3679
Действия ОМОНа против демонстрантов парламент Беларуси назвал адекватными
Депутаты назвали протесты попыткой дестабилизации ситуации в стране
Сегодня, 19:3557
В штабе Тихановской призвали Лукашенко мирно передать власть народу
Штаб выразил поддержку демонстрантам
Сегодня, 19:2969
О сокращении военного контингента в Афганистане заявили США
Американские подразделения в Афганистане сократят до чуть менее 5 тысяч человек
Сегодня, 17:2868