Що таке міні пивоварня?

Що таке міні пивоварня?

Якщо ви знаєте, що пиво ділиться не тільки на світле, темне і червоне по вихідним, а відносяться до різних стилів, якщо ви розумієте, що лагер - це продукт низового шумування, а ель - пиво верхового бродіння, то ви пивний експерт. Ну а якщо у вас є улюблений стиль, наприклад, стаут (темне щільне пиво), індійський Пейлі ель, вітбір, то вам пора ставати власником міні пивоварні, щоб варити улюблений напій вищої якісті власноруч.

Для тих, хто не в курсі, міні пивоварня - це спеціалізоване обладнання, призначене для приготування пива в домашніх умовах. Агрегати цього типу різноманітні за своєю конструкцією. Найбільш популярні моделі німецького виробника можна подивитися на сайті https://prolitech.com.ua/mini-pivovarnya-braumeister/. Пивоварні побутового призначення розрізняються продуктивністю і ступенем автоматизації. В іншому їх принцип роботи у апаратів схожий.

Як варити пиво в домашніх умовах?

Кожна міні пивоварня має керівництво користувача, в якому прописано, як зробити найпростіше пиво. Освоївши цю практику, можна експериментувати з власними рецептурами. Доступні і перевірені рецепти можна знайти в інтернеті на профільних форумах. В середньому, готове пиво можна отримати через 3-4 тижні. Вариться напій один день, а решту часу він бродить, сбраживается.

Пробувати складати свої рецепти можна, коли основний процес відточений. Далі можна змішувати різні сорти хмелю, використовувати ароматичні добавки, які додадуть напою оригінальний аромат. Також на якості готового продукту впливає обраний сорт солоду. Використовують в пивоварінні ячмінний, житній, пшеничний солод або готовий солодовий екстракт, який можна купити в інтернет магазині. Солод змішують. Залежно від пропорцій можна отримати медові, шоколадні або димні нотки в хмільному напої.

Досвід приходить з часом. Пивовар починає розбиратися в деталях, нюансах, відтінках. Поступово виходить не тільки пиво по запропонованим рецептами, а й власні ексклюзивні рецептури. Залишається тільки розлити пиво і відправити його на зберігання. У пластиковій тарі воно буде зберігатися до 6 місяців. А в склі збереже свої характеристики до року. Йдеться про правильно зварене пиво, потрібної фортеці і про умови зберігання його в прохолодному погребі чи холодильнику. Слід зазначити, що правильне збереження пива також важливе, як і його правильне приготування!

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-07

Новости ТОП-7

Досуг

Ремонт холодильника: когда нужно вызывать мастера
Бытовая техника уже давно стала обычными и обязательными составляющими каждого дома. Это, разумеется, касается и холодильника, без которого в современном мире – ну никак, и это факт. Если данное устройство выходит из строя или в его работе помечаются изменения в худшую сторону, такая ситуация
Сегодня, 12:4032
В чем преимущества кроссовок Puma
Краткий обзор главных преимуществ и серии Legacy от бренда Puma.
6-июл-2020, 20:55109
Упрощенные закупки. Ответы на важные вопросы
Процедура упрощенных закупок как один из видов допорогов появилась вместе с новой редакцией Закона Украины «О публичных закупках» (далее по тексту — Закон) 19 апреля 2020 года. Отныне она обязательна для тендеров с бюджетом более 50 тысяч гривен и менее 200 тысяч гривен или суммы,
6-июл-2020, 20:53129
Медальон: особенности украшения и его выбора
Выбираем и правильно носим медальон: советы от ювелирного магазина
6-июл-2020, 20:44110
Как выбрать детскую обувь - производитель DDStep рекомендует
На что обращать внимание при выборе детской обуви? Как правильно определить размер обуви для ребенка? 8 основных моментов, которые обязательно необходимо проверить перед покупкой.
5-июл-2020, 10:24177
Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
3-июл-2020, 19:03182

События

Непогода в Одессе повалила 63 дерева и оборвала 22 электросети
Двое пострадавших и обрыв электросетей: последствия урагана в Одессе
Сегодня, 12:5830
Обыски в мэрии Одессы проводит СБУ
Обыски проходят по поручению прокуратуры
Сегодня, 12:5232
Глава МВД заявил, что до конца среды планируется локализировать все очаги возгорания в Луганской области
Аваков о пожарах: авиация уже в воздухе, но понимания со стороны боевиков нет
Сегодня, 12:4845
Дорогу на мосту Метро в Киеве перекрыли люди
Образовалась пробка от метро "Черниговская"
Сегодня, 12:3634
Ляшко готов уйти с должности главного санитарного врача в пользу должности мэра Киева
Ляшко не исключает выдвижения в мэры Киева и назвал условие
Сегодня, 12:2434