Безкоштовна медична діагностика від Андрія Веселого

Безкоштовна медична діагностика від Андрія Веселого

Далеко не завжди зусилля центральної та місцевої влади у наданні медичної допомоги населенню виявляються ефективними. Особливо, якщо мова йде про віддалені села, де не має фельдшерських пунктів. Тому допомогу їх мешканцям мають надати волонтерські мобільні групи. Саме так вирішив Андрій Веселий – голова «Благодійного фонду родини Веселого».

За для цього Андрій Веселий ініціював програму «Здорова громада». В її рамках було сформовано декілька виїзних бригад, які були укомплектовані професійними медиками з багаторічним досвідом діагностування хронічних захворювань. На протязі трьох місяців – з липня по вересень – бригади відвідали майже усі села Дрогобицького району.

По прибуття до кожного села волонтери розгортали мобільний пункт прийому, де, перш за все, люди похилого віку могли пройти безкоштовну медичну діагностику. Зокрема, медики-волонтери вимірювали тиск, встановлювали рівень цукру та кисню в крові.

Під час пандемії коронавірусної інфекції більшість медичних закладів працюють в обмеженому режимі. Через ці обмеження для найбільш незахищених верств населення стали недоступні важливі діагностичні послуги. Багато медичних експертів відзначають, що недоступність базових медичних послуг несе не меншу загрозу, ніж сам COVID-19.

Андрій Веселий зокрема зауважив:

  • Карантин, вимоги самоізолюватись або жорстко обмежити своє спілкування з людьми – дуже виснажливі навіть для людей молодих та сильних. Ще сильніше карантині заходи б’ють по людям похилого віку або людям, що мають хронічні проблеми зі здоров’ям. Традиційні побажання мити руки, виходити на вулицю тільки в захисних масках, дотримуватись санітарної дистанції для людей, що знаходяться в зоні ризику, виявляються явно недостатніми.

Саме тому цільовими об’єктами мобільних медичних груп стали невеличкі віддалені села Дрогобиччини. Як тільки у центрі селища з’являвся пункт прийому, біля нього відразу утворювалася черга мешканців села, які бажали получити професійну медичну діагностику та консультування.

В кожній медичній бригаді обов’язково були терапевт та кардіолог. Вони обстежували людей, при необхідності проводили кардіологічне експрес-тестування, діагностували та підтверджували хронічні захворювання, а також надавали професійну консультацію.

Для цього кожна мобільна медична група була оснащена легковим автомобілем з водієм, кожен медик отримав комплект захисних масок та рукавичок, в кожній групі були медичні прибори для експрес-діагностування від відомих закордонних брендів. Все це було придбано за кошти «Благодійного фонду родини Веселого».

Андрій Веселий створив та керує «Благодійним фондом родини Веселого». Він активно бере участь в житті своєї громади – організовує соціально орієнтовані проекти, виділяє кошти на ремонт місцевої інфраструктури, на організацію масових культурних та спортивних заходів, на допомогу місцевим школам та ін.

Під час епідемії коронавірсної інфекції бізнесмен не зміг стояти осторонь проблем місцевих медичних установ. Він організував на власні кошти мобільні медичні бригади в ті села Дрогобиччини, в які й до пандемії медична допомога майже не доходила. Андрій Веселий буде і надалі допомагати людям, яким центральна та місцева влада не може надати допомогу.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Новости ТОП-7

Досуг

Способы недорого снять квартиру в Киеве
Каждый год в Киев приезжают десятки тысяч человек в поисках высокооплачиваемой работы, на учёбу в столичных Вузах. И все они сталкиваются с одной проблемой: как снять квартиру в Киеве недорого? Где-то жить нужно также молодожёнам и молодым людям, решившим отделиться от родителей.
Сегодня, 15:5066
Курсы интернет-маркетинга: как стать крутым специалистом?
Интернет-маркетинг курсы обучения которому предлагает практически каждая образовательная онлайн-платформа, - одна из наиболее популярных digital-сфер. Большое количество специализаций, возможность пройти обучение интернет-маркетингу с нуля и получить востребованную и хорошо оплачиваемую
Сегодня, 10:4581
Автомобильные плёнки: виды и применение
Автомобильная плёнка выполняет сразу несколько функций. Во-первых, она защищает авто от внешних воздействий и предотвращает появление коррозии. Благодаря этому машина сохраняет свой первоначальный внешний вид. Также плёнка может иметь и декоративное значение – это доступный и
Вчера, 17:36149
Помощь для роста бороды
Миноксидил - известное средство, которое стимулирует рост волос. Часто его используют, когда требуется остановить выпадение волос, сделать волосы более густыми. Миноксидил для роста бороды выпускается в разных формах, в том числе можно найти те, которые идеально подходят для роста бороды.
Вчера, 17:34119
Детский комбинезон: почему это лучшая одежда для зимних прогулок
Комбинезон в любом виде – это самая универсальная разновидность одежды, поэтому как для взрослых, так и для детей. К примеру, детские варианты позволяют ребенку активно двигаться во время прогулок во дворе или парке, играть без каких-либо ограничений и сковывания движений.
Вчера, 13:21106
Три совета по выбору кровати для подростка
При выборе подростковой кровати нужно учитывать несколько параметров: физические данные потенциального пользователя и основание кровати.
Вчера, 11:49109

События

Дело за госизмену открыли против главы Конституционного суда
Государственное бюро расследований открыло уголовное производство против главы Конституционного суда Украины Александра Тупицкого.
Сегодня, 20:1634
Мощное землетрясение произошло в турецком Измире
Сегодня, 30 октября, в турецком Измире произошло мощное землетрясение, в городе есть серьезные разрушения.
Сегодня, 17:4558
После каникул в школах Сум будет дистанционное обучение
Сумы относятся к "красной" зоне.
Сегодня, 15:0691
О срыве отопительного сезона в 24 городах предупредил "Нафтогаз"
Отопительный сезон может сорваться из-за долгов теплокоммунэнерго.
Сегодня, 14:5078
В ВОЗ заявили что общенациональный карантин должен быть крайней мерой
Директор Всемирной организации здравоохранения в Европе Ханс Клюге назвал крайней мерой введение общенационального карантина для борьбы с коронавирусом.
Сегодня, 10:1188
В ООС отреагировали на обострение на Донбассе
Командующий объединенных сил Сергей Наев отреагировал на гибель двух украинских военных в результате обстрела боевиками на Донбассе.
Сегодня, 09:3689