Зеленський позбувся Covid-19

Зеленський позбувся Covid-19

Глава української держави Володимир Зеленський оприлюднив намір приступити до роботи у звичайному режимі найближчим часом. Президент видав в ефір з цього приводу чергове відео, яке можна бачити завдяки популярному каналу Telegram.

 У зверненні йдеться про те, що лідер нації позбавився коронавірусу, про що свідчить негативний результат тесту. За словами високопоставленого пацієнта, розміщеного в елітній київській лікарні «Феофанія», він зараз є позитивною людиною.

Таким чином, реформам, про які повідомляє громадська організація, ніщо не загрожує, і вони можуть продовжуватись надалі. Але для цього, наголосив президент, усі громадяни мають дотримуватись так званого масочного режиму.

 Несумлінним українцям нагадають про це співробітники правоохоронних органів, які зобов’язані попереджувати різного роду протиправні дії. Мова йде про порушення режиму самоізоляції, недотримання соціальної дистанції, перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

 Володимир Зеленський розраховує на допомогу активістів, про яких згадує портал Engage. Саме сьогодні влада, як ніколи, потребує їхньої підтримки у боротьбі з корупціонерами усіх мастей.

 Компанію українському президенту, змушеному ізолюватись від суспільства у зв’язку із захворюванням на Covid-19, склав Андрій Єрмак. Керівник адміністрації Зеленського повідомив про позитивний результат тесту. Також він заявив про своє рішення лікуватись у стаціонарному медичному закладі.  Єрмак пояснив, що міг би перебувати на самоізоляції за місцем проживання, однак це неможливо з огляду на відсутність захищеного належним чином зв’язку.

Разом з тим перебування перших осіб держави у лікарняних палатах стало приводом для численних критичних зауважень пересічних громадян, розміщених у соцмережах. Не залишились осторонь також опозиційні політики, які синхронно звинуватили топ-керівників держави у намаганні відсторонитись від наслідків економічної та конституційної кризи.

 Зі свого боку представники націоналістичних організацій влаштували чергову акцію протесту, на цей раз під стінами «Феофанії». Радикали поглумились над плакатами з логотипами партії Зеленського шляхом укладення їх під асфальт. Таким чином вони протестували проти переслідувань силовиками активістів та відводу українських військ з лінії розмежування на Донбасі.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Компания Apple планирует увеличить объемы производства айфонов на 30%
Издание Nikkei Asia сообщает о том, что американский бренд в начале 2021 года намерен увеличить количество своих смартфонов до 96 млн.
Сегодня, 17:2591
Протисудомні ліки - що треба знати про епілепсію після інсульту
Переживати напади епілепсії після інсульту або спостерігати, як хтось переживає напад, може бути жахливим досвідом.
Сегодня, 16:5989
Инстаграм-прогулка по Киеву: топ лучших мест для фото
У любого города есть свое узнаваемое лицо, свой профиль из зданий и архитектуры. Современные города не статичны, их портрет меняется с каждым днем, радуя своим многообразием и некогда популярные места для фото сменяются другими.
Сегодня, 16:3977
Преимущества покупки недвижимости в ЖК "Воробьевы горы" в Харькове
Растет доверие граждан к жилью в новых домах, это связано с растущей конкуренцией и повышенной ответственностью застройщиков за качество строящегося жилья.
Сегодня, 14:57100
Cambridge English: First (FCE) for Schools: прохождение экзаменов для школьников
Экзамен на языковом уровне B2 такого же формата, как экзамен FCE, но содержание адаптировано для детей и подростков в возрасте 12-17 лет. 
Сегодня, 14:4892
Какая женская одежда будет в моде в 2021?
Шагнув в новый 2021 год, самое время обновить свой гардероб. Какая одежда сейчас в моде расскажет Клубок.
Сегодня, 11:46152

События

Полного аудита тарифов в Украине потребовал Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский потребовал провести полный аудит действующих тарифов в Украине.
Сегодня, 21:2672
Украина приветствует решение Соединенных Штатов Америки о введении нового пакета санкций против российского газопровода "Северный поток-2"
Украина уверена, что новые санкции еще больше усложнят России завершение проекта.
Сегодня, 21:1961
Санкции против судна, которое строит "Северный поток-2" ввели США
Соединенные Штаты ввели санкции в отношении ведущего укладку "Северного потока - 2" судна "Фортуна" и его владельца - компании "КВТ-Рус".
Сегодня, 19:1780
В заочном аресте Януковича по делу "Межигорья" отказал ВАКС
Апелляционная палата Высшего антикоррупционного суда Украины не удовлетворила ходатайство прокурора о заочном аресте экс-президента Виктора Януковича.
Сегодня, 19:1654
Расследование о "дворце Путина" опубликовали у Навального
Фонд борьбы с коррупцией российского оппозиционера Алексея Навального опубликовал расследование о роскошном дворце, который якобы принадлежит президенту Владимиру Путину.
Сегодня, 19:1477
Полиция заявила что показания Макара помогут найти заказчиков убийства Шеремета
Показания бывшего белорусского офицера Игоря Макара помогут установить заказчиков убийства Павла Шеремета.
Сегодня, 16:4974