Кросівки чоловічі - різноманітний асортимент у New Balance

Кросівки чоловічі - різноманітний асортимент у New Balance

Якщо ви бажаєте придбати якісні та функціональні кросівки - чоловічі, жіночі або дитячі, радимо вам звернути увагу на фірмову продукцію бренду New Balance.

Кросівки чоловічі - особливості та переваги продукції New Balance

Займаючись розробкою своєї унікальної технології Вільям Райлі навіть не підозрював, що через 70 років його компанія стане одним з головних виробників спортивного одягу та взуття у всьому світі. Назва бренду також походить від першої розробки Райлі, запропонованої ще в 1906 році. Спостерігаючи за куркою він зауважив, що триточкова опора забезпечує кращу стабільність для стопи і поспішив застосувати це в будові супінатора. У наступні роки фірма виключно займалася продажем і виготовленням супінаторів, які були дуже популярні поміж поліцейських, пожежників, офіціантів та людей інших професій, яким доводилося проводити багато часу на ногах. Незважаючи на високу ціну люди довіряли компанії. Високий стандарт якості і сьогодні залишається для New Balance основним пріоритетом. Але продажі здійснювалися виключно особисто, а про рекламу і стратегічний маркетинг не йшлося мови аж до 1972 року, коли фірму придбав Джеймс Девіс. Він зосереджує свою увагу на проблемах зростання, з'ясовуючи, що незважаючи на повагу і лояльність постійних клієнтів, крім жителів регіону виробництва ніхто про бренд не знає. На той час використовуючи для презентації багаторічний досвід і репутацію марки йому не склало труднощів заручиться підтримкою професійних спортсменів. Проривним став переможний фініш Тома Флемінга в новій моделі M320, яка була пізніше названа кращим біговим взуттям року.

Сьогодні лейблом представлений величезний асортимент продукції, особливе місце в якому займають кросівки чоловічі, жіночі і навіть дитячі. На відміну від багатьох виробників New Balance позиціонувала свій продукт, як доступний для всіх. На перших рекламних компаніях були показані не головні амбасадори бренду а усміхнена бабуся в фірмових кросівках. А ще NB славиться унікальним набором запатентованих технологій, які ви не зустрінете у конкурентів. Крім комфорту, функціональності і практичності варто відзначити довговічність. При належному догляді такі вироби прослужать вам довгий термін, не втрачаючи своїх первинних якостей і зовнішнього вигляду. У виробництві використовуються різні матеріали і компоненти, в тому числі натуральна шкіра, текстиль і т.д. На особливу увагу заслуговують технології ABZORB і EVA - унікальні матеріали для створення елементів підошви, які забезпечують міцність, збалансовану амортизацію і гнучкість, при цьому ідеально відновлюючи початкову форму після навантаження. Придбати оригінальну продукцію з гарантією якості ви можете, відвідавши офіційний інтернет-магазин.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-09-23
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Интерьерные решения для дома и офиса с элементами из стекла
Стекло – прочный, экологически чистый материал с уникальными эстетическими свойствами. С тех пор как человечество научилось производить стекло, этот материал прочно вошел в привычный быт.
Вчера, 19:5473
Химиотерапия
Химиотерапией называют вид лечения онкологических заболеваний, основанный на приеме препаратов с противоопухолевым действием. Методика способна остановить бесконтрольное деление злокачественных клеток и рост новообразования, а также предотвратить распространение метастазов на здоровые органы.
Вчера, 19:1564
Самая вкусная пицца в Кривом Роге - обзор ресторанов
Вкусы людей разные: вегетарианцы, мясоеды и другие предпочтения непросты для ресторанов Кривого Рога, которые хотят угодить всем. Лучшее блюдо, которое объединяет вокруг себя гурманов и обычных любителей вкусной еды, – пицца.
Вчера, 14:4395
Рабочее пространство и продуктивность офиса, выбираем офисный стол
Существует мнение, что творить можно только в хаосе. На практике хаос на рабочем столе влечет за собой такой же хаос в рабочих задачах. Даже если ваша работа требует креатива.
22-сен-2021, 18:24155
Как грамотно организовать уход за человеком преклонного возраста?
Необходимость организации ухода за пожилыми людьми основана на их основных потребностях и направлена на повышение качества их жизни.
22-сен-2021, 12:01135
Как выбрать квартиру для покупки в новостройках Чернигова?
Стоит ли рассматривать вариант покупки первичной недвижимости в новостройках Чернигова?
21-сен-2021, 19:49206

События

В ВОЗ документы для одобрения ее вакцины к использованию в чрезвычайных ситуациях подала Novavax
Американская фармкомпания Novavax и ее партнер Институт сыворотки Индии подали нормативные документы во Всемирную организацию здравоохранения для внесения в список для использования в чрезвычайных ситуациях вакцины против COVID-19.
Вчера, 21:5971
Витренко заявил что Россия может прекратить транзит через Украину после запуска "Северного потока-2"
Россия углубляет дефицит газа на европейском рынке и ведет прямой шантаж для коммерческого запуска газопровода "Северный поток-2".
Вчера, 21:5781
Бензин на украинских АЗС подешевел но подорожало дизтопливо
В Украине на крупных розничных автозаправках подешевел бензин и подорожало дизтопливо.
Вчера, 18:3190
Под охрану в Днепре взяли гимназию которой поступают угрозы от неизвестного тиктокера
В Днепре в здании гимназии №136 дежурит полиция после того, как в соцсетях были опубликованы угрозы расправы с учениками и преподавателями.
Вчера, 18:3099
Как в регионах саботируют норму о закрытии школ, где нет 80% вакцинированных
В регионах с 23 сентября так и не закрыли школы, в которых вакцинированы менее 80% учителей.
Вчера, 15:4696
Водородный коридор создадут между Украиной и Германией
Операторы газотранспортных систем (ГТС) четырех стран - Украины, Словакии, Чехии и Германии подписали совместное соглашение о создании водородного коридора.
Вчера, 15:07101