Кросівки чоловічі - різноманітний асортимент у New Balance

Кросівки чоловічі - різноманітний асортимент у New Balance

Якщо ви бажаєте придбати якісні та функціональні кросівки - чоловічі, жіночі або дитячі, радимо вам звернути увагу на фірмову продукцію бренду New Balance.

Кросівки чоловічі - особливості та переваги продукції New Balance

Займаючись розробкою своєї унікальної технології Вільям Райлі навіть не підозрював, що через 70 років його компанія стане одним з головних виробників спортивного одягу та взуття у всьому світі. Назва бренду також походить від першої розробки Райлі, запропонованої ще в 1906 році. Спостерігаючи за куркою він зауважив, що триточкова опора забезпечує кращу стабільність для стопи і поспішив застосувати це в будові супінатора. У наступні роки фірма виключно займалася продажем і виготовленням супінаторів, які були дуже популярні поміж поліцейських, пожежників, офіціантів та людей інших професій, яким доводилося проводити багато часу на ногах. Незважаючи на високу ціну люди довіряли компанії. Високий стандарт якості і сьогодні залишається для New Balance основним пріоритетом. Але продажі здійснювалися виключно особисто, а про рекламу і стратегічний маркетинг не йшлося мови аж до 1972 року, коли фірму придбав Джеймс Девіс. Він зосереджує свою увагу на проблемах зростання, з'ясовуючи, що незважаючи на повагу і лояльність постійних клієнтів, крім жителів регіону виробництва ніхто про бренд не знає. На той час використовуючи для презентації багаторічний досвід і репутацію марки йому не склало труднощів заручиться підтримкою професійних спортсменів. Проривним став переможний фініш Тома Флемінга в новій моделі M320, яка була пізніше названа кращим біговим взуттям року.

Сьогодні лейблом представлений величезний асортимент продукції, особливе місце в якому займають кросівки чоловічі, жіночі і навіть дитячі. На відміну від багатьох виробників New Balance позиціонувала свій продукт, як доступний для всіх. На перших рекламних компаніях були показані не головні амбасадори бренду а усміхнена бабуся в фірмових кросівках. А ще NB славиться унікальним набором запатентованих технологій, які ви не зустрінете у конкурентів. Крім комфорту, функціональності і практичності варто відзначити довговічність. При належному догляді такі вироби прослужать вам довгий термін, не втрачаючи своїх первинних якостей і зовнішнього вигляду. У виробництві використовуються різні матеріали і компоненти, в тому числі натуральна шкіра, текстиль і т.д. На особливу увагу заслуговують технології ABZORB і EVA - унікальні матеріали для створення елементів підошви, які забезпечують міцність, збалансовану амортизацію і гнучкість, при цьому ідеально відновлюючи початкову форму після навантаження. Придбати оригінальну продукцію з гарантією якості ви можете, відвідавши офіційний інтернет-магазин.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Компания Apple планирует увеличить объемы производства айфонов на 30%
Издание Nikkei Asia сообщает о том, что американский бренд в начале 2021 года намерен увеличить количество своих смартфонов до 96 млн.
Сегодня, 17:2591
Протисудомні ліки - що треба знати про епілепсію після інсульту
Переживати напади епілепсії після інсульту або спостерігати, як хтось переживає напад, може бути жахливим досвідом.
Сегодня, 16:5989
Инстаграм-прогулка по Киеву: топ лучших мест для фото
У любого города есть свое узнаваемое лицо, свой профиль из зданий и архитектуры. Современные города не статичны, их портрет меняется с каждым днем, радуя своим многообразием и некогда популярные места для фото сменяются другими.
Сегодня, 16:3977
Преимущества покупки недвижимости в ЖК "Воробьевы горы" в Харькове
Растет доверие граждан к жилью в новых домах, это связано с растущей конкуренцией и повышенной ответственностью застройщиков за качество строящегося жилья.
Сегодня, 14:57100
Cambridge English: First (FCE) for Schools: прохождение экзаменов для школьников
Экзамен на языковом уровне B2 такого же формата, как экзамен FCE, но содержание адаптировано для детей и подростков в возрасте 12-17 лет. 
Сегодня, 14:4892
Какая женская одежда будет в моде в 2021?
Шагнув в новый 2021 год, самое время обновить свой гардероб. Какая одежда сейчас в моде расскажет Клубок.
Сегодня, 11:46152

События

Полного аудита тарифов в Украине потребовал Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский потребовал провести полный аудит действующих тарифов в Украине.
Сегодня, 21:2671
Украина приветствует решение Соединенных Штатов Америки о введении нового пакета санкций против российского газопровода "Северный поток-2"
Украина уверена, что новые санкции еще больше усложнят России завершение проекта.
Сегодня, 21:1961
Санкции против судна, которое строит "Северный поток-2" ввели США
Соединенные Штаты ввели санкции в отношении ведущего укладку "Северного потока - 2" судна "Фортуна" и его владельца - компании "КВТ-Рус".
Сегодня, 19:1780
В заочном аресте Януковича по делу "Межигорья" отказал ВАКС
Апелляционная палата Высшего антикоррупционного суда Украины не удовлетворила ходатайство прокурора о заочном аресте экс-президента Виктора Януковича.
Сегодня, 19:1654
Расследование о "дворце Путина" опубликовали у Навального
Фонд борьбы с коррупцией российского оппозиционера Алексея Навального опубликовал расследование о роскошном дворце, который якобы принадлежит президенту Владимиру Путину.
Сегодня, 19:1477
Полиция заявила что показания Макара помогут найти заказчиков убийства Шеремета
Показания бывшего белорусского офицера Игоря Макара помогут установить заказчиков убийства Павла Шеремета.
Сегодня, 16:4974