Як переконати користувача робити покупки онлайн?

Як переконати користувача робити покупки онлайн?

Сфера реалізації товарів та послуг через інтернет давно переросла з чогось надзвичайного і тепер покупки в мережі це досить буденне заняття. Але незважаючи на велику кількість сучасних інтернет магазинів і зручних умов для покупки, все ще залишилися ті особи, які з невеликим страхом довіряють свої кошти віртуальним покупкам. В перчу чергу до такої категорії можна віднести користувачів, які мають вік 40 +, бо вони за життя звикли робити покупки в реальному часі, де вони можуть отримати товар і передати гроші особисто. Навіть якщо ви продавець і захочете подати оголошення з товаром, вам буде вкрай важно переконати такого користувача оплатити вартість товару.

Страх робити покупки через інтернет досить аргументований, бо ніхто не хоче довіряти свої гроші без особисто контакту з товаром. Це і є перший аргумент — люди боїться втратити свої гроші. Безумовно, купівля товару у реальному часі більш надійна, бо ви можете оцінити якість товару та отримати його одразу після оплати. А в інтернет продажах ви бачите опис товару, його фотографії, характеристики, і щоб отримати його треба сплатити повну або часткову суму. Деякі магазини погоджуються на оплату після отримання товару, сплачуєте на пошті після огляду свого замовлення.

Другий аргумент не купувати товар через інтернет — страх що прийде не та річ яку очікували. Здебільшого товар доставляється поштою, тому не кожен продавець видає свою пропозиції за реальні факти. В найгірших випадках клієнт бачить на фото оригінальний гаджет, а поштою йому висилають підробку або стару модель. Вирішити це питання інтернет магазини намагаються поліпшенням своєї репутації та створенням категорії з відгуками. Для кращої довіри можете додавати особисті фото і виділяти всі моменти товару, як позитивні так і негативні.

Наступний вагомий аргумент деяких клієнтів — складності у випадку з поверненням, заміною або компенсацією за товар. Якщо ви заплатили за товар і особисто не контактували з продавцем, складності можуть виникнути з поверненням товару. Зухвалі продавці намагаються не відповідати клієнту або перекладати проблеми на інших. Саме тому багато клієнтів намагаються купувати певні групи товарів особисто, особливо це стосується побутової техніки, інструменту.

Врахуйте, що вищевказані аргументи деяких користувачів мають відносне значення, бо все залежить від магазину, який продає товар і як він націлений на довгострокову працю. В інтернеті сьогодні багато продавців, які працюють тільки на прибуток і не намагаються вирішувати питання з клієнтами. Але як показує практика, такі продавці тимчасові і тільки правильно налагоджена робота дасть позитивне ставлення від клієнта.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-01-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Компания Apple планирует увеличить объемы производства айфонов на 30%
Издание Nikkei Asia сообщает о том, что американский бренд в начале 2021 года намерен увеличить количество своих смартфонов до 96 млн.
Вчера, 17:2595
Протисудомні ліки - що треба знати про епілепсію після інсульту
Переживати напади епілепсії після інсульту або спостерігати, як хтось переживає напад, може бути жахливим досвідом.
Вчера, 16:5994
Инстаграм-прогулка по Киеву: топ лучших мест для фото
У любого города есть свое узнаваемое лицо, свой профиль из зданий и архитектуры. Современные города не статичны, их портрет меняется с каждым днем, радуя своим многообразием и некогда популярные места для фото сменяются другими.
Вчера, 16:3978
Преимущества покупки недвижимости в ЖК "Воробьевы горы" в Харькове
Растет доверие граждан к жилью в новых домах, это связано с растущей конкуренцией и повышенной ответственностью застройщиков за качество строящегося жилья.
Вчера, 14:57101
Cambridge English: First (FCE) for Schools: прохождение экзаменов для школьников
Экзамен на языковом уровне B2 такого же формата, как экзамен FCE, но содержание адаптировано для детей и подростков в возрасте 12-17 лет. 
Вчера, 14:4895
Какая женская одежда будет в моде в 2021?
Шагнув в новый 2021 год, самое время обновить свой гардероб. Какая одежда сейчас в моде расскажет Клубок.
Вчера, 11:46159

События

Полного аудита тарифов в Украине потребовал Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский потребовал провести полный аудит действующих тарифов в Украине.
Вчера, 21:26104
Украина приветствует решение Соединенных Штатов Америки о введении нового пакета санкций против российского газопровода "Северный поток-2"
Украина уверена, что новые санкции еще больше усложнят России завершение проекта.
Вчера, 21:1972
Санкции против судна, которое строит "Северный поток-2" ввели США
Соединенные Штаты ввели санкции в отношении ведущего укладку "Северного потока - 2" судна "Фортуна" и его владельца - компании "КВТ-Рус".
Вчера, 19:1782
В заочном аресте Януковича по делу "Межигорья" отказал ВАКС
Апелляционная палата Высшего антикоррупционного суда Украины не удовлетворила ходатайство прокурора о заочном аресте экс-президента Виктора Януковича.
Вчера, 19:1657
Расследование о "дворце Путина" опубликовали у Навального
Фонд борьбы с коррупцией российского оппозиционера Алексея Навального опубликовал расследование о роскошном дворце, который якобы принадлежит президенту Владимиру Путину.
Вчера, 19:1485
Полиция заявила что показания Макара помогут найти заказчиков убийства Шеремета
Показания бывшего белорусского офицера Игоря Макара помогут установить заказчиков убийства Павла Шеремета.
Вчера, 16:4977