Сучасний маркетинг та реклама - сміливі пропозиції та комплексний підхід

Сучасний маркетинг та реклама - сміливі пропозиції та комплексний підхід

У рекламних текстах неодноразово згадується, що традиційні форми реклами, такі як банери або рекламні щити, просто згоріли. Споживачі стають байдужими до тисяч одноманітних рекламних повідомлень, які атакують їх з усіх боків. 

Людям набридла банальна і дурна реклама, яка не приваблює нічим цікавим, а лише захаращує суспільний або віртуальний простір. Ця криза в маркетингу сприяє створенню нових форм, що характеризуються свіжістю, корисністю та іншим підходом до надання інформації та переконання. Сучасний комплексний маркетинг від https://brandme.in.ua/ — один з кращих прикладів того, як галузь намагається адаптуватися до мінливих реалій рекламного світу. Ця пропозиція може стати вигідним рішенням для бізнесу.

 

Що таке сучасний комплексний маркетинг та реклама?

Як це часто буває з недавніми явищами, в теоретичній області є багато різночитань. Фундаментальні розбіжності полягають в тому, що насправді являє собою зовнішній маркетинг. Можна знайти наукові статті, в яких автори стверджують, що він складається з декількох нових концепцій, таких як чутка або вірусний маркетинг. 

З таким підходом важко погодитися — влучний маркетинг це окрема сутність, і вона відноситься тільки до згаданих варіантів. На думку інших, маркетинг можна розуміти просто як незвичайну рекламну форму, що вислизає від класичних визначень і розділень. 

Більш вузький концептуальний підхід підкреслює, що ключовим є елемент новизни та оригінальності. 

 

Комплексний маркетинг — це нестандартна рекламна діяльність, що відрізняється свіжістю і оригінальністю. У ньому використовуються креативні ідеї, наповнені гумором і емоціями. Він залучає і привертає увагу, дозволяє взаємодіяти з клієнтами.

Варто зосередитися на деталях — основних елементах цієї рекламної форми.

 

Взаємодія і залученість — сучасний маркетинг дозволяє домогтися того, що неможливо у випадку традиційних (застарілих) рекламних форм. Йдеться про залучення одержувача. Рекламні щити або міські вогні не допускають взаємодії, а веб-банери ігноруються навіть підсвідомістю споживача. Навколишнє діяльність часто заснована на участі користувача — наприклад, через прямий контакт з продуктом чи брендованими аксесуарами, свідому участь в просуванні бренду і т.д.

 

Сюрприз, шок. Іноді доводиться вдаватися до шокового ефекту, щоб привернути увагу споживачів. Так було і з рекламою серіалу «Клан Сопрано» — по Нью-Йорку їхали лімузини, з яких стирчали закривавлені руки і ноги. Це була дотепне і сміливе посилання на цю постановку. 

 

Гумор і ідея — два невід'ємних елемента будь-якої вдалої рекламної кампанії. Той факт, що ідея тут найважливіша, не потребує додаткових пояснень. Щоб краще проілюструвати цей імператив, слід згадаємо дії McDonald's під час св. День Святого Патрика в Чикаго. Це свято традиційно відзначається фарбуванням річки в зелений колір (колір Ірландії). Мережа популярних фаст-фудів скористалася цим, поставивши перевернутий гігантський контейнер із зеленим коктейлем з своєї пропозиції на краю — так, щоб здавалося, що напій надав колір води. Ще один чудовий приклад поєднання блискучої ідеї з хорошою жартом - кампанія німецького агентства з працевлаштування. Вона розмістила наклейки на бічних стінках різних торгових автоматів - автоматів з продажу напоїв, банкоматів, фотобудок і т.д. — з фотографіями (в натуральну величину), що показують, що всередині автоматів сидять реальні люди, які роблять там потрібні користувачу речі. Ці фотографії були прокоментовані словами "твоя робота — відстій?" і стимул скористатися пропозицією агентства.Влучний комплексний маркетинг 

Сучасний маркетинг багатьма сприймається як бездонний мішок — з його допомогою можна описати будь-які нестандартні і неортодоксальні форми реклами. Як виявилося, обсяг цього визначення не означає, що ефективні навколишні дії є чимось звичайним і завжди під рукою. Навпаки — з їх плануванням можуть впоратися тільки сильні уми, орієнтовані на творчість з розвиненим художнім почуттям.Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Новости ТОП-7

Досуг

Як легко здійснити грошовий переказ між картками
Платіжна система Мастеркард пропонує своїм клієнтам універсальний спосіб, яким можна здійснювати грошові перекази між картками.
Сегодня, 08:53111
Подводим итоги: «Датагруп» признана лучшим интернет-провайдером 2020 года
Ежегодно в рамках национального проекта «Украинская народная премия» пользователи выбирают лучшие товары и услуги. С 1 мая по 31 августа 2020 года в независимом рейтинговом исследовании приняли участие свыше 140 тысяч человек.
Вчера, 14:30192
Как в новой квартире спланировать выключатели?
В статье расскажем о том, как спланировать удобное управление освещением за три простых шага. Как можно вообще подойти к этой ситуации. И как это делают профессиональные архитекторы, когда готовят чертежи для своих проектов.
Вчера, 09:02187
Защищаем свой дом от ударов молнии: с чего начать?
Молния – это атмосферный разряд электричества, силой тока до 500 тысяч ампер и напряжением до миллиарда вольт. Если бы люди научились аккумулировать такие разряды, за их счет можно было бы питать целые города.
13-янв-2021, 15:58227
Мужские кожаные сумки: выбираем аксессуар на подарок
Кожаная сумка — желанный подарок не только с женской точки зрения. Мужчины тоже будут рады такому презенту, особенно если он сочетает в себе стиль, практичность и качество. Расскажем, какие бывают мужские кожаные сумки и на что обратить внимание при выборе.
13-янв-2021, 15:56259
Как украсить приусадебный участок в зимнее время
С наступлением холодов в саду становится уныло. Лишь некоторые растения с яркими плодами напоминают о том, что не так давно здесь было буйство красок. Вернуть пейзажу привлекательность не так сложно.
13-янв-2021, 15:14216

События

Кравчук отреагировал на заявление ОРДЛО
Заявление оккупантов из ОРДЛО о передаче Украине пленных является попыткой уклониться от договоренностей.
Сегодня, 19:3241
На финальную стадию переговоров с AstraZeneca вышла Украина
Украина продолжает переговоры с разработчиками вакцин от коронавируса.
Сегодня, 19:2542
Стоимость услуг Crown Agents по закупке COVID-вакцин назвал Степанов
Глава Министерства здравоохранения Максим Степанов назвал стоимость услуг Crown Agents по закупке вакцин.
Сегодня, 19:1450
Об односторонней передаче Украине пленных заявили в ОРДЛО
Так называемые "ДНР/ЛНР" решили передать Украине пленных.
Сегодня, 19:1254
На следующей неделе в Украине начнется потепление
Погода в Украине с ночными морозами продержится до середины следующей недели.
Сегодня, 18:2662
Преемника Меркель избрали в Германии
Глава правительства земли Северный Рейн - Вестфалия 59-летний Армин Лашет избран главой правящей партии Германии.
Сегодня, 15:5081