Де фермеру грошей позичити для підтримання агробізнесу в Україні

Де фермеру грошей позичити для підтримання агробізнесу в Україні

У сільськогосподарському бізнесі дуже важливий усе робити вчасно й швидко реагувати на будь-які зміни.Агровиробникам часто доводиться в досить короткі терміни готуватися до посівної, а також їм нерідко потрібні додаткові гроші. Кредит для фермера - це можливість придбати ресурси для сезонних робіт і провести сільгоспроботи своєчасно. А отримати його можна в Агропросперіс Банку. Він спеціалізується на кредитуванні малих та середніх фермерських господарств. Кредити для аграрних фірм в Агропросперіс Банку надаються на зручних умовах, ознайомитися з якими можна на сайті банку. 

Доступні кредити 5-7-9

Агровиробники в Україні мають можливість скористатися програмою пільгового державного фінансування "Доступні кредити 5-7-9%". Вона дозволяє представникам малого бізнесу скористатися пільговим кредитуванням під 5, 7 9% або 3% в рамках антикризового пакету. Завдяки такому фінансуванню фермери можуть оновити сільгосптехніку, реалізувати інвестиційний проект чи поповнити обігові кошти. Державний кредит надається як існуючому, так і новоствореному бізнесу. Агропросперіс Банк є учасником програми та активно надає аграні кредити фермерам на пільгових умовах.

Аграрні розписки

Альтернативою класичному кредиту та зручним фінансовим інструментом є аграрні розписки. Вони дають можливість навіть маленьким фермерським господарствам з невеликою кількістю землі отримати таке необхідне кредитування без переплат під заставу майбутнього врожаю. Аграрні розписки просто та швидко оформляються та не потребують страхування застави. Агропросперіс Банк першим серед фінансових установ України почав видавати кредити фермерам під аграрні розписки ще з 2016 року. Досвід та глибока аграрна експертиза робить банк професіоналом у сфері фінансування сільськогосподарського бізнесу.

Партнерські програми

Агропросперіс Банк співпрацює з провідними постачальниками сільськогосподарської техніки, насіння, добрив та засобів захисту рослин. Спільні партнерські програми дають можливість фермерам отримати агро кредити та придбати все необхідне для агровиробництва на пільгових умовах:

  • доступно для малих та середніх агровиробників;
  • без першого внеску;
  • термін до 7 років;
  • не потрібна оцінка та страхування заставного майна.

Окрім того, банк порадить клієнтам, яку техніку краще купувати, підбере оптимальний варіант як за ціною, так і за характеристиками, адже завжди в курсі пропозицій партнерів.

Як оформити кредит фермеру

Оформити кредит фермеру в Агропросперіс Банку досить просто.  Регіональні менеджери Агропросперіс Банку допоможуть Вам обрати оптимальну програму фінансування та підготувати необхідні документи. Від подання повного пакету документів до отримання коштів на рахунок проходить не більше 7 днів. Дуже зручно, що для взаємодії з банком та підписання кредитних угод вам не потрібно відвідувати відділення банку, регіональний менеджер може завітати до вас на підприємство.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Новости ТОП-7

Досуг

Алкоголізм: хвороба, яка виліковується
Що відрізняє залежну від алкоголю людину від тієї, яка не має такої пристрасті? Те, що її настрій і фізичний стан підпорядковані черговій дозі спиртного. Якщо вона відсутня, то всі думки спрямовані на вирішення цієї проблеми.
Сегодня, 20:1949
Как осуществляется кодирование
Метод кодирования широко используется как способ лечения алкогольной зависимости. Несмотря на то, что в частых случаях такой метод дает лишь временный эффект, он весьма популярен и распространен. Но как это работает и в каких случаях стоит прибегать к кодированию?
Сегодня, 20:1863
Какой компьютер выбрать школьнику
В современном мире люди уже не мыслят себя без компьютера. Его используют во всех сферах жизни. Ну и понятное дело, что на сегодняшний день практически во всех учебных учреждениях процесс обучения также проходит с участием ПК. Какой же выбрать для школьника?
9-апр-2021, 11:46290
Какая секция больше всего подойдет для гиперактивного малыша?
Занятия плаванием в бассейне. Секция тенниса: большого и настольного. Тренировки по спортивным танцам и легкой атлетике. Восточные единоборства и разные виды борьбы. Игра в шахматы. Секция по футболу.
9-апр-2021, 00:01340
Модные тренды 2021: детские сарафаны
Ищете платье для девочки, которое не только оправдает ваши ожидания, но и порадует ребенка? В таком случае обязательно обратите внимание на несколько вопросов. Тогда вы обязательно сделаете ставку на правильную модель.
7-апр-2021, 16:52396
Кровельные элементы безопасности: снегозадержатели
В зимнее время на крышах многих домов залегает толстый слой снега. Когда он начинает опускаться, он становится опасным. Чаще всего это происходит в период оттепелей.
7-апр-2021, 13:45340

События

Китайская вакцина CoronaVac появится сначала только в четырех регионах Украины
Логистический контрагент госпредприятия "Медицинские закупки Украины" (МЗУ) начал развозить по регионам Украины китайскую вакцину CoronaVac от Covid-19, которая была закуплена за средства госбюджета.
Сегодня, 20:2458
Госсекретарь США и генсек НАТО созвонились, чтобы обсудить Украину
В понедельник, 12 апреля, Госсекретарь США Энтони Блинкен поговорили по телефону с генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.
Сегодня, 20:2249
Вакцинация китайским препаратом от Sinovac началась в Украине
В понедельник, 12 апреля, в Украине началась вакцинация от коронавируса китайским препаратом CoronaVac производства Sinovac.
Сегодня, 17:3692
Пока столовая Рады закрыта на карантин нардепы "будут питаться святым духом" - заявил Корниенко
Глава партии "Слуга народа" Александр Корниенко рассказал, чем будут питаться депутат парламента, пока столовая закрыта на локдаун.
Сегодня, 17:3283
Арестович заявил что ТКГ по Донбассу не будут переносить из Минска в другой город
Несмотря на недавние заявление главы украинской делегации в Трехсторонней контактной группе по Донбассу Леонида Кравчука, после карантина переговоры по Донбассу из Минска переносить не будут. 
Сегодня, 17:1976
"Буковель" возобновил работу в полном объеме
С переходом Ивано-Франковской области в желтую зону карантина после месячного перерыва возобновил работу горнолыжный курорт "Буковель".
Сегодня, 15:5576