Паспорт Румуніїї: чому українці можуть його получити?

Паспорт Румуніїї: чому українці можуть його получити?

Отримання румунського громадянства - один з найпростіших способів стати повноправним жителем Європи. Власники такого паспорта можуть безперешкодно подорожувати по всьому Євросоюзу, їм простіше отримати візи в такі країни, як США або Австралія. Як отримати потрібний документ, що для цього треба надати, який час зазвичай іде на оформлення громадянства, і чого не варто робити, якщо не хочете отримати відмову, читайте далі.

Як отримати румунський паспорт?

Румуныя видає громадянство в наступних випадках:

  • відновлення громадянства (репатріація);
  • натуралізація (для якої потрібно проживати в країні як мінімум 8 років);
  • значні інвестиції в місцеві підприємства та розвиток економіки;
  • запрошення працедавця.

Претендувати на репатріацію мають право ті, хто народився на території, яка раніше належала Румунії: в Україні до таких територій відносяться Одеська та Чернівецька області. Якщо ви, ваші батьки або інші родичі народилися там з1918 до 1940 року, то маєте право розраховувати на переїзд. При цьому ви не повинні будете інвестувати в підприємства цієї держави, безвиїзно перебувати на її території або підтверджувати ідеальне знання мови та культури. Для інших програм потрібні додаткові документи: наприклад, для тих, кого запросили на роботу в румунську компанію, необхідне підтвердження - запрошення.

Порядок подачі: які документи для цього потрібні

Вони різняться в залежності від програми імміграції. Наприклад, якщо ви збираєтеся переїжджати за програмою репатріації, вам будуть потрібні свідоцтва про ваше народження та шлюб батьків. Якщо якихось свідчень не вистачає, кваліфікаційний юрист може запросити їх з архіву, але на це буде потрібно більше часу. Імміграційна компанія EU.RO пропонує клієнтам допомогу при переїзді в Євросоюз. Серед користувачів послугами EU.RO Group відгуки про компанію в основному позитивні. Зокрема клієнти зазначають, що вона сприяє у швидкому й легальному отриманні громадянства Румунії та надає консультації з питань імміграції.

Переваги румунського громадянства

Разом з ним ви отримуєте право працювати і відкривати бізнес в будь-якій країні ЄС, навіть якщо будете постійно проживати в Румунії. Рівень життя теж буде відповідати такому ж як у корінних європейців. Це означає рівні з ними зарплати й можливість при необхідності претендувати на допомогу (наприклад, по безробіттю). Режим отримання громадянства тут дозволяє мати, крім румунського паспорта, ще й український. Вам не треба буде відмовлятися від чогось, що пов'язує вас з Україною, в тому числі і від документів.

Чому можуть відмовити?

Хоча репатріація в Румунію - це один з найпоширеніших способів імміграції в ЄС, яким користуються громадяни СНД, не всім видають громадянство - декому можуть і відмовити. Щоб не потрапити в таку ситуацію, краще стежити за коректним заповненням необхідних документів. Відмовляють і тим, чиї родинні зв'язки з народженим на румунській території не доведені. Тому звертайтеся в EU.RO Group через офіційний сайт https://rumunia.com.ua - там вас проконсультують, підберуть відповідну програму й істотно підвищать ймовірність стати громадянином Румунії.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-12-01
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать металлическое покрытие для кровли?
Многие материалы из металла подходят для использования на кровле. Однако некоторые металлы довольно чувствительны к окислению и коррозии.
Сегодня, 11:0062
Аккумулятор для смартфона: как правильно выбрать
Смартфоны стали неотъемлемой частью нашей жизни. Эти устройства являются многофункциональными: с их помощью можно не только совершать звонки, но и выходить в Интернет, слушать музыку.
Сегодня, 10:5862
Как выбрать чехол для Airpods
В последнее время беспроводные виды наушников являются самыми популярными. Один из востребованных брендов – AirPods. Это устройство зарекомендовало себя как одно из самых надежных и качественных.
Сегодня, 10:2770
Как выбрать настольную игру в подарок
Настольные игры признаны "антикризисным" развлечением. В эпоху пандемии они помогают провести время, сплотиться семьей или небольшой компанией без нарушения карантина и других актуальных правил. Стоимость ниже, чему большинства других видов отдыха
Вчера, 20:20138
Где сделать перевод договора
Международное сотрудничество предполагает заключение контрактов и различных договоров. Чтобы между партнерами не оставалось неясностей, а документ обрел юридическую силу за рубежом, необходимо осуществить перевод договора на государственный язык страны, с юридическими или физическими лицами которой
Вчера, 10:47130
Клавиатура компании Logitech: почему ее выбирают
Преимущества клавиатуры Logitech. Обзор характеристик: модификации, функционал, дизайн и качество. Купить в интернет-магазине по разумной цене.
30-ноя-2021, 18:18222

События

Почему вакцина AstraZeneca вызывает опасные тромбы выяснили ученые
Авторы исследования считают, что нашли "триггер", который приводит к образованию тромбов после вакцинации AstraZeneca.
Сегодня, 13:0062
Астрономы говорят, что вскоре вместо звезд останутся лишь спутники
По словам ученых, в скором времени 1 из 15 ярких объектов в ночном небе будет спутником связи.
Сегодня, 12:57139
Как начался Вагнер-майдан против Зеленского
"Госпереворот", которым пугал украинцев Зеленский, сегодня таки начался. Правда, устроила его не Россия и Ринат Ахметов, как предрекал президент, а сборная команда Порошенко и "Нацкорпуса", которые внезапно для всех решили объединить усилия. 
Сегодня, 10:11127
Подросток под Киевом пытался перелезть поезд на жд-станции, но получил удар током и попал в реанимацию
В среду, 1 декабря, в городе Буча Киевской области, между путями на местном железнодорожном вокзале обнаружили 16-летнего парня, которого ударило током, когда он пытался перелезть через поезд. 
Сегодня, 10:10100
Почему в мире появляются новые опасные штаммы коронавируса рассказали в ВОЗ
Во Всемирной организации здравоохранения связывают появление новых все более опасных штаммов коронавируса с низким уровнем вакцинации и тестирования. 
Сегодня, 09:52101
Указы о назначении на должности 28 судей подписал Зеленский
В среду, 1 декабря, президент Украины Владимир Зеленский подписал указы о назначении на вакантные должности 28 судей.
Сегодня, 09:4883