Найпопулярніші розміри профтруби в будівництві

Найпопулярніші розміри профтруби в будівництві

Профтруба — це вид сучасного будівельного металевого прокату. Профільні труби використовуються в різних сферах будівництва. Вони можуть бути виготовлені зі сталі та пластику (в залежності від виробника та моделі). Металеві профілі виконані з нержавіючої сталі, чорної сталі, алюмінію або міді. Також популярні труби з різних варіацій ПВЛ, поліпропілену, поліетилену і т.п.

Багато полімерних профтруб мають багатошарову структуру, що доповнена шарами з алюмінію або скловолокна. Це дозволяє матеріалу триматися краще.

Профтруба: властивості та виготовлення

Профільна труба має наступні особливості:

  • Металева міцність. Класичні труби менш міцні порівняно з прокатом. Профільна труба витримує велику вагу, що робить її привабливим варіантом для будування вишок.
  • Зручна форма. Профільна труба має прямокутну форму, що полегшує процес встановлення та ремонтних робіт. Крім того, форма зручна для транспортування, обробки та зберігання.
  • Невелика вага. Профільна труба важить небагато (від 300 грамів до 70 кг), що забезпечує легкість у перевезенні. Не дивлячись на малу вагу, труба має характеристики, що дозволяють використовувати її для ремонту будь-якого будинку.
  • Недорога ціна. В порівнянні з іншими продуктами даного сегменту, профільна труба має демократичну вартість. Це забезпечує її популярність у різних верств населення. Існують як зовсім бюджетні варіанти, так і більш дорогі.

Профільна труба виготовляється за допомогою методу екструзії, під час якого маса матеріалу продавлюється через певні формовані пристрої. На лінії потоку отримана модель калібрується до потрібних значень перерізів і товщини стінки, після чого отриманий виріб охолоджується, проходить через маркування та нарізається на відрізки, що задані виробництвом.

 

Перед вибором труби потрібно уточнити розмір і форму перерізу. Є тонкостінні та товсті квадратні й прямокутні труби, безшовні та холоднодеформовані овальні (круглі) варіанти. Кожен з видів відповідає своїм цілям.

Для чого потрібна труба

Профтруба використовується у наступних сферах:

  • Будівництво та монтаж (встановлення огорож, стовпів і т.п.).
  • Машинне будівництво. Часто профтруба слугує матеріалом для будівництва висотних баштових кранів.
  • Будівництво естакад, ліній ЛЕП.

Крім того, профтруба експлуатується для будівництва офісів, приватних будинків, квартир і т.п. Дуже часто вироби слугують допомогою під час ремонту бесідок, сходів, навісів і подібних зовнішніх елементів інтер'єру. Будувати, використовуючи профільний прокат, швидко та недорого, що цінують усі. Крім того, зварники вважають, що працювати з профільними трубами дуже просто, особливо, якщо клієнт підбирає вірні габарити виробу.

Профтруби користуються попитом для будування спортивного обладнання. З цього матеріалу виготовляють основні деталі тренажерів, а також спортивно-гральних комплексів. Основною перевагою залишається здатність витримувати великі навантаження. Також вироби використовуються в якості деталей для інтер'єру. Наприклад, трубу можна вигнути особливим чином для розробки декоративного елементу. Завдяки характерній гнучкості труба піддається зовнішньому впливу.

Обов'язково перед придбанням продукції перевірте наявність сертифікатів. Якісні вироби — запорука успіху вашого ремонту. Замовити профільні труби можна в інтернет-магазині https://metinvest-smc.com/ua/products/truba-profilnaya/, адже ми пропонуємо надійні товари.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать сковородки?
Сложно представить функциональную кухню, на которой не используется сковорода. Данный инструмент в некоторых случаях может служить вместо сотейника или кастрюли.
Сегодня, 14:3965
Стоит ли шить юбку из сетки: плюсы и особенности материала
Уже не так много времени осталось до выпускных. Каждой девушке хотелось бы выглядеть на таком мероприятии элегантно и произвести хорошее впечатление.
Сегодня, 12:0087
Основные технические параметры фрезерных станков
Профессиональное оборудование является важнейшей составляющей любого производственного процесса. Особенно это касается фрезерных станков, использующихся для изготовления целого ряда деталей и прочих изделий.
Вчера, 14:19160
Таможенный брокер  – гарантия быстрого таможенного оформления грузов
Для ввоза приобретенного или вывоза произведенного товара предприниматель должен «задекларировать» его на таможне. Если нет желания или времени заниматься оформлением, то можно воспользоваться услугами посредника – таможенный брокер в Киеве все сделает сам.
15-янв-2022, 14:35158
Огляд новинок посадкової картоплі
Картопля – найпоширеніший овоч, широко відомий своєю універсальністю. Він незамінний у складі різноманітних страв – супів, гарнірів, салатів та снеків. І цілком справедливо картопля вважається другим хлібом.
15-янв-2022, 14:32152
Как выбрать телевизор для просмотра футбола
Каждый год наполнен множеством интересных мировых футбольных событий. Для любителей данной игры очень важно наблюдать за матчем с эффектом присутствия.
14-янв-2022, 16:25341

События

Хакеры вновь атаковали сайты государственных структур Украины
На этот раз под ударом оказался сервис системы электронных закупок Prozorro.
Сегодня, 17:2444
Принцип коллективной обороны в НАТО распространили и на космос
В понедельник, 17 января, Альянс обнародовал "Всеобъемлющую политику НАТО в космосе", согласно которой на космическое пространство распространяется принцип коллективной обороны.
Сегодня, 16:4953
После трехчасового перерыва заседание суда по Порошенко возобновилось
Печерский суд города Киева спустя три часа возобновил заседание по избранию меры пресечения для обвиняемого в государственной измене бывшего президента Украины Петра Порошенко.
Сегодня, 14:5276
Спустя 5 месяцев расследования ГБР допросило нардепа Трухина по делу о ДТП
Спустя пять месяцев после начала расследования дела о ДТП с участием "слуги народа" Александра Трухина ГБР так и не установило, кто был за рулем авто в момент аварии. Впрочем, уже состоялся допрос нардепа. 
Сегодня, 13:0684
10 богатейших людей мира удвоили свое состояние за период пандемии
10 самых богатых людей мира удвоили свое состояние за первые два года пандемии коронавируса из-за резкого роста бедности и неравенства.
Сегодня, 10:30122
Мужчина с криками "Лжецы" выбил дверь горсовета в Черновцах
В Черновцах полиция задержала мужчину, который вечером в воскресенье, 16 января, выбил входную дверь местного городского совета.
Сегодня, 10:15119