Навіщо впроваджувати CRM?

Навіщо впроваджувати CRM?

Бізнес, що побудований виключно на людських ресурсах, — застаріла та ризикова модель. Коли продажі знаходяться у прямій залежності від ефективності роботи менеджерів, компанії змушені витрачати великі бюджети на їх навчання та професійний розвиток. В результаті бізнес стає залежним від кадрів, адже звільнення працівника = втрата клієнтів, з якими він працював, потреба шукати нового співробітника та витрачати кошти на його стажування.

Запровадити CRM — простий вихід із ситуації, що склалася. Подібні системи консолідують інформацію про клієнтів бізнесу та дозволяють справно нею оперувати. Вони суттєво знижують ризик крадіжок даних та позбавляють залежності від рівня кваліфікації персоналу. Водночас CRM дозволяє автоматизувати продажі у такий спосіб, щоб кожен клієнт почував себе важливим та єдиним для компанії. Персональні пропозиції, що базуються на ретельному відслідковуванні потреб, створюють ефект турботи та сприяють зростанню довіри до компанії.

Перспективи запровадження CRM для вашого бізнесу

Ваші співробітники досі записують дані про клієнтів у блокнот та висилають комерційні пропозиції, створені на загальних підставах? Такий шлях ведення бізнесу є найбільш ризиковим, адже дозволяє скоріше втратити потенційного покупця чи користувача послуг, аніж здобути його лояльність. Запровадження CRM дозволить:

● вивести обслуговування клієнтів на більш професійний рівень. Користуючись історією продажів, що завжди під рукою, стає простіше підібрати продукт, що зацікавить покупця та відповідатиме його потребам. Можна легко виділити найбільш перспективних клієнтів та запропонувати їм кращі умови подальшої співпраці;

● спрогнозувати результати діяльності та знайти шляхи підвищення її ефективності;

● створити ефективну систему навчання персоналу на основі знань про найпоширеніші питання та проблеми потенційних клієнтів, розробити план-схему успішних продажів, спираючись на накопичений досвід;

● скоротити видатки завдяки автоматизації шаблонних операцій та засобів контролю;

● підвищити ефективність праці шляхом планування та відстеження результатів роботи, а також впровадження персонального KPI.

У довгостроковій перспективі запровадження CRM систем допоможе скоротити видатки на утримання служби підтримки клієнтів. Використовуючи дані щодо продажів, співробітнику доведеться задати менше питань, адже важлива інформація щодо покупця вже заведена до бази. Це дозволить скоротити час розмови, а в майбутньому — зменшити чисельність персоналу. Такий підхід одночасно покращить рівень сервісу, адже інтеграція CRM у телефонію дозволить оперативно переключити клієнта на іншого оператора, що займається вирішенням певного питання.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2022-01-26

Новости ТОП-7

Досуг

Парапетный газовый котел: особенности и преимущества
Парапетные газовые котлы – оборудование, позволяющее отапливать помещение, а также поставлять в него горячую воду. Данная техника может успешно эксплуатироваться в домашних условиях.
Вчера, 21:03120
Электробритвы: отличия от станков и критерии выбора приборов
Мужчины относятся к вопросу выбора бритвенных принадлежностей серьезно. И это правильный подход, тем более рынок предлагает широкий выбор аксессуаров, включая электробритвы.
Вчера, 18:26113
Шарнирная стремянка — простейшее и универсальное бытовое приспособление
Легкие и прочные лестницы-трансформеры широко используются в различных сферах частной и профессиональной деятельности. Их широкому распространению послужил целый ряд причин.
Вчера, 17:33107
Качественные удобрения от Grow.in
Если есть желание приобрести качественные удобрения, стоит изучить предложения интернет-магазина Grow.in.
25-янв-2022, 07:42157
Особенности покупки женской одежды оптом
Жизнь представительниц прекрасного пола играет яркими красками. Для них процесс выбора гардероба играем важную роль, поэтому одежду они приобретают ответственно. Для девушек важно выглядеть неотразимо в любой ситуации, ощущая при этом удобство и комфорт.
24-янв-2022, 20:52182
8 этапов лечения каналов под мікроскопом
Каналом зуба называют пространство внутри его корней, в котором располагается пульпа – пучок из сосудов и нервов.
24-янв-2022, 20:48192

События

В Днепре нацгвардеец открыл стрельбу по сослуживцам
В результате стрельбы, которую в ночь на 27 января в Днепре устроил 20-летний военнослужащий, погибли пять человек.
Сегодня, 10:1341
Статистика COVID-19 в Украине по состоянию на утро 27 января 2022
27 января (по состоянию на 9:00) в Украине  3 946 202 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 99 738 летальных, 3 601 952 пациентов выздоровело.
Сегодня, 08:3589
На шаг ближе к появлению Дня борща стала Украина
Комитет Верховной Рады Украины по вопросам гуманитарной и информационной политики рекомендовал парламенту принять проект постановления об установлении Дня украинского борща (№6361) в нашей стране.
Вчера, 21:02151
Почему на энергорынке снова ЧП, а украинцев пугают блэкаутом
Ценник на электроэнергию на рынке на сутки вперед резко взлетел.
Вчера, 19:16194
Оружие, которое могут отправить "республикам" Донбасса назвали в Госдуме
Член комитета Госдумы по обороне Андрей Гурулев заявил о том, что объем потенциальных поставок вооружений в "ЛНР"  и "ДНР" со стороны Российской Федерации должен быть прямо пропорционален вливаниям летального оружия на Украину с Запада.
Вчера, 19:15161
Кличко назвал решение Германии отправить в Украину немецкие каски "абсолютной шуткой"
Мэр Киева Виталий Кличко расценил решение Германии направить в Украину в качестве поддержки пять тысяч военных касок как шутку.
Вчера, 19:01202