Парні обручки: подаруйте любов на віки

Парні обручки: подаруйте любов на віки
За весільною традицією, майбутні молодята купують однакові обручки - або максимально наближені один до одного по структурі матеріалу, декору, назвою каменів. Насправді парні обручки дуже символічні, тому що, означають колегіальне, спільне рішення двох сердець на добровільне з'єднання в офіційному шлюбі.
Досвідчені ювеліри, що представляють свої роботи в каталозі інтернет-магазину Злато, прекрасно обізнані в сучасних традиціях весільної символіки. Наречений і наречена в праві вибирати свою пару обручок, виконаних з:
 • білого, жовтого або рожевого золота;
 • класичні, з консервативним дизайном або зі складними техніками декору;
 • інкрустовані каменями і без них;
 • різної товщини;
 • в широкому діапазоні вартості
Секрети вибору парних обручок
 • Єдина потенційна відмінність парних обручок, виконаних з граничною точністю, - розмір. Це пояснюється особливостями параметрів жіночого і чоловічого безіменного пальця (а саме на ньому носять обручку)
 • Фахівці рекомендують упевнитися в розмірі пальця нареченого і нареченої - і замовляти кільця з онлайн-каталогу згідно цифрової мітки (14, 17, 20 і т.д.)
 • Якщо протягом років палець з тієї чи іншої причини «схудне», стане товщим - не біда. Якісну обручку, виготовлену з дорогоцінного металу, легко розкачати або стиснути: цими секретами володіють ювеліри всіх майстерень, що знаходяться, в тому числі, і в вашому населеному пункті.
 • Декор - окрема тема весільної символіки. Для деяких багата, оздоблена блиском і різнокольоровими самородками, «обручка» - символ безсумнівного достатку, розкоші, щастя. Якщо ви прихильники королівських каменів - вибирайте обручки з діамантами: цей камінь носять і жінки, і чоловіки.
 • Річниця весілля - хороший привід замовити нові парні кільця для чоловіка і дружини, які живуть в любові та злагоді довгі роки. У ювілейних весіль є свої «дорогоцінні» назви - рубінове, сапфірове, діамантова, тому вивчіть етимологію самородків, щоб придбати ідеальну пару суто під вашу дату.
 • Обручки купують не тільки для шлюбу, а й на подарунок - підростаючому юнакові, майбутнього продовжувачу роду і прізвища. Бабусі і дідусі, тітки і дядька з боку хлопця підходять до головної події хлопчика здалеку, з філософськими і раціональними поглядами. Замовте заручні колечка для юного родича вже зараз - зробіть розумні інвестиції в його спроможність. Прийде той урочистий день, коли ваш подарунок буде цінніше всіх інших презентів!

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-03
Марианна 20 мая 2017 23:48
Раніше ми такого і не бачили, були тоненькі стандартні гладенькі обручки, рідко коли з камінцями , а щоб такі парні – ні. А зараз як подивишся каталог Злато так і очі розбігаються і ті хочеться купити і ті і ще треті якісь подобаються. Цікава ідея з трьома кільцями. Це для тих хто не може оприділитися з якого ж металу таки взяти обручку)))
Марианна 20 мая 2017 23:49
Раніше ми такого і не бачили, були тоненькі стандартні гладенькі обручки, рідко коли з камінцями , а щоб такі парні – ні. А зараз як подивишся каталог Злато так і очі розбігаються і ті хочеться купити і ті і ще треті якісь подобаються. Цікава ідея з трьома кільцями. Це для тих хто не може оприділитися з якого ж металу таки взяти обручку)))
ЕленаК 23 мая 2017 21:51
В наше время вообще не стоит привязываться к традициям. Вон у моих родителей вообще всю жизнь разные кольца. Ну не совсем всю, посто так получилось что после 5 лет совместной жизни отец потерял свою обручалку. Но до сих пор уже почти как 30 лет душа в душу живут. Мы с мужем случайно заглянули на Злато и нам там посоветовали консультанты посмотреть парные обручальные кольца. За это им и спасибо))
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23267
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44197
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21309
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20369
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54410
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07405

События

За скандальную шутку премьера о Закарпатье извинился глава МИД Словакии
Министр иностранных дел Словакии Иван Корчок извинился за неудачную шутку о Закарпатье. 
Сегодня, 10:2135
Почему рейтинг Зеленского вырос после двух раундов санкций объяснил социолог
После введения двух пакетов санкций в отношении проросийских телеканалов, а затем народного депутата Виктора Медведчука, рейтинг президента Украины Владимира Зеленского вырос.
Сегодня, 10:0654
ЮНИСЕФ заявил что более 168 миллионов детей в мире почти год не ходили в школу из-за COVID-19
Из-за карантинных ограничений более 168 миллионов детей в мире почти весь год не ходили в школы.
Сегодня, 10:0356
Маск отреагировал на испытания со взрывом корабля Starship
Основатель SpaceX Илон Маск прокомментировал испытания корабля Starship, которые прошли 3 марта в Техасе.
Сегодня, 10:0053