Супрун дала поради, як запобігти цукровому діабету

Супрун дала поради, як запобігти цукровому діабету
В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook розповіла, як можна зменшити ризик появи цукрового діабету.
Основним, на що вона звернула увагу, було ведення здорового способу життя. Він - як універсальна "пігулка" від усіх хвороб, адже може продовжити тривалість життя на 2 роки та чудово працює як профілактика та запобігання багатьох захворювань, зокрема, цукрового діабету.
За даними ВООЗ, захворюваність на діабет другого типу постійно зростає. Окрім генетики на розвиток діабету впливають малорухливість, незбалансоване харчування та наявність надмірної ваги.
Та як свідчать результати тривалих досліджень, здоровий спосіб життя може допомогти попередити розвиток діабету і навіть сповільнити прогресування хвороби. Тож достатньо змінити раціон харчування та зайнятись фізичною активністю.
Під час експерименту учасників,  які перебувають у зоні ризику розвитку діабету, поділили на 3 групи: перша дотримувалась змін раціону харчування та способу життя (мінімум 150 хвилин активності на тиждень), друга група приймала призначені ліки (метформін), а третя приймала плацебо.
Люди з першої групи через 3 роки зменшили ризики появи діабету на 58%, у другій ризик розвитку діабету знизився на 31%.

Що треба робити, щоб зменшити ризики появи діабету:

1. Зменшуйте споживання або взагалі відмовтесь від добавок цукру та попередньо оброблених продуктів харчування, включно з обробленими зерновими продуктами (мукою вищого сорту, білим рис), замініть їх на цільнозернові.

2. Збільшуйте споживання клітковини (овочів та фруктів, які не містять крохмалю). Вони повинні складати щонайменше половину щоденного раціону.

3. Бобові культури (сочевиця, боби, нут, горох) також містять багато клітковини та рослинного білка. Так ви з'їсте менше калорій, не набираючи надмірної ваги, і маючи менший ризик розвитку діабету.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)