Не потрібно міняти життя з понеділка

Не потрібно міняти життя з понеділка
Людина повинна усвідомити, відчути, навіщо їй це потрібно
Понеділок – страшний час: народу у фітнес-клубі – не проштовхнутися. У роздягальнях справжні пробки, до тренажерів не підійти, душові кабінки – черга. Країна живе спортом!
Але от дивна річ: до середи людей вже менше, до п’ятниці – значно менше, а в суботу зал майже порожній.
Так відбувається тому, що люди «починають нове життя». Зазвичай це відбувається в понеділок. Вони читають дві-три статті в інтернеті, приходять в зал, думаючи, що всі вже знають і вміють. Їм і тренер особливо не потрібен з таким багажем.
Потім вони абсолютно безсистемно підходять по черзі до тренажерів і вбиваються там по повній програмі. Тобто буквально не шкодуючи себе: якщо вирішив займатися спортом, отже, вирішив. А спорт, як відомо, це кров, піт і сльози.
Добре, якщо цей діяч не знепритомніє з незвички. Але навіть якщо і не знепритомніє, то на наступний ранок буде проклинати все на світі, тому що навряд чи зможе спокійно хоча б поворухнутися – все тіло буде пекельно нити.
І тоді товариш вирішить, що спорт – це, напевно, все-таки не для нього. Це для молодих та ранніх, а йому вже запізно. Так чи просто, ну не створений він для цього. Для пива створений, по святах навіть для горілки, а ось для спорту – якось не дуже.
Найзавзятіші прийдуть ще у вівторок, можливо, що і в середу, і, вбиваючи свій організм так само безсистемно, назавжди розпрощалися зі спортом. Будуть приходити кілька разів на місяць для очищення совісті, мовляв, не дарма ж купили абонемент. А ще після особливо бурхливих гулянь – «поправити здоров’я».
«Покращити здоров’я після вживання алкоголю не можна в принципі, але люди знають своє. Подумаєш, що там лікарі кажуть – їм перебільшувати по статусу належить.
Взагалі, у фітнес-залі можна з легкістю прогнозувати відвідуваність. Це практично всі понеділки, початок місяця і особливо початок року – знали б ви, скільки зачинателів нового життя приходить в січні.
І я завжди з деяким сумом спостерігаю за цією картиною, тому що вона завжди одна і та ж. Дуже добре, якщо з 50 таких ентузіастів через місяць залишиться хоча б 3-4 людини.
Міняти своє життя по-справжньому
Звичайно, я всіляко вітаю, коли люди приходять у зал, але, по-моєму, немає нічого дурнішого, ніж підлаштовувати свій візит під красиву дату, понеділок або початок року. Всі ці красиві дати – фікція.
Бажання зайнятися спортом, як і будь-яке інше бажання, має визріти.
Людина повинна усвідомити, відчути, навіщо їй це потрібно, що вона хоче змінити в своєму житті і що він дійсно цього хоче, от просто жити без цього не зможе, і це не якась миттєва примха!
І коли бажання визріло – ось тоді і потрібно приходити в зал. Тільки в цьому випадку у людини буде мотивація. Вона проконсультується з професійним тренером, вибудує програму занять, обговорить, яких результатів і через який приблизно час зможе домогтися, обов’язково обговорить харчування – загалом, підійде до питання системно.Спорт – це довгострокова стратегія. Не буває такого, що все життя харчувався, як бог на душу покладе, нічим не займався, а приходиш в січні і хочеш до літа фігуру як у Бреда Пітта та прес кубиками. Так в найкращому випадку ця фігура буде в тебе через два роки, і то, якщо будеш займатися регулярно.Людині, яка приходить у зал в красиву дату, насправді не до спорту. Вона хоче потішити своє самолюбство, ось, мовляв, яка я розумниця, в цей прекрасний момент в моє життя прийде спорт. Дружина буде мною пишатися, друзі з повагою стануть тиснути руку!Вони хочуть отримати схвалення близьких, віддати данину моді, почати жити так, як живе якийсь моральний авторитет. Все що завгодно, але тільки не орати до сьомого поту. Вони не готові змінювати спосіб життя, харчування, у чомусь обмежувати себе, терпіти.Отже, замість красивих дат як важелів для мотивації використовуйте:
1. Визріле бажання. Ви повністю усвідомлюєте необхідність нового заняття, його своєчасність і труднощі, з якими можете зіткнутися.2. Системний підхід. Ви дізнаєтеся якомога більше інформації про нову справу, з’ясовуєте, що потрібно від вас.3. Терпіння. Ви не чекайте швидких результатів, насолоджуєтеся процесом і невеликими перемогами.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-09-25
2021-09-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Оправданная популярность тротуарной плитки марки Avenue — где купить, как уложить?
Тротуарная плитка очень популярна в нашей стране уже долгие годы. Она не только привлекательного внешнего вида, но и очень прочная и служит долгое время без потери первоначального качества. Какую конкретно тротуарную плитку купить? Цена на материал? Как выглядит? Как правильно укладывать
Вчера, 14:0698
Механическая обработка изделий разной сложности
Залог качественных и конкурентоспособных изделий — детали, изготовленные точно в размер, без малейших дефектов и изъянов. Чтобы получить результаты высокого уровня, необходимо применение высокоточного оборудования: фрезерных, токарных станков, термопластавтоматов.
Вчера, 09:45107
Лучшие способы изучения английского дома в 2021 году
Начинать изучать английский язык никогда не поздно. Главное иметь для этого мотивацию и цель. Например, желание уехать за границу на постоянное место жительства или получить работу в крупной международной компании, поступить в престижный западный или европейский вуз.
Вчера, 09:4390
Зимняя резина «Нокиан» в интернет-магазине Tireshop
Интернет-магазин резины Tireshop предлагает большое разнообразие покрышек финского бренда. Благодаря широкому ассортименту каждый сможет подобрать для себя подходящий вид автопокрышек для любого варианта техники: от легковых автомобилей до грузовых.
24-сен-2021, 17:10165
Как разграничиваются обязанности между различными менеджерами в компании?
В современном деловом мире с каждым годом повышается востребованность профессии менеджера. Но следует заметить, что под этим термином могут пониматься различные специальности, часто далекие друг от друга.
24-сен-2021, 17:01183
Что такое представительская полиграфия
Имидж любой современной компании поддерживается многими маркетинговыми инструментами, в том числе представительской полиграфией. Расскажем, что к ней относится.
24-сен-2021, 12:21158

События

Чем опасен штамм Дельта и как от него защититься
В Украине продолжает расти заболеваемость коронавирусом. В пятницу впервые с апреля число новых заболевших превысило 9000.
Вчера, 20:2064
Признать незаконным включение ковида в перечень особо опасных болезней отказался суд
Окружной административный суд Киева отказал в деле о признании незаконным включения ковида в перечень особо опасных болезней.
Вчера, 20:1863
За вопрос о нацисткой символике в Полтаве парень и его отец хотели избить блогера
В Полтаве блогер Владимир Величко снял видео, где он подошёл к парню спортивной внешности, в балаклаве, на сумке которого были прикреплены значки батальона "Азов" и "мёртвая голова" дивизии СС.
Вчера, 20:1763
Впервые за 15 лет ВОЗ ужесточила рекомендации по качеству воздуха
Всемирная организация здравоохранения опубликовала новые "Руководящие принципы по качеству воздуха", документ не обновлялся в течение 15 лет. Рекомендации ужесточили.
Вчера, 17:3580
Почему арестовали "смотрящего" Кузяру и при чем тут стрельба по Шефиру
За новостями о покушении на Сергея Шефира как-то потерялась еще одна, не менее интригующая криминальная сюжетная линия.
Вчера, 17:34222
Дать им 20 месяцев, прежде чем судить о их правлении попросили талибы мир
В "Талибане" от Международного сообщества потребовали дать движению, захватившему власть в Афганистане, 20 месяцев, прежде чем судить о его правлении.
Вчера, 17:3276