55fa79bbb1c5c966 Не потрібно міняти життя з понеділка » Новости Украины и Мира. Новости сегодня - 7dniv.info
 

Не потрібно міняти життя з понеділка

Не потрібно міняти життя з понеділка
Людина повинна усвідомити, відчути, навіщо їй це потрібно
Понеділок – страшний час: народу у фітнес-клубі – не проштовхнутися. У роздягальнях справжні пробки, до тренажерів не підійти, душові кабінки – черга. Країна живе спортом!
Але от дивна річ: до середи людей вже менше, до п’ятниці – значно менше, а в суботу зал майже порожній.
Так відбувається тому, що люди «починають нове життя». Зазвичай це відбувається в понеділок. Вони читають дві-три статті в інтернеті, приходять в зал, думаючи, що всі вже знають і вміють. Їм і тренер особливо не потрібен з таким багажем.
Потім вони абсолютно безсистемно підходять по черзі до тренажерів і вбиваються там по повній програмі. Тобто буквально не шкодуючи себе: якщо вирішив займатися спортом, отже, вирішив. А спорт, як відомо, це кров, піт і сльози.
Добре, якщо цей діяч не знепритомніє з незвички. Але навіть якщо і не знепритомніє, то на наступний ранок буде проклинати все на світі, тому що навряд чи зможе спокійно хоча б поворухнутися – все тіло буде пекельно нити.
І тоді товариш вирішить, що спорт – це, напевно, все-таки не для нього. Це для молодих та ранніх, а йому вже запізно. Так чи просто, ну не створений він для цього. Для пива створений, по святах навіть для горілки, а ось для спорту – якось не дуже.
Найзавзятіші прийдуть ще у вівторок, можливо, що і в середу, і, вбиваючи свій організм так само безсистемно, назавжди розпрощалися зі спортом. Будуть приходити кілька разів на місяць для очищення совісті, мовляв, не дарма ж купили абонемент. А ще після особливо бурхливих гулянь – «поправити здоров’я».
«Покращити здоров’я після вживання алкоголю не можна в принципі, але люди знають своє. Подумаєш, що там лікарі кажуть – їм перебільшувати по статусу належить.
Взагалі, у фітнес-залі можна з легкістю прогнозувати відвідуваність. Це практично всі понеділки, початок місяця і особливо початок року – знали б ви, скільки зачинателів нового життя приходить в січні.
І я завжди з деяким сумом спостерігаю за цією картиною, тому що вона завжди одна і та ж. Дуже добре, якщо з 50 таких ентузіастів через місяць залишиться хоча б 3-4 людини.
Міняти своє життя по-справжньому
Звичайно, я всіляко вітаю, коли люди приходять у зал, але, по-моєму, немає нічого дурнішого, ніж підлаштовувати свій візит під красиву дату, понеділок або початок року. Всі ці красиві дати – фікція.
Бажання зайнятися спортом, як і будь-яке інше бажання, має визріти.
Людина повинна усвідомити, відчути, навіщо їй це потрібно, що вона хоче змінити в своєму житті і що він дійсно цього хоче, от просто жити без цього не зможе, і це не якась миттєва примха!
І коли бажання визріло – ось тоді і потрібно приходити в зал. Тільки в цьому випадку у людини буде мотивація. Вона проконсультується з професійним тренером, вибудує програму занять, обговорить, яких результатів і через який приблизно час зможе домогтися, обов’язково обговорить харчування – загалом, підійде до питання системно.Спорт – це довгострокова стратегія. Не буває такого, що все життя харчувався, як бог на душу покладе, нічим не займався, а приходиш в січні і хочеш до літа фігуру як у Бреда Пітта та прес кубиками. Так в найкращому випадку ця фігура буде в тебе через два роки, і то, якщо будеш займатися регулярно.Людині, яка приходить у зал в красиву дату, насправді не до спорту. Вона хоче потішити своє самолюбство, ось, мовляв, яка я розумниця, в цей прекрасний момент в моє життя прийде спорт. Дружина буде мною пишатися, друзі з повагою стануть тиснути руку!Вони хочуть отримати схвалення близьких, віддати данину моді, почати жити так, як живе якийсь моральний авторитет. Все що завгодно, але тільки не орати до сьомого поту. Вони не готові змінювати спосіб життя, харчування, у чомусь обмежувати себе, терпіти.Отже, замість красивих дат як важелів для мотивації використовуйте:
1. Визріле бажання. Ви повністю усвідомлюєте необхідність нового заняття, його своєчасність і труднощі, з якими можете зіткнутися.2. Системний підхід. Ви дізнаєтеся якомога більше інформації про нову справу, з’ясовуєте, що потрібно від вас.3. Терпіння. Ви не чекайте швидких результатів, насолоджуєтеся процесом і невеликими перемогами.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как можно оплатить коммунальные услуги
Где оплатить коммунальные услуги. Какие ещё виды услуг можно оплатить в интернете. Преимущества платёжных систем в интернете.
Сегодня, 12:3389
«Дарниця» взяла курс на посилену диджиталізацію
Фармацевтична компанія «Дарниця» назвала цифрову трансформацію своєю стратегічною метою та відокремила її як напрямок розвитку.
Вчера, 23:48113
Контражурная вывеска: что это такое?
Контражурная вывеска позволяет привлечь внимание прохожих и отпечатывается в памяти, поэтому является прекрасной рекламой магазина, бренда и т.д.
Вчера, 19:14121
Особенности работы в страховом бизнесе
На конец первого квартала текущего года в Украине действовало 225 страховых компаний. Эксперты относят страховой бизнес к перспективным, быстро развивающимся отраслям. В этой сфере можно достаточно быстро сделать успешную карьеру.
Вчера, 14:59103
Ручное бурение скважин: ключевые особенности
Многие владельцы загородных домов и дач сталкиваются с вопросом водоснабжения, поскольку не везде существует возможность подключиться к водопроводу.
19-сен-2020, 21:23209
Лучшие подарки для подруги от EVA Blog
В Новый год хочется сделать близким хорошие подарки. Для подруг их можно легко выбрать благодаря  разнообразным косметическим средствам, которые можно собрать в оригинальную подарочную упаковку и качественному составу.
19-сен-2020, 18:10175

События

Уже в конце сентября медики начнут получать повышенные зарплаты
Медицинские работники начнут получать повышенные зарплаты уже в конце текущего месяца.
Сегодня, 20:1335
Цены на газ для производителей тепла повысил "Нафтогаз"
В сентябре цена газа без НДС и транспортировки составит 4,3 тысячи гривен за 1 тысячу кубометров.
Сегодня, 20:1135
В случае избрания в Одесский облсовет Степанов не собирается в отставку
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов не намерен уходить в отставку, если будет избран на местных выборах в Одесский областной совет.
Сегодня, 19:2145
Создание площадки для переговоров по Крыму обсудили Зеленский и Боррель
Президент Владимир Зеленский и высокий представитель Европейского союза по иностранным делам и политике безопасности Жозеп Боррель провели встречу.
Сегодня, 17:4555
Кислица заявил что Россия должна попросить о подаче воды в Крым
Если Российская Федерация хочет, чтобы Украина поставляла воду в оккупированный Крым, она должна об этом попросить.
Сегодня, 17:4152
Жаркая погода возвращается в Украину
В среду, в четвертую неделю сентября, в Украину вернется жаркая погода.
Сегодня, 16:5861