В європейських садках і школах Wi-Fi більше не буде: тривожне пояснення

В європейських садках і школах Wi-Fi більше не буде: тривожне пояснення
Зараз важко уявити наше життя без різноманітних гаджетів на кшталт смартфонів, планшетів, ну і звісно без Wi-Fi. Однак чи достовірно ми знаємо, наскільки безпечним є їх постійне використання?
Не просто так у Європі школи й дитсадки починають забороняти використання цих речей. Наприклад, у Франції ще в 2015 році прийняли закон, що забороняє Wi-Fi в дитячих садах. Той же закон вимагає, щоб Wi-Fi завжди був відключений в початкових школах, коли він не використовується. По можливості перевага повинна віддаватися кабельним з’єднанням.
А в рекламі мобільних телефонів у Франції треба обов’язково вказувати, що використання гарнітури безпечніше, так як знижує вплив радіації на мозок. Також реклама мобільних телефонів не повинна бути розрахована на дітей.
Однак дітьми справа не обмежується: французька національна бібліотека, а також багато інших бібліотек та університетів Парижа, повністю демонтували всі мережі Wi-Fi, а в багатьох держустановах вони заборонені.
Причиною таких заборон у Франції є результати наукових досліджень.
Подібні обмеження введені також в Бельгії, Іспанії, Ізраїлі, Австралії, Італії, Швейцарії, Німеччині, Австрії, Індії, Фінляндії, на Кіпрі та ін.
Атомне агентство Намібії прямо заявляє, що нинішні так звані «безпечні» норми не захищають громадян від довгострокових наслідків використання мобільних телефонів.
Чому ж багато країн по всьому світу настільки насторожено ставляться до мобільного випромінювання?
Тому що тисячі досліджень пов’язують його з раком і багатьма іншими захворюваннями. Особливо воно небезпечне для дітей, адже кістковий мозок дитячої голови поглинає в 10 разів більше радіації, ніж у дорослого.
Мобільні телефони і бездротові мережі випромінюють мікрохвильову радіацію, яка називається радіовипромінювання.
Серед негативних біологічних наслідків бездротового радіовипромінювання – дисфункція репродуктивної системи, одно- і дволанцюжкові розриви в ДНК, створення активних форм кисню, імунна дисфункція, синтез стресових білків у мозку, порушення розвитку мозку, порушення сну і пам’яті, підвищений ризик пухлини мозку і т.д.
Вчені заявляють: "Чекати більш переконливих наукових і клінічних доказів, перш ніж вжити заходів, означає понести вкрай високі людські та економічні збитки, як було у випадку з азбестом, етилованим бензином і тютюном.”
Найстрашніше, що ці наслідки виникають при рівні радіації, в сотні разів менше тої, яка допускається діючими міжнародними стандартами. А джерела цієї радіації дозволені законом і відкрито продаються по всьому світу.
За даними експериментальних досліджень, тривала дія бездротових мереж зменшує кількість клітин мозку і призводить до відмирання клітин у відділах мозку, відповідальних за пам’ять і навчання.
Стільникове випромінювання також позначається на мозковій активності людини. У 2011 році вчені виявили, що всього 50 хвилин перебування мобільного телефону в безпосередній близькості від мозку призводять до підвищення рівня глюкози в опромінених частини мозку.
Але і нейротоксичні ефекти – це ще не все; радіація порушує дітородну і репродуктивну функцію, погано позначається на когнітивних здібностях і пам’яті, викликає поведінкові порушення, втрату слуху, головний біль, безсоння, оксидативний стрес та ін.
Дослідження також свідчать про негативний вплив радіації на епіфіз, наднирник і щитовидну залозу.
Більш того, навіть невисокий рівень мікрохвильового випромінювання знижує вироблення мелатоніну. А мелатонін не тільки необхідний для підтримки нормального циклу сну, але і є антиоксидантом, який відновлює пошкоджену ДНК і стримує ріст ракових клітин.
Також вчені виявили, що радіація впливає на рівень гормонів щитовидної залози. Але ж навіть незначні зміни гормонального фону позначаються на мозку!
І це ще не кажучи про серцево-судинну систему …
Загалом, список можна продовжувати нескінченно. Висновки однозначні: мобільні телефони і Wi-Fi шкодять нашому здоров’ю.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-07-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Все идет из головы: причины боли в груди и в сердце
Ученые и медики всего мира с уверенностью могут заявлять, что большинство известных нам болезней берут начало в «голове» пациента. То есть психологический конфликт является спусковым механизмом для того или иного недуга.
Сегодня, 12:3870
Городские рюкзаки: удобство и здоровье
Всем хочется выглядеть модно, но при этом не испытывать никаких неудобств. Сегодня это реально, ведь современная мода нацелена на комфорт. Взять хотя бы городской рюкзак, массово заменяющий сумки и барсетки. Их стали носить все слои общества, от подростков до солидных деловых людей.
Сегодня, 09:5997
В чем секрет популярности нового MacBook Pro 13?
По результатам маркетинговых исследований, Макбук Про 13 2020 является наиболее популярным ноутбуком среди девайсов «яблочного» производителя. Спрос на него даже выше, чем на полюбившийся пользователям Air 2020. В чем же причина популярности и так ли она обоснована, мы и обсудим в этой
Вчера, 15:46181
Стильная мужская стрижка: от канадки до помпадур
Обычно в названиях причесок для мужчин не то, что парни, даже девушки разбираются слабовато. Мужская стрижка у людей, выросших на постсоветском пространстве, часто сводится к “бокс, полубокс, ноль”, немного разнообразия – височки прямые или косые? 
25-июл-2021, 11:23255
Омоложение лица после 40 без операции? С помощью SMAS-лифтинга - возможно!
С возрастом ткани человеческого тела теряют эластичность и упругость. На них воздействует гравитация. В результате кожа обвисает, расплывается овал лица, появляются признаки старения.
23-июл-2021, 22:30318
Годовой тариф на газ для населения
Цена на газ в Украине действует без учета стоимости на транспортировку голубого топлива по газораспределительной системе страны.
23-июл-2021, 22:281009

События

Мендель отправит Пескову свою книгу мемуаров с автографом
Бывшая пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель отправит свою книгу мемуаров о работе в офисе главы государства "Каждый из нас президент" пресс-секретарю российского лидера Дмитрию Пескову.
Сегодня, 15:1354
В среду Зеленский и Шмыгаль откроют форум "Украина 30", посвященный децентрализации
В среду, 28 июля, в Киеве состоится очередной форум из серии "Украина 30", посвященный децентрализации. Открывать мероприятие будет президент Владимир Зеленский. 
Сегодня, 15:0457
Более 40% украинцев согласились с Путиным, что украинцы и русские - один народ. На востоке таких 65%
41% украинцев согласны с недавним заявлением президента России Владимира Путина, что "русские и украинцы - один народ, который относится к одному историческому и духовному пространству".
Сегодня, 14:5356
Зачем США отправляют на саммит "Крымской платформы" министра-гея
На выходных появились интересные новости о "Крымской платформе" - саммите в Киеве, на котором украинские власти хотели собрать "международную коалицию", которая потребует возвращения полуострова Украине.
Сегодня, 12:37422
Швейцарские ученые предложили готовится к еще более аномальной жаре из-за потепления планеты
Аномальная жара, которая в июле обрушилась на Украину, в ближайшие десятилетия по всему миру будет только усиливаться. Причиной этому послужат выбросы парниковых газов. 
Сегодня, 12:3580
Мужчина под Полтавой изнасиловал и убил собственную 24-летнюю жену
В воскресенье, 25 июля, в Полтавской области обнаружили мертвую девушку, которой было 24 года.
Сегодня, 12:3370