Люди, які пережили лихі 90-ті мають багато спільних звичок та поглядів на життя

Люди, які пережили лихі 90-ті мають багато спільних звичок та поглядів на життя
Поведінку людини, яка виросла або була молодою в лихі 90-ті, можна майже гарантовано передбачити. Вся справа в тому, що у таких людей сформувався ряд звичок і уявлень про життя, які не вивести розпеченим залізом. Швидше за все, ці особливості знайдете в собі і ви ... Чи ні?
Ми вміємо себе захищати. Це дуже велике благо. Ті, хто виріс і жив в 90-ті, ніколи не будуть вівцями. У нас навіть в страшному сні не можна уявити таку ситуацію, як в Кельні. Наші чоловіки не ганчірки. Вони, можливо, часто ледарі. І не завжди вміють заробляти. Але вони ніколи не кинуть своїх жінок на поталу знахабнілим створінням. За кожного чоловіка, чия юність пройшла в цей непростий час, я давала б двох молодих.
Ми не довіряємо системі. Це один з найпомітніших наслідків 90-х, які можна зустріти. Наші люди спочатку дивляться на будь-яку ініціативу держави з підозрою. Особливо якщо мова йде про щось серйозне, типу пенсійної реформи. Добровільно наша людина не віддасть своїм гроші на зберігання державі практично ніколи. Вона швидше переведе їх у валюту або вивезе за кордон при першій нагоді. Мабуть, знадобляться роки, щоб щось змінилося.
Ми не вміємо заощаджувати гроші. З тієї ж причини, про яку згадувалось вище, багато людей не вміють збирати гроші.  Ну а як їх збирати, якщо в дитинстві вони горіли, витікали між пальцями. Я пам'ятаю, як ми з мамою бадьоро йшли до ларька, купувати мені снікерс. Розрахувавшись з продавцем і простягнувши мені шоколадку, мама зітхнула. - Але ж це та тисяча, яка відкладалася на твоє 18-річчя! - сказала вона. З тих пір я зараховую себе до тієї породи людей, яким гроші «руки палять».
Ми любимо секс і готові до експериментів. Можливо, справи так йдуть не у більшості. Але у багатьох, це точно. Пам'ятайте той час, коли на країну хлинув потік нічим не контрольованої сексуальної інформації? Коли в кінотеатрах йшли еротичні фільми, а в кожному домі у батьків лежали порнокасети? Ми виросли в обстановці сексуальної свободи. І дуже негативно реагуємо на будь-які спроби її відняти.
Ми боїмося скаржитися. Ми виросли в той час, коли міліції дійсно не варто довіряти. Довіряти в принципі нікому не слід було. Нас оточували бандити, злочинні схеми, корупція і свавілля. З тих пір наша людина дуже боїться скаржитися. Раптом всі навколо зав'язані? Так і ходить часто людина, ображений і наляканий. А в опитуваннях рапортує - всі задоволені!
Ми дуже не любимо обмеження. Звикнувши до безмежної свободи і вседозволеності, нашим людям досить складно прийняти світ, в якому існують обмеження. Деякі до сих пір вважають, що інтернет це глобальна смітник, який існує для виплеску агресії, що за контент не треба платити, а бананову шкірку можна викинути прямо на вулиці. Особливо якщо ніхто не бачить. Нічого, ми ще виростемо!
Наші жінки - найсексуальніші. В кінці 90-х, початку 2000-х це приймало карикатурних форм. У будь-якому місті можна було відрізнити співвітчизниць за найкоротшим спідницям. Зараз все небагато розсудливіше. Але тенденція залишається. Наші жінки люблять сукні та спідниці, каблуки і прикраси. Наші жінки люблять підкреслити ніжки і груди, животик і плечі. Жінки 90-х, як і раніше несуть в собі дух сексуальності і свободи. І щось в цьому є ...
А найголовніша наша риса знаєте, яка?
Ми не боїмося труднощів. Тому, що якими б кризами не загрожувала нам поточна ситуація, ми знаємо - так, як було тоді, вже не буде. Ті, хто вижив в лихий і відчайдушний час, виживуть і тепер. Ми - люди, загартовані вогнем. А це значить, що ми - люди підвищеної міцності.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: 90-ті, звички  

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

LEDTECH: лучшая светодиодная продукция для вашего бизнеса
Светодиодная продукция, к которой, как правило, относят бегущие строки, медиа постеры, вывески, LED-экраны, табло и пр., является достаточно мощным инструментом для информирования потенциальных клиентов о тех или иных товарных предложениях и услугах, а также привлечения внимания проходящих мимо
Вчера, 15:18221
Холодильник вышел из строя. Что делать?
Попробуйте представить дом без холодильника. Правда, это сложно. Ведь благодаря этому устройству мы имеем возможность хранить наши продукты и пищу максимально долго – без потери их вкусовых и презентабельных качеств.
Вчера, 15:02123
Ремонт электропроводки автомобиля
Если вы являетесь счастливым обладателем автомобиля, то это означает, что ежедневно вы используете не просто средство для передвижения, а сложный механизм, в котором есть множество различных приборов, требующих электричество.
25-ноя-2020, 23:04134
Zdravo-kids.info: энциклопедия заботливых родителей
Семьи, имеющие маленьких детей, всегда должны быть на чеку, ведь простуда, ГРВИ и другие недуги – довольно частое явление, особенно в осенне-зимний период. «Предупрежден – значит вооружен», - именно так гласит народная мудрость, с которой трудно поспорить.
25-ноя-2020, 23:01139
6 советов и рекомендаций, которые помогут вашему бизнесу сэкономить на канцелярских принадлежностях
Если вы владеете или управляете бизнесом, то знаете, насколько дорогими могут быть канцелярские товары. Даже в наше digital-изированное время всем компаниям нужны ручки, скрепки, бумага, папки и многое другое, чтобы каждый сотрудник мог работать продуктивно. 
25-ноя-2020, 20:28141
Нужны пластиковые окна? «Вимарко» - лучший производитель
На смену традиционным деревянным окнам постепенно пришли пластиковые, имеющие целый ряд важных преимуществ, среди которых, наверное, самым главным можно назвать высокий уровень энергоэффективности. В условиях постоянных скачков цен на газ и электричество.
25-ноя-2020, 15:33174

События

Оптимистический сценарий ситуации с COVID-19 в Украине назвал Данилов
Совет национальной безопасности и обороны имеет оптимистический и пессимистический сценарии развития ситуации с коронавирусом.
Сегодня, 14:4345
Принятые решения по конституционном кризисе разъяснила рабочая группа Рады
Рабочая группа Верховной рады Украины по урегулированию конституционного кризиса приняла ряд решений.
Сегодня, 14:4048
В случае локдауна в Киеве должно работать метро и транспорт - заявил Кличко
Мэр Киева Виталий Кличко заявил, что будет настаивать на работе метро и общественного транспорта в случае введения локдауна в столице.
Сегодня, 14:3655
Рекордное число больных COVID-19 снова госпитализировали в Киеве
В столице снова госпитализировали рекордное число больных COVID-19 - 121 человек.
Сегодня, 14:3453
Степанов заявил что локдаун сведет к нулю заражение коронавирусом в Украине
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что введение локдауна разорвет цепь передачи болезни COVID-19.
Сегодня, 12:4576
Рубан заявил что карантин выходного дня не показал эффективности
Глава Госпотребслужбы Киева Олег Рубан заявил, что карантин выходного дня не дал эффективного результата в борьбе с распространением COVID-19.
Сегодня, 12:4394