Причини, через які чоловіки кидають жінок

Причини, через які чоловіки кидають жінок
Психологи вважають, коли пара розпадається, потрібно звинувачувати обох, але іноді бажання розриву надходить виключно від одного партнера. Подібний вчинок є відповіддю на певні дії з боку другого партнера
Жінкам варто знати, які причини призводять до розриву стосунків з волі чоловіка
Він не відчуває, що ви його цінуєте
Чоловіки не просто бажають, вони жадають визнання. Якщо вони його не отримують, їх існування стає безглуздим. Ніколи не забувайте: відчуття власної потрібності – це те, що утримує чоловіка в його стосунках із жінкою. Якщо ж він розуміє, що ви його не цінуєте, як би сильно він вас не любив він піде.
І мова не про те, щоб просто говорити "дякую". Ви повинні дійсно, від душі цінувати все те, що він для вас робить, підтримувати його цілі, амбіції і бажання. Так, можливо, ви будете в чомусь не збігатися, і вам буде здаватися, що його просто нема за що хвалити. Але це помилка – адже яким би не був результат, його початкові наміри були позитивними.

Ви змінилися
Якщо зараз ваші стосунки кардинально відрізняються від того, як вони починалися – значить, пора задуматися. Підтримка "пам'яті про минуле" дозволяє зберегти у стосунках ті особливі почуття, коли ви тільки закохувалися одне в одного. Мозок буде згадувати всі ті емоції, коли ви просто пізнавали один одного, і відповідно підживлювати ваш інтерес до партнера через п'ять, десять і двадцять років.
Іншим важливим підпунктом тут залишається також банальний догляд за собою, яким багато жінок нехтують, коли починають вважати, що любов і так вже пережила всі випробування. Зрозуміло, ніхто не просить завжди бути при повному параді, але все ж не забувайте про себе. Емоційно ви і самі будете почувати себе впевненіше, а ваш партнер постійно буде відчувати до вас інтерес. Намагайтеся щоразу проводити паралель між тим, як ви вели себе, коли він у вас закохався, і як ведете себе зараз. Чоловіки вибачають старіння або зайві кілограми. Чого вони не прощають, так це апатії.
Жіноча зрада
Більшість людей не терплять зради в парі, і чоловіки нерідко розлучаються з дружиною, дізнавшись, що ті їм зраджують. Але за статистикою, після зради чоловіка жінки частіше намагаються почати все спочатку, а ось чоловіки відразу обривають усі зв'язки з невірною дружиною.
Він відчуває, що ви з ним нещасні
Це пов'язано з базовою потребою чоловіка в тому, щоб бути потрібним. Логіка така: якщо ви з ним нещасні, значить, він вам не потрібен. Тому він піде від вас – якими б хорошими ви не були. Якщо ж ви, навпаки, цінуйте все те, що він для вас робить, він починає відчувати власну значущість. Більш того, він починає відчувати потребу в розвитку, щоб бути ще краще.
З іншого боку, не чекайте, що робити вас щасливим – це його обов'язок. Його завдання, з його точки зору, сприяти тому, щоб його присутність або які-небудь дії були значимі для вас в самому позитивному сенсі. Іншими словами, якщо ви однаково щасливі як з ним, так і без нього – він піде.
Ваше спілкування – це суцільний негатив
Якщо в спілкуванні між партнерами немає жодної доброї нотки, стосунки починають здаватися тягарем. Як правило, так відбувається, коли обидва партнери розглядають свій союз як єдине можливе джерело щастя, замість того, щоб живитися позитивом ззовні і приносити його в дім. Жінка, яка навмисно чекає, щоб її зробили щасливою, стає тягарем для чоловіка.
Серед чоловіків майже немає невротиків, бо їх логіка гранично проста: потрібно уникати поганого і розвивати хороше. У всіх бувають важкі часи – наївно вважати, що ваша пара ніколи з ними не зіткнеться. Але якщо негатив і вічні проблеми стали вашої повсякденної реальністю, треба вжити заходів. В іншому випадку, ви дуже скоро розлучитеся.
У вас різні цілі
Різні цінності – це одна з найбільш нездоланних перешкод. Різниця життєвих цілей може виявлятися у всьому: в бажанні чи небажанні дітей, в їх кількості, у виборі міського або сільського житла і т. д. Наприклад, деяким чоловікам не подобається, коли їх жінка витрачає більше, ніж може собі дозволити. Адже їм хочеться бути добувачем, а не джерелом коштів на чергові модні туфлі. Тому через таке ставлення і відчуття себе "гаманцем" чоловіки часто тікають від таких жінок.
Ви постійно намагаєтеся його переробити
"Я його зміню", – це, мабуть, найбільша помилка всіх жінок, які вступають у стосунки. Неважливо, наскільки ви делікатні – він все одно відчує, що ви намагаєтеся його судити і зліпити з нього того, ким він за визначенням не є, або ще гірше – того, ким він просто не хоче бути.
Але все ж не забувайте давати своєму чоловікові власний простір для того, щоб він сам міг розвивати найкраще в собі. Не тисніть на нього, не бурчіть і не "пиляйте" – постійне відчуття провини ніколи не позначалося на стосунках добре.
Ви несамостійні
Якщо ви емоційно залежні від свого чоловіка, чекайте біди. Нікому не буде приємно постійно служити вам жилеткою, тим більше чоловікові, котрий, цінує власний час і простір. До того ж, якщо ви будете у всьому залежати від нього, він буде відчувати занадто великий тиск. І піде. Не витримає. Розвивайтеся самостійно, щоб вносити в ваш союз нове. Чоловіки не завжди здатні пояснити, що їм щось не подобається. Вони просто відчувають це – і йдуть.
Німецький психолог Берт Хеллінгер називає цивільний шлюб "недовибранністю". Тобто, коли ви не вступаєте в серйозні – і офіційні стосунки, це може означати, що в глибині душі ви ще не зробили остаточний вибір. Комусь з вас (або обом) здається, що десь існує кращий партнер, десь ще їх чекає справжнє щастя, коли-небудь почнеться нове життя. Зазвичай це характерно для чоловіків, але і жінки можуть бути не завжди впевнені, що поруч з ними кращий чоловік, і він на все життя. Тому перше, що слід зробити, – запитати себе: "Це найкращий чоловік для мене?" І при позитивній відповіді, коли у вас не залишиться жодного сумніву, почати діяти далі.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Внедорожник напрокат — удобно, выгодно, престижно
В компании NarsCars имеется широкий выбор внедорожников средней тоннажности. Все машины поддерживаются в исправном состоянии и проходят постоянную проверку, поэтому не подведут в любой ситуации.
Сегодня, 15:5060
Тенты для бассейнов: особенности выбора
Наличие бассейна на даче является прекрасной возможностью искупаться в жару, поиграть в водные игры с друзьями или просто отдохнуть. Такой отдых может сильно испортить только одно — регулярная очистка бассейна от мусора. В этом сможет помочь надежное покрытие для бассейна, которое защитит
Сегодня, 15:4756
Как защитить себя от шума на производстве
Как показывают многочисленные исследования, шум имеет довольно негативное влияние на человеческий организм в целом.
Вчера, 21:15106
Критерии выбора строительного пылесоса
Промышленные пылесосы, как правило, используют на предприятиях либо стройплощадках, поскольку они созданы специально для использования в агрессивной среде – для уборки разнообразного промышленного и строительного мусора, в частности, токсических отходов.
Вчера, 17:0092
Детектив - таинственный жанр
Детектив относится к приключенческой литературе, имеющей сторонников в разных странах
Вчера, 16:3097
Що варто знати про зефір і його калорійність
Часто зефір прирівнюють до східних ласощів, але це не зовсім так. Саме у Франції винайшли його рецепт приготування і сталося це випадково: кулінари  одного разу вирішили проекспериментувати і додали в пастилу збиті білки.
Вчера, 10:38154

События

В США выходцы из бывшего СССР смогли отстоять ресторан "Пушкин" во время погромов
В соцсетях Айка и его товарищей прозвали "русской мафией"
Сегодня, 19:5147
Еще 13 участников перестрелки в Броварах были задержаны
Всем объявили о подозрении
Сегодня, 19:4343
Вспышка коронавируса в Славянске
Школы и фитнес-центры снова закроют
Сегодня, 18:0488
Видео стрельбы на "7-м километре" в Одессе появилось в сети
В результате стрельбы в Одессе пострадали двое людей
Сегодня, 15:5673
О задержании в Крыму украинского военного заявила ФСБ
Силовики заявили, что он якобы пытался незаконно пересечь границу России
Сегодня, 14:2873
О подозрении сообщили Минеру" моста Метро в Киеве
Мужчину подозревают в ложном сообщении о минировании
Сегодня, 13:5974