Зловживання снеками й шоколадними батончиками прискорить ваш відхід "на той світ"

Зловживання снеками й шоколадними батончиками прискорить ваш відхід  "на той світ"
Це може бути смачно. Але так звані «ультра-оброблені» продукти – зовсім не те, що лікар прописав. Разом з тим, така їжа з високим вмістом солі, цукру й інших добавок займають все більшу частину дієти людей
І тепер нове дослідження у Франції показало, що «ультра-оброблені» продукти підвищують ризик передчасної смерті, пише Live Science. 
Вчені дійшли висновку, що що надмірне вживання таких харчів може бути пов’язане з високим ризиком вирушити «на той світ» впродовж семирічного періоду.
Видання наголошує, що йдеться лише про закономірність між зловживанням шкідливими продуктами і передчасною смертю, а про не прямий наслідок.  Однак, дослідники допускають, що такі харчі можуть скоротити людське життя низкою способів. Приміром, вони можуть підвищити ризик виникнення серцево-судинних захворювань, раку й інших небезпечних недугів. 
«Споживання ультра-оброблених продуктів сильно зросло за останні кілька десятиліть. Це може посилювати зростання тягаря смертності від неінфекційних захворювань», - зауважили автори французького дослідження. 
За визначенням його авторів, ультра-обробленими називають ті продукти, які «містять багато інгредієнтів і у були вироблені шляхом проведення численних промислових процесів». Окрім цукру, солі, жиру і олії такі вироби також включають добавки, такі як ароматизатори, барвники, підсолоджувачі і емульгатори. Це можуть бути, наприклад, фабричні закуски, морозиво, цукерки, енергетичні батончики, оброблене м’ясо, їжа швидкого приготування, запаковане печиво чи макаронні вироби.
Попередні дослідження виявили зв’язок між споживанням таких продуктів зі зростанням ризику ожиріння, підвищення кров’яного тиску і раку. Але до цього часу зв’язок такої шкідливої їжі з передчасною смертю не був перевірений. 
В новому дослідженні вчені Паризького університету проаналізували дані про більш ніж 44 тисячі дорослих людей з Франції віком від 45 років і старше. Учасники періодично заповнювали анкети про те, що вони їли упродовж попередніх 24 годин. Такі дані вони передавали вченим впродовж 7 років. За цей період близько 600 учасників дослідження померли. 
Виявилося, що в середньому 30% щоденних калорій добровольці отримували від ультра-оброблених продуктів. Вчені підрахували, що з кожним підвищенням частки шкідливої їжі у дієті на 10% ризик смерті зростав на 14% упродовж 7-річного процесу дослідження.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-03
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23271
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44202
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21313
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20373
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54412
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07407

События

За скандальную шутку премьера о Закарпатье извинился глава МИД Словакии
Министр иностранных дел Словакии Иван Корчок извинился за неудачную шутку о Закарпатье. 
Сегодня, 10:2148
Почему рейтинг Зеленского вырос после двух раундов санкций объяснил социолог
После введения двух пакетов санкций в отношении проросийских телеканалов, а затем народного депутата Виктора Медведчука, рейтинг президента Украины Владимира Зеленского вырос.
Сегодня, 10:0676
ЮНИСЕФ заявил что более 168 миллионов детей в мире почти год не ходили в школу из-за COVID-19
Из-за карантинных ограничений более 168 миллионов детей в мире почти весь год не ходили в школы.
Сегодня, 10:0369
Маск отреагировал на испытания со взрывом корабля Starship
Основатель SpaceX Илон Маск прокомментировал испытания корабля Starship, которые прошли 3 марта в Техасе.
Сегодня, 10:0067