Голова, спина? Про ваш характер може розповісти частина тіла, яку ви миєте найпершою

Голова, спина? Про ваш характер може розповісти частина тіла, яку ви миєте найпершою
 

 

Те, чому ви приділяєте увагу, передусім, при купанні, дещо говорить про вас
Можливо, у вас існує цілий лазневий ритуал, якого ви дотримуєтеся вже багато років. Однак дещо слід знати: звички, пов'язані з тим, як ви приймаєте душ, можуть багато розповісти про вашу особистість, інформує Ukr.Media.
Ви могли цього і не помітити, але, зазвичай, починаєте митися завжди з певної частини тіла. Це відбувається несвідомо. І те, чому ви приділяєте увагу, передусім, дещо говорить про вас.
Обличчя
Якщо ви, приймаючи душ, завжди починаєте з обличчя, це означає, що ви особливу увагу приділяєте органам почуттів. Ви звертаєте увагу на смаки, запахи, тактильні відчуття, звуки і картинки. Вам дуже важливо те, якими ви постаєте перед оточуючими, якими вони вас бачать.
Саме тому ви завжди дбаєте про своє обличчя. Ви знаєте, що при спілкуванні обличчя - це перше, на що звертає увагу співрозмовник. Для вас важливо, що подумає людина, коли бачить вас вперше.
Ноги і руки
Якщо ви насамперед миєте руки і ноги, то це може говорити про те, що ви проста і пряма людина. В цих частинах тіла полягає ваша сила. Але яким би сильним ви не були, при цьому скромні й не дозволяєте собі випинати гідності напоказ. Ні, ви не тиха людина, вам подобається вільно виражати себе. Ви енергійна душа. Життєва енергія б'є з вас ключем, і її джерело ніколи не вичерпається.
Інтимні місця
Ви дуже скромна і закрита людина. Правду кажучи, ви настільки часом замкнуті, що у вас можуть бути деякі проблеми з самооцінкою. Вам досить важко захищати себе і відстоювати свою думку. Однак, якщо ви підпускаєте когось близько, людям дуже комфортно і затишно у вашій компанії.
Груди
Груди - це перша частина тіла, яку ви миєте в душі? Якщо так, то це говорить про упевненість в собі. Ви задоволені своїм тілом. Вас абсолютно все в ньому влаштовує. Ви прагматичні, прямолінійні і прямо говорите те, що думаєте і відчуваєте. Ви дуже незалежні, самодостатні і це надихає оточуючих. Якщо ви чогось хочете, то йдете і отримуєте. Вас не лякає, що для цього доведеться важко працювати.
Волосся
Перше, що ви миєте в душі, - це волосся? Якщо так, то це говорить про те, що порядок, дисципліна і чіткі плани для вас дуже важливі. В душі ви миєтеся за принципом зверху - вниз. Точно такий же підхід ви використовуєте в повсякденному житті.
Ви дуже практичні. У вас є своя думка про все. А ще ви вірите в те, що ваш розум - це одне з ваших найбільших достоїнств. І ви багато робите для того, щоб піклуватися про цей дар.
Плечі і шия
Цілком ймовірно, ви найбільший трудоголік, якого тільки можна зустріти. Знаєте, чому ви завжди, передусім, миєте саме шию і плечі? Тому що саме в цих частинах тіла ви відчуваєте найбільшу напругу. Воно виникає тому, що ви постійно чимось зайняті. Постійно старанно працюєте. Ви дуже любите суперництво. Отримуєте задоволення, змагаючись і залишаючи своїх конкурентів позаду.
Спина
Ви людина, яка, в прямому сенсі слова, завжди напоготові. Вам важко довіритися кому-небудь. Ви не любите надто швидко впускати у своє життя інших людей. Швидше за все, причина криється в тому, що ви пережили серйозну зраду в минулому.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Ковролин для лестниц в доме и офисных помещениях
Ковролин – это особо прочное напольное покрытие, поэтому оно идеально подходит для обшивки лестниц как в доме, так и в любом учреждении. Современные производители предлагают множество разных вариантов ковролина, который будет отлично смотреться на лестницах.
Вчера, 20:0780
Брендовая посуда для ресторанов и кафе: где можно приобрести
На оформление кафе, ресторана, хореке и других мест общественного назначения огромное влияние оказывает посуда. На приобретении данного элемента лучше не экономить, в противном случае посетители могут получить не очень приятные впечатления.
Вчера, 20:0584
Лучший вариант отопления в 2021 году
Сравнение электроконвектора, теплого пола и керамического обогревателя
Вчера, 20:0379
Как выбрать ортопедическую подушку для сна?
Полноценный сон очень важен для нашего здоровья и хорошего самочувствия. И если ночью вы чувствуете себя не слишком комфортно, стоит задуматься, удобна ли кровать и постельные принадлежности?
Вчера, 13:5491
Преимущества жизни в частном доме: что важно знать
Все люди разные, и предпочтения у всех тоже разные. Кто-то предпочитает жить в квартире в оживленном городе, получая удовольствие от сумасшедшего темпа городской жизни и постоянного стремления к движению, кто-то любит тишину, покой и уединение.
Вчера, 13:43100
В Бундеслиге оживает интрига, а Наполи разрывает чемпионат Италии: обзор топ-лиг
В европейском клубном футболе разгар сезона, когда горячие матчи национальных первенств чередуются с еврокубками. Чемпионат Италии после многолетнего доминирования Ювентуса опять начинает радовать настоящими чемпионскими гонками.
Вчера, 13:4196

События

Почему в Украине участились землетрясения и ждать ли катастроф
В октябре в Украине произошло несколько землетрясений.
Вчера, 23:2058
С ноября Украина может начать импорт электроэнергии из России и Белоруссии
Стали известны важные подробности по импорту электроэнергии из Белоруссии в Украину с 1 ноября.
Вчера, 22:4099
Кому продали завод "Большевик" и при чем здесь люди Зе
В Киеве с молотка ушло легендарное предприятие - завод "Большевик". Его продали за 1,4 млрд гривен компании "Дженерал коммерс", которую связывают с бизнесменом Василием Хмельницким (что пресс-служба последнего уже подтвердила СМИ).
Вчера, 19:08124
В "зеленом" ковид-списке ЕС еще на две недели останется Украина
На этой неделе Европейский Союз не планирует исключать Украину из "зеленого списка" стран, из которых разрешен въезд в Евросоюз без карантина.
Вчера, 19:0789
Станет ли вакцинация в Украине принудительной рассказал Шмыгаль
Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль заявил, что в стране нет и не будет принудительной вакцинации от коронавируса, поскольку это незаконно.
Вчера, 19:0387
Другие рестораны последовать их примеру призывают в бойкотирующем коронавирусные ограничения кафе Nebos
Вчера, 26 октября, в киевское кафе Nebos, которое открыто отказалось соблюдать правила карантина, снова приходили с проверкой. Никаких штрафов заведению не выписали.
Вчера, 16:48150