Голова, спина? Про ваш характер може розповісти частина тіла, яку ви миєте найпершою

Голова, спина? Про ваш характер може розповісти частина тіла, яку ви миєте найпершою
 

 

Те, чому ви приділяєте увагу, передусім, при купанні, дещо говорить про вас
Можливо, у вас існує цілий лазневий ритуал, якого ви дотримуєтеся вже багато років. Однак дещо слід знати: звички, пов'язані з тим, як ви приймаєте душ, можуть багато розповісти про вашу особистість, інформує Ukr.Media.
Ви могли цього і не помітити, але, зазвичай, починаєте митися завжди з певної частини тіла. Це відбувається несвідомо. І те, чому ви приділяєте увагу, передусім, дещо говорить про вас.
Обличчя
Якщо ви, приймаючи душ, завжди починаєте з обличчя, це означає, що ви особливу увагу приділяєте органам почуттів. Ви звертаєте увагу на смаки, запахи, тактильні відчуття, звуки і картинки. Вам дуже важливо те, якими ви постаєте перед оточуючими, якими вони вас бачать.
Саме тому ви завжди дбаєте про своє обличчя. Ви знаєте, що при спілкуванні обличчя - це перше, на що звертає увагу співрозмовник. Для вас важливо, що подумає людина, коли бачить вас вперше.
Ноги і руки
Якщо ви насамперед миєте руки і ноги, то це може говорити про те, що ви проста і пряма людина. В цих частинах тіла полягає ваша сила. Але яким би сильним ви не були, при цьому скромні й не дозволяєте собі випинати гідності напоказ. Ні, ви не тиха людина, вам подобається вільно виражати себе. Ви енергійна душа. Життєва енергія б'є з вас ключем, і її джерело ніколи не вичерпається.
Інтимні місця
Ви дуже скромна і закрита людина. Правду кажучи, ви настільки часом замкнуті, що у вас можуть бути деякі проблеми з самооцінкою. Вам досить важко захищати себе і відстоювати свою думку. Однак, якщо ви підпускаєте когось близько, людям дуже комфортно і затишно у вашій компанії.
Груди
Груди - це перша частина тіла, яку ви миєте в душі? Якщо так, то це говорить про упевненість в собі. Ви задоволені своїм тілом. Вас абсолютно все в ньому влаштовує. Ви прагматичні, прямолінійні і прямо говорите те, що думаєте і відчуваєте. Ви дуже незалежні, самодостатні і це надихає оточуючих. Якщо ви чогось хочете, то йдете і отримуєте. Вас не лякає, що для цього доведеться важко працювати.
Волосся
Перше, що ви миєте в душі, - це волосся? Якщо так, то це говорить про те, що порядок, дисципліна і чіткі плани для вас дуже важливі. В душі ви миєтеся за принципом зверху - вниз. Точно такий же підхід ви використовуєте в повсякденному житті.
Ви дуже практичні. У вас є своя думка про все. А ще ви вірите в те, що ваш розум - це одне з ваших найбільших достоїнств. І ви багато робите для того, щоб піклуватися про цей дар.
Плечі і шия
Цілком ймовірно, ви найбільший трудоголік, якого тільки можна зустріти. Знаєте, чому ви завжди, передусім, миєте саме шию і плечі? Тому що саме в цих частинах тіла ви відчуваєте найбільшу напругу. Воно виникає тому, що ви постійно чимось зайняті. Постійно старанно працюєте. Ви дуже любите суперництво. Отримуєте задоволення, змагаючись і залишаючи своїх конкурентів позаду.
Спина
Ви людина, яка, в прямому сенсі слова, завжди напоготові. Вам важко довіритися кому-небудь. Ви не любите надто швидко впускати у своє життя інших людей. Швидше за все, причина криється в тому, що ви пережили серйозну зраду в минулому.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:0783
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:5288
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09119
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47205
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16227
Как перевозить велосипед в автомобиле
Велопрогулки - прекрасный вариант досуга в теплое время года. Польза прогулок очевидна: они позволяют поддерживать себя в форме, укрепляют здоровье и дарят хорошее настроение.
24-фев-2021, 09:42235

События

Возможные побочные эффекты после COVID-вакцинации назвали в Минздраве
Главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко назвал возможные побочные эффекты, которые могут возникать после вакцинации от коронавируса.
Вчера, 22:1073
Санкции против Захарченко и Якименко и проверка двойного гражданства: что решили на СНБО
В пятницу, 26 февраля, в Офисе президента Украины прошло заседание Совета национальной безопасности и обороны.
Вчера, 22:09111
Отстранение Тупицкого от должности главы КСУ продлил Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский снова отстранил Александра Тупицкого от должности главы Конституционного суда.
Вчера, 22:0372
Грабежи, угоны, "Правый сектор". Досье на Демчука: кто помогал Стерненко похищать и пытать человека
Одна из главных новостей недели - это тюремный приговор для одесского праворадикала Сергея Стерненко.
Вчера, 19:10105
Подготовить санкции против Беларуси поручил Шмыгаль
Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль поручил рассмотреть вопрос о введении санкций против Беларуси.
Вчера, 18:55123