Як вживання цукру впливає на старіння організму людини?!

Як вживання цукру впливає на старіння організму людини?!
 

 

Продукти, в яких знаходиться високий вміст цукру, значно швидше впливають на старіння організму людини. Чому так відбувається?
Шкіра є важливим видільним органом, який як у дзеркалі відображає стан всього нашого організму, включаючи і показник якості харчування. В передчасних ознаках старіння зазвичай «звинувачують» неправильний спосіб життя, а так само наявність вільних радикалів і токсинів. Проте під час чисельних досліджень вченими було виявлено, що старіння організму починається з процесу руйнування протеїнів, яке, як не дивно, починається завдяки залишкам цукрів у клітинах, інформує Ukr.Media.
Сам процес такого пошкодження білків має назву глікація і виникає вона в тому випадку, коли в білкових тканинах накопичується надмірна кількість цукру. Крім цього молекули цукру здатні руйнувати в організмі не тільки зв'язки в протеїнах, але так само і у ліпідах. Внаслідок усього цього протеїни деформуються до такої міри, що починають самі виділяти в організм токсини, що порушують клітинний метаболізм.
Виходячи з усього перерахованого вище, стає зрозуміло, чому наша шкіра так швидко старіє через вживання цукру. Вся справа в тому, що колаген - це той протеїн, який робить весь шкірний покрив людини більш гладким і пружним, будучи справжнім «корсетом» для нашої шкіри.
«Цукрове обличчя» завжди легко розпізнати серед інших:
  • зникає блиск шкіри
  • шкірний покрив знебарвлюється
  • на шкірі з'являється зморшкувата сітка
  • проявляється розширення судин
  • втрачається еластичність і пружність шкіри
  • шкіра стає вразливою під впливом сонячних променів
  • з'являється гіперпігментація
  • погіршується циркуляція крові
  • з'являються темні кола під очима
Звичайно, багато хто скаже, що такі ознаки старіння неминучі і проявляються вони в кожної людини. Але, на жаль, у тих, хто любить солодке, зморшки на шкірі з'являються значно раніше звичайного часу. Так само відбувається і значне зниження еластичності і пружності шкіри. Крім цього, сильно активується її пігментація.
Своєчасна відмова про солодкого - це найбільш ефективний метод боротьби зі старінням не тільки шкіри, але і всього організму в цілому!
На відміну від вільних радикалів, які атакують клітину із зовнішнього боку, глікація руйнує її зсередини. Крім усього іншого, цукор має здатність «залучати» і утримувати вільні радикали в організмі. Тому слід застосовувати не тільки різні засоби догляду за шкірою, але і звести до мінімуму вживання цукру.
Однак існує не тільки «цукрове» обличчя, але і «цукрові» судини, які неможливо побачити неозброєним поглядом, але вони так само схильні до негативного впливу солодкого і це є однією з причин, чому люди відчувають свій тиск, а гіпотоніки (люди з низьким тиском) так люблять солодке.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23236
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44175
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21289
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20350
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54377
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07385

События

Извинений от премьера Словакии за "шутку" о Закарпатье требует Украина
Министерство иностранных дел Украины отреагировало на "шутку" премьер-министра Словакии Игоря Матовича о Закарпатье.
Сегодня, 19:5333
Россия должна выполнять все договоренности, согласованные в рамках нормандского и минского форматов
Это является ключевым фактором продвижения мирного процесса на Донбассе.
Сегодня, 19:5239
Литва не будет выдавать оппозиционерку Светлану Тихановскую Беларуси
Любые подобные запросы белорусской стороны имеют "ритуальный характер".
Сегодня, 19:5039
Глава Государственной пограничной службы Сергей Дейнеко получил первую прививку от COVID-19
Он вакцинировался в 59-м военном мобильном госпитале в Северодонецке во время рабочей поездки в район проведения операции Объединенных сил.
Сегодня, 19:4143