Для чого слід вміти сміятися над собою?

Для чого слід вміти сміятися над собою?
Напевно вам доводилося відчувати почуття збентеження на людях, а іноді, можливо, над вами навіть сміялися із-за якогось конфузу
Швидше за все, у всіх нас є такий досвід, і це нормально - вам теж варто над цим досвідом посміятися, інформує Ukr.Media.
Вміння сміятися над собою означає приймати себе справжнього
Більшість з нас відчуває почуття невпевненості або досади за минулих невдач. Однак немає нічого жахливого в тому, щоб бути досконалим - це наші недоліки, які роблять нас людьми. При цьому ви повинні перестати старанно переконувати інших у своїй цінності або посилено створювати собі ідеальний образ. Важливо те, що ви чесні з собою про те, хто ви є, і приймаєте себе реального, незважаючи на ваші мінуси. Самосприйняття є ключем до впевненості в собі, а коли ви впевнені, то запросто можете над собою і пожартувати, і посміятися.
Трохи скептицизму до себе насправді допомагає підвищити впевненість
Люди, які вміють сміятися над собою, зазвичай є оптимістами, а у оптимістів більше шансів досягти успіху в житті. Визнання своїх промахів в жартівливій формі допомагає підбадьоритися в разі виникнення проблем або при розгубленості і збентежені. Що ще більш важливо, ми чітко усвідомлюємо свої слабкі сторони і розуміємо, що потрібно поліпшити. Вміння пожартувати над власними помилками означає, що ви вже робите роботу над ними. Це саме та якість, яка дає сили справлятися зі стресовими ситуаціями і сприяє душевній рівновазі. До речі, впевнена і врівноважена людина завжди розташовує до себе.
Коли ви смієтеся над собою, ви будете подобатися людям своєю природністю
Глузування над іншими людьми можуть викликати образу або нерозуміння, а ось добродушне жартування над собою зазвичай змушує їх посміхатися. Не переживайте, що так ви втратите їх повагу. Насправді, люди справді цінують вашу сміливість і самокритику. Сміючись над собою, ви показуєте їм, що об'єктивно ставитеся до своєї недосконалості, тому ви виглядаєте мило і природно, а не капризно і понуро. Не варто весь час сприймати себе всерйоз, просто більше жартуйте на свою адресу.
Спробуйте посміятися над своїм минулим досвідом - там ви зможете знайти чимало матеріалу для хороших жартів
Навчитися сміятися над собою не завжди легко, але ви можете почати із спогадів про якийсь минулий досвід і ваші промахи. Спробуйте краще зрозуміти себе, подумайте про те, що доставляє вам дискомфорт. Згадайте про допущені помилки: наприклад, ви забули про призначену зустріч або зіпсували важливий документ. Замість того щоб критикувати себе за неуважність і незібраність, погляньте на помилки позитивно. Подумайте про деякі дрібні деталі такого досвіду, які зараз вже можуть викликати посмішку. Просто пам'ятайте: людині властиво помилятися. Скажіть собі, що ви ідеально недосконала людина, і прийміть себе такими. Навчіться сміятися над собою, і ви станете набагато спокійніші і щасливіші.

 

Джерело
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-11-28
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

ТОП-3 детских кроссовок для мальчиков от Chicco
Выбрать первую обувь малышу достаточно сложно. На территории Украины свою продукцию реализуют многие производители. Многие мамы приобретают детские кроссовки, в которых малышу комфортно и удобно двигаться.
Вчера, 11:22125
VPS-сервер - особенности и преимущества
Современный рынок хостинга на сегодняшний день велик и разнообразен, готов предложить потребителю немалое количество разнообразных услуг. Среди всего этого особое место занимает так называемый Virtual Private Server, или VPS.
27-ноя-2021, 18:32166
Маркет Двери
Компания Маркет Двери одна из крупнейших в Украине по продаже дверей. В интернет магазине есть тысячи дверей, как межкомнатных, так и входных. В Киеве есть 8 наших розничных магазинов.
27-ноя-2021, 10:41108
Чому варто надати перевагу дитячому одягу з натуральних матеріалів?
Батькам завжди хочеться піклуватися про свою дитину якнайкраще. Й одна зі складових цього піклування — вибір одягу з натуральних, безпечних матеріалів.
26-ноя-2021, 20:38176
МТЗ-80/82: какие неисправности встречаются чаще всего у тракторов
Трактор — востребованная и многофункциональная сельскохозяйственная техника. Машины активно используются для вспашки земли, сбора урожая, транспортировки различного оборудования и в других целях. 
26-ноя-2021, 20:36220
Стильные женские полусапоги больших размеров по выгодным ценам!
Сеть магазинов «Пишна Краса» предлагает девушкам и женщинам с полными ножками обратить внимание на новую коллекцию обуви.
26-ноя-2021, 16:50182

События

Во Львове блогер-миллионик в День Голодомора закатил громкую вечеринку
Во Львове в День памяти Голодомора, 27 ноября, местные блогеры закатили громкую вечеринку с эротическим шоу Show bar, танцами и деликатесными угощениями.
Вчера, 22:55102
Мужчина чудом долетел живым из Гватемалы в США, спрятавшись в шасси самолета
Мужчина чудом долетел живым из Гватемалы в США, спрятавшись в шасси самолета
Вчера, 22:52101
Спасатель рассказал, как выжил после взрыва на шахте Кузбасса
Выживший после аварии на шахте "Листвяжная" в Кузбассе горноспасатель Александр Заковряшин рассказал, как ему удалось продержаться почти сутки под землей.
Вчера, 22:1593
Новый "омикрон"-штамм коронавируса присвоил себе часть РНК человека
Новый штамм коронавируса "омикрон", который впервые выявили в южной Африке, присвоил себе часть РНК человека. 
Вчера, 20:41119
Уголовное дело из-за видео стрельбы Бутусова "по Донбассу" по статье "ведение агрессивной войны" открыло ГБР
Государственное бюро расследований открыло уголовное дело по действиям журналиста Юрия Бутусова на видео со стрельбой из орудий по, якобы, неподконтрольным территориям Донбасса.
Вчера, 20:39116
В магазине во время праздничных выходных заметили Байдена без маски
Президента Соединенных Штатов Джо Байдена заметили в магазине со спущенной на подбородок маской.
Вчера, 19:28113