Із життя систематично зникає секс. У чому ж проблема ?!

Із життя систематично зникає секс. У чому ж проблема ?!
Такої сексуальної свободи, як зараз, не було ніколи. Здається, за всіх умов, що склались, люди будуть кохатися частіше, але це не так
Дослідження Джин Твендж, Райн Шерман та Брук Уеллс показали, що у 2010-х роках чоловіки та жінки займаються сексом в середньому на 9 разів на рік менше, ніж в 1990-х.
Вчені порівнювали сексуальну активність пар різного віку та з різних країн. Найгірші результати показали японці, які взагалі "забивають” на секс, а найкращими коханцями виявилися греки. Вони займаються сексом в середньому 164 рази на рік. До речі, за дослідженнями, які проводила компанія Durex, українці мають 103-108 статевих актів на рік, що, на нашу думку, не так вже і погано.
Що може погіршити цю статистику та що впливає на частоту сексу у вашому житті — читайте далі у статті.
Довгострокові романтичні стосунки
Людство вперше за всю свою історію намагається поєднати подружжя та сексуальне бажання. Естер Парель, бельгійська вчена і спеціаліст з людських стосунків, стверджує, що ми постійно потребуємо пригод, чогось незвичайного і пікантного.
Саме тому пристрасть існує на початку стосунків, а потім – згасає. Тож подружні пари рідше займаються сексом. Для того, щоб цього уникнути, експерт радить не пірнати в рутину: змінювати обстановку навколо себе, спробувати нове хобі, яке може вас об’єднати… Словом, робити разом те, що викликає у вас обох нові емоції.
Соціальні мережі
Раніше вчені стверджували, що телевізор в спальні впливає на те, як часто ми займаємось сексом. Тепер телебачення замінили соцмережі –  Twitter, Instagram та Facebook. Тому, якщо зараз ви лежите у ліжку з вашою другою половинкою — радимо відкласти телефон в сторону.
Перегляд порно
На те, як часто ми кохаємось, впливає і те, як часто ми дивимось порно. Деякі вчені стверджують, що перегляд порно двічі на тиждень підвищує лібідо, але їх меншість.
Дослідження, які вчені проводили у 2011 та 2010 роках показують, що чоловіки, які щодня дивляться фільми для дорослих, пізніше одружуються, а також починають страждати на статеву дисфункцію. Отже, краще не захоплюватися порно аж надто сильно. 
Постійний стрес
Відсутність стабільної роботи та житла, самотнє життя в великих містах погано впливають на психічне здоров'я і можуть викликати депресію. Це викликає проблеми в сексуальному житті й знижує статевий потяг.
Вчені Твендж, Шерман і Уеллс відзначають, що між зниженням задоволення від життя та зменшенням сексуальної активності існує причинно-наслідковий зв'язок. Тож ми радимо не перейматись через дрібні негаразди та знайти собі хобі, щоб час від часу відволікатись від буденних проблем.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-09-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Amis et compagnie – лучший курс для изучения французского
Важность изучения иностранных языков в современном мире трудно переоценить. Одним из популярных и востребованных считается французский, именно поэтому многие ученики средних школ отдают предпочтение изучению именно этого языка.
Вчера, 17:08158
Цвет камня и его влияние на человека
Эксперты в области литотерапии о влияния цветов на характер и самочувствие человека говорят, что тот или иной камень оказывает вполне определенное воздействие.
Вчера, 15:37113
Как выбрать и установить кондиционер: советы от экспертов
Кондиционер это настоящее спасение в жаркую погоду. Главное - правильно его подобрать.
Вчера, 11:50115
Как открыть интернет-магазин одежды? Пошаговая инструкция
Сейчас многие оптовые компании имеют сайт, на котором можно ознакомиться с ассортиментом, например, kropiva.com.ua - официальный сайт интернет-магазина “Кропива”.
Вчера, 09:40119
Взять кредит в онлайне — можно ли доверять МФО?
Спасательный круг в виде микрокредитования многие украинцы привычно воспринимают как камень, который может утащить ко дну. На деле МФО станет надежным финансовым помощником для заемщиков, готовых соблюдать условия договора. 
25-сен-2020, 17:03179
Кем можно устроиться за границей без знания иностранного языка
Когда найти работу с достойной зарплатой в Украине не получается, приходится искать другие варианты. Кто-то работает удаленно, другие устраиваются сразу на несколько должностей, жертвуя своим свободным временем и здоровьем. Некоторые ищут работу за границей, так как выгодный курс позволяет особо не
25-сен-2020, 15:32136

События

На санкции отреагировал глава МИД Беларуси в ООН
Министр иностранных дел Беларуси Владимир Макей сказал, что в стране не удалась попытка "цветной революции".
Сегодня, 10:5055
107 населенных пунктов в Украине обесточены из-за непогоды
В воскресенье, 27 сентября, в Украине из-за непогоды обесточены 107 населенных пунктов. Больше всего таких населенных пунктов во Львовской и Винницкой областях.
Сегодня, 10:4857
О ситуации в Беларуси высказался Макрон
Президент Франции Эммануэль Макрон назвал происходящее в Беларуси кризисом власти.
Сегодня, 10:4753
В США на 18 млн долларов за искажение данных о продажах оштрафовали BMW
Автопроизводитель BMW согласился выплатить штраф в размере 18 млн долларов за искажение данных о продажах своих автомобилей в течение пяти лет.
Сегодня, 10:4557
Боевиков с повязками "СЦКК" на участках разведения заметили в ОБСЕ
Боевики с наружными повязками с надписью "СЦКК" в прошедшие сутки продолжали незаконно находиться на участках разведения сил в Станице Луганской.
Сегодня, 10:4163
Какой будет платформа по деоккупации Крыма рассказали в МИД
Платформа по деоккупации Крыма будет вмещать мероприятия на разных уровнях.
Сегодня, 10:1784