Названо продукти, які можна їсти і по завершенню строку придатності

Названо продукти, які можна їсти і по завершенню строку придатності
Близько 7,3 мільйона тон продуктів щорічно викидається на смітник через дату, яка вказана на упаковці. Така одержимість свіжістю призводить до втрати величезної кількості хороших продуктів.
При правильному зберіганні їжа може бути придатною до вживання набагато довше. Холодильники і сучасні упаковки дозволяють зберігати продукти ефективніше. Ось список таких харчів:
Яйця. Завдяки шкаралупі яйця можуть залишатися свіжими місяцями, при цьому їх навіть не обов'язково тримати в холодильнику. У багатьох випадках яйця залишаються безпечними навіть через 5-6 тижнів після закінчення терміну придатності, зазначеного на коробці. Існує простий спосіб перевірити їхню свіжість. Помістіть яйця в яку-небудь ємність з водою. Якщо вони тонуть, то їх можна їсти, а якщо вони плавають, то в них є повітря, і їх краще викинути.
М'ясо. Тривалість терміну зберігання м'яса залежить від його типу. У морозилці воно може зберігатися дуже довго. Особливо тривалий термін зберігання має м'ясо, яке помістили в вакуумну упаковку. А куряче філе, навіть при зберіганні в холодильнику, не варто вживати в їжу пізніше, ніж через добу після закінчення встановленого терміну придатності. Сира курка може містити багато бактерій, які розмножуються до небезпечного рівня при тривалому зберіганні.
Сир. Тверді сорти сиру безпечно їсти протягом 6 тижнів після завершення терміну зберігання, якщо вони містяться в холодильнику. Не бійтеся, що з'явилася цвілі, ви можете її просто зрізати. М'які сорти сиру можна їсти через тиждень після завершення терміну зберігання, а якщо ви вже відкрили упаковку, то менше. У разі появи грибків і плісняви ​​на м'якому сирі, його вживати в їжу не можна.
Нарізаний хліб. При належному зберіганні він може бути з'їдений протягом 5-7 днів після завершення терміну зберігання при кімнатній температурі. Заморожений хліб може зберігатися 6 місяців. Якщо на ньому з'явилася синя або зелена цвіль, не викидайте хліб в сміття, її можна просто відрізати. Викидати слід тільки хліб з чорною пліснявою.
Картопля. Цілком їстівний і через три тижні після закінчення терміну зберігання. Якщо вона зазеленіла і проросла, ви можете просто відрізати ці частини картоплі і з'їсти.
Молоко. Його можна вживати навіть скислим, якщо це пастерезоване молоко. Тому що всі шкідливі бактерії знищили під час виробництва. 
Насправді, термін придатності – це приблизна дата. Продукти можуть зіпсуватися набагато швидше, якщо їх неправильно зберігати. І навпаки їх термін придатності може збільшитись в рази, якщо їх заморозити. 
Тому варто орієнтуватися на свої відчуття і дивитися чи не змінила їжа колір, запах і структуру.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Подводим итоги: «Датагруп» признана лучшим интернет-провайдером 2020 года
Ежегодно в рамках национального проекта «Украинская народная премия» пользователи выбирают лучшие товары и услуги. С 1 мая по 31 августа 2020 года в независимом рейтинговом исследовании приняли участие свыше 140 тысяч человек.
Сегодня, 14:3091
Как в новой квартире спланировать выключатели?
В статье расскажем о том, как спланировать удобное управление освещением за три простых шага. Как можно вообще подойти к этой ситуации. И как это делают профессиональные архитекторы, когда готовят чертежи для своих проектов.
Сегодня, 09:02113
Защищаем свой дом от ударов молнии: с чего начать?
Молния – это атмосферный разряд электричества, силой тока до 500 тысяч ампер и напряжением до миллиарда вольт. Если бы люди научились аккумулировать такие разряды, за их счет можно было бы питать целые города.
13-янв-2021, 15:58186
Мужские кожаные сумки: выбираем аксессуар на подарок
Кожаная сумка — желанный подарок не только с женской точки зрения. Мужчины тоже будут рады такому презенту, особенно если он сочетает в себе стиль, практичность и качество. Расскажем, какие бывают мужские кожаные сумки и на что обратить внимание при выборе.
13-янв-2021, 15:56196
Как украсить приусадебный участок в зимнее время
С наступлением холодов в саду становится уныло. Лишь некоторые растения с яркими плодами напоминают о том, что не так давно здесь было буйство красок. Вернуть пейзажу привлекательность не так сложно.
13-янв-2021, 15:14172
Спортивні костюми жіночі - коли комфорт в одязі найголовніше
Жіночі спортивні костюми використовують не тільки для тренувань та походу у фітнес клуб. Це зручний спортивний одяг, який підійде для звичайних прогулянок, активного відпочинку та в якості домашнього гардеробу.
11-янв-2021, 19:33328

События

На отсутствие прогресса по Донбассу Зеленский пожаловался Меркель
Президент Украины Владимир Зеленский обсудил с канцлером Германии Ангелой Меркель вопрос урегулирования на Донбассе.
Сегодня, 22:2314
Погрешность тестов на антиген коронавируса назвали в Минздраве
Погрешность экспресс-тестов на антиген коронавируса примерно равна погрешности ПЦР-тестов.
Сегодня, 18:5168
Запрет на продажу товаров не первой необходимости в супермаркетах на время локдауна в Украине является просьбой бизнеса
Этот запрет отвечает интересам бизнеса, который специализируется на торговле такими товарами.
Сегодня, 18:4468
Об эффективности вакцины Sinovac рассказал Минздрав
Главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко объяснил различные данные по эффективности вакцины от коронавируса китайской компании Sinovac в Бразилии, Турции и Индонезии.
Сегодня, 18:4261
"Круг доверия" Румыния-Молдова-Украина предлагает создать Санду
Президент Молдовы Майя Санду предлагает на дипломатическом уровне создать "круг доверия" Румыния-Молдова-Украина. Кишиневу за несколько недель удалось восстановить отношение с Бухарестом и Киевом.
Сегодня, 18:4173
Шмыгаль объяснил рост тарифов
Цена на газ в Украине пошла вверх из-за роста спроса, но нехватки предложения.
Сегодня, 18:3764