Яка користь від їзди на велосипеді для нашого здоров'я?!

Яка користь від їзди на велосипеді для нашого здоров'я?!
Велосипед називають ідеальним видом міського транспорту, адже з одного боку він не забруднює навколишнє середовище, а з іншого – підтримує наше здоров'я
Без велосипедних доріжок сьогодні неможливо уявити європейське місто – від Стокгольма і Амстердама до Мілана і Барселони. У Києві велосипедний рух лише набирає обертів. Українці охоче використовують їх для проведення вільного часу, але ще не звикли застосовувати, як засіб пересування на постійній основі. 
Спалювання калорій
Для тих, у кого робота передбачає постійне сидіння, а обідня кава з колегами завжди супроводжується десертом, катання на велосипеді стане найкращим способом підтримувати себе у формі. За час 30-хвилинної велопрогулянки в середньому темпі (10-15 км/год) згорає 200 калорій. На перший погляд це небагато, адже за одне сайкл-тренування спалюється 600 калорій, але при їзді в офіс і з нього саме зникнуть 400 калорій в день, а це і є та сама булочка з кавою.
Боротьба з безсонням
Безсоння з кожним роком стає більш поширеним та часто набуває хронічної форми. Цією проблемою перейнялися в Стенфордському університеті. Американські вчені провели дослідження, яке показало – у пацієнтів, які каталися 20-30 хвилин на день на велосипеді, покращилася якість сну, його тривалість стала на годину довшою, а процес засинання скоротився вдвічі. 
Підвищення концентрації
Катання на велосипеді в міських умовах підвищує концентрацію і уважність. Постійно потрібно стежити за рухом навколо – від світлофорів до маневрів машин, що проїжджають повз, і пішоходів, що перебігають дорогу, і це теж стимулює роботу мозку. Крім уваги їзда на велосипеді підвищує і інші когнітивні функції мозку, наприклад, креативність, адже таке катання – це аеробна вправа, що підвищує кисневі процеси в мозку.

Кардіонавантаження
Їзда на велосипеді – це кардіонавантаження, що підвищує витривалість серцевого м'яза і зміцнює його. Дослідження показують, що у велосипедистів, які проїжджають не менше 30 кілометрів на тиждень, ризик розвитку серцевих захворювань знижується на 50%. Ще один плюс на користь велоспорту – ним можуть займатися і люди із зайвою вагою, адже відсутній надмірний тиск на коліна, як це є при бігу.
Прокачування сідниць
Велосипед – чудова можливість прокачати м'язи ніг і сідниць. Тут все залежить від положення під час їзди. При катанні сидячи насамперед працюють передні м'язи ніг, а якщо піднятися під час їзди, то включаються сідниці і задня поверхня стегна. Прокачуються вони і при їзді в гору, що в Києві зовсім нескладно організувати.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Киевляне стали чаще обращаться за диагностикой еще до клинических симптомов
Несмотря на то, что о важности диагностики говорят десятилетиями все врачи, большинство жителей Украины оказывается в кабинете диагноста только после обнаружения у себя симптомов. Как правило, обратившись к врачу, они рассчитывают получить пару рецептов на какие-нибудь таблетки, выслушать лекцию о
Сегодня, 18:1444
Прочистка засоров канализации любой сложности
Если вы не можете ликвидировать засор самостоятельно, работники компании "Труболюб" всегда придут на помощь. Компания работает круглосуточно, без выходных, а также предоставляет смежные услуги, о которых можно узнать на сайте.
Вчера, 23:1885
Настоящий китайский чай: богатство цвета и аромата в вашей чашке
Улун — чай средней ферментации, который занимает промежуточную позицию между белым и красным чаем. Он ферментирован примерно на половину. Известный улун Да Хун Пао купить можно в New Tea.
Вчера, 23:1695
Обустройство маленькой прихожей: советы и обзор типичных ошибок
Прихожая — предисловие ко всему дому. Она формирует впечатление о квартире, встречает хозяев и гостей. Мало кто может похвастаться просторной прихожей, где легко уместить любые элементы меблировки, аксессуары и предметы декора
Вчера, 10:17114
Грузовые перевозки по Киеву
Предложение многих транспортных компаний адресовано предприятиям и частным лицам, имеющим потребность в организации в сфере транспорта. Компания гарантирует комплексное обслуживание штучных, крупногабаритных и специальных грузов во внутренних и международных перевозках.
4-июн-2020, 18:00115
Де придбати оснащення для НУШ
Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей.
4-июн-2020, 13:48124

События

Продление рекордного сокращения добычи нефти согласовали страны ОПЕК+
Снижение добычи на 9,7 млн барр. в сутки продлится до конца июля
Сегодня, 18:4645
Арестовали банду полицейских из Павлограда
Семерых полицейских арестовали без права на залог
Сегодня, 18:4047
До Канады добрался "Черный майдан". Стать на колени заставили премьера Трюдо
В Канаде протестующие против расизма и полицейского вынудили премьер-министра страны Джастина Трюдо стать на колено в память о жертвах расизма
Сегодня, 16:0292
Украинец на Закарпатье после прыжка в реку потерял сознание
Вчера, 5 июня, украинские пограничники спасли 28-летнего мужчину, который прыгнул с моста в реку Тиса на Закарпатье
Сегодня, 15:5759
В психбольницу перевели "Минера" моста Метро в Киеве
Его перевели в специализированную психиатрическую больницу в Глевахе Киевской области
Сегодня, 13:5880
Полицейский участок из-за торговли наркотиками расформировали в Павлограде
Временным руководителем отделения назначен Игорь Мартыщук
Сегодня, 13:5664