Чому багато жінок відчувають відразу до сексу?!

Чому багато жінок відчувають відразу до сексу?!
У багатьох жінок поширена сексуальна незадоволеність, що переходить в зниження бажання до партнера аж до відрази
Чому виникає?
Це виникає через неправильну поведінку чоловіка: надмірний егоцентризм, акцент на техніці, відмова від достатньої прелюдії, негаразди та конфлікти, неприйнятні звички й особливості – манера говорити, поводитися, схильність до вживання нецензурних висловів та нехтування особистою гігієною, пояснив сексолог Олексій Вілков.
Зниження сексуального бажання розвивається поступово. Жінка мовчить, терпить, пересилює себе, або проводить виховні бесіди, влаштовує скандали, ставить ультиматуми, і як фінал – відмовляється від близькості.
Найчастіше вона не усвідомлює причини, особливо якщо має занижену самооцінку і розвинене почуття провини.
Як побороти відразу до сексу?
Корекція і вихід з положення можливий тільки, якщо у цьому будуть брати участь обоє партнерів. Чоловікові нелегко пояснити, що він винен, як і складно змінити його статеву поведінку.
Чоловік не бачить своїх помилок, навіть може не помічати поведінки коханої, але регулярно ображається на відмову в близькості або знаходить помилкові пояснення ситуації.
Таким парам потрібно сісти поруч і розібратися, поділитися наболілим, розповісти свої переживання максимально чесно і відверто, щоб зрозуміти, чи є на сьогодні почуття, що пов'язує їх, чи готові вони разом працювати над собою?
Лікар-сексолог Олексій Вілков: "Доведеться визнати свої помилки, перестати шукати винних, а розділити відповідальність на двох. Тоді з'явиться перспектива. Але набагато ефективніше разом звернутися на консультацію до лікаря-сексолога”.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)