Те, як ви носите сумку чи рюкзак може багато про вас розповісти

Те, як ви носите сумку чи рюкзак може багато про вас розповісти
Всі ми носимо сумки по-різному. Хтось віддає перевагу носити їх через плече, хтось за спиною (якщо це портфель). Є диваки, які натягують сумки через лямки на лоб
Ні для кого не секрет, що навіть найпростіші звички здатні розкрити найпотаємніші риси нашого характеру і тонкого внутрішнього устрою, інформує Ukr.Media.

Наприклад, манера фарбувати губи, розчісуватися, водити машину і навіть носити сумку — те, що і без слів чудово характеризує людину!
Погляньте на малюнок і знайдіть себе, а потім прочитайте розшифровку.
За спиною
Люди, що носять сумки або рюкзак за спиною володіють дружністю, чесністю і прямолінійністю. Навіть незначна несправедливість збиває їх з пантелику і змушує злитися. У таких випадках вони, звичайно, можуть наговорити гидот, але строго по справі.
Також таким людям властиво відстоювати власну позицію з будь-якого питання. Вони самозакохані та навіть егоїстичні: власні потреби для них на першому місці.
А ще вони впевнені, що не можуть бути неприємні оточенню або доставляти їм дискомфорт. Володіють безстрашністю.
На грудях
Ті хто носять на грудях сумки й рюкзаки володіють здатністю бути скритними та тримати себе в руках. Їх погляд особливий — він випромінює привабливість і водночас відштовхує. І не даремно! Вони буквально лізуть в душу.
Таких людей характеризує висока самооцінка, тому компліменти для них — це, скоріше, щось належне, що не приносить особливої радості.
Також їх відрізняє прямолінійність. Якщо не хочете почути про себе саму справжню правду, не варто запитувати їх про це. Якщо чоловік з сумкою на грудях у темних окулярах — остерігайтеся! Можливо, він намагається залізти до вас у душу або вже перебуває там!
На плечі
Простодушні та позитивні люди носять сумки на плечах. Вони володіють доброзичливістю та одночасно можуть бути апатичними. Для них неприйнятно, коли хтось зневажає ними або намагається управляти.
Також їх характеризує інтелектуальність і ерудованість. Лінуватися не люблять, віддають перевагу активному способу життя.
Примітно: у цей же самий час вони досить повільні! Суперечливість — їх коник.
Через плече
Як не можна краще таких людей характеризує схильність до творчості. Примітно, що влада, матеріальні цінності та гроші — порожній звук для людей які носять сумки через плече.
Зрозуміло, вони усвідомлюють важливість і деяку необхідність грошей, але знають, що все тимчасово. Вони філософи, коли справа стосується фінансів!
На животі
Таких людей характеризує мінливість. Настрій і поведінка у таких осіб змінюється просто миттєво! Вони можуть запросто змінити роботу, переїхати куди-небудь і навіть не задуматися про це. Як співрозмовники вони гарні, але не вміють або просто не бажають вдаватися в думки інших людей.
Їх марно переконувати в чомусь. Вони володіють неабиякою кмітливістю, яка їм навіть лестить.
На голові
Такі люди володіють мрійливою натурою і буквально витають в небесах. У них є свій власний світ, де зовсім інші правила, інші закони та взагалі немає нічого спільного зі справжнім світом. При цьому у них завжди є план на завтрашній день.
Спілкуючись з такими людьми, варто бути трохи обережнішим. Всупереч своїй доброті та спокою, вони досить інфантильні.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рыбацкое кресло Norfin Lincoln NF — комфорт по приемлемой цене который нельзя недооценить!
Сегодня специализированные рыбацкие кресла от латвийского бренда Norfin Lincoln NF стали обычным делом для рыболовов. Уникальные модели подходят для большинства рыбацких дисциплин.
Сегодня, 00:2160
Чем авторские букеты отличаются от обычных?
Авторские букеты – композиции, составленные по индивидуальной схеме. Как правило, флористом с именем и персональным брендом. Авторские букеты можно назвать продуманными до мелочей – в них нет изъянов. Ведь обратить внимание на нетривиальную эстетику и роскошь дизайна можно только в том
28-мая-2020, 22:5093
Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
28-мая-2020, 21:04111
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
28-мая-2020, 20:57135
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
28-мая-2020, 18:0586
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
27-мая-2020, 16:21100

События

Проверку мостов начал "Укравтодор"
Только 36% украинских мостов соответствуют современным стандартам, и только 2% в исправном состоянии
Сегодня, 03:0050
Причину перестрелки в Броварах назвала полиция
Перестрелка произошла из-за распределения пассажиропотока
Вчера, 22:4966
В ближайшее время откроют пункты пропуска на границе с Венгрией
Украина сейчас ожидает ответа от соседних стран
Вчера, 20:4790
Протесты в Нью-Йорке завершились массовыми арестами
Известно о задержании не менее 70 демонстрантов
Вчера, 20:3067
Расследовать  как покушение на убийство будут перестрелку в Броварах
Перестрелка получила более тяжелую квалификацию
Вчера, 17:5270
Для туристов откроют зону отчуждения но с ограничениями
Зону отчуждения откроют для посещения с 1 июня
Вчера, 17:3571