Те, як ви носите сумку чи рюкзак може багато про вас розповісти

Те, як ви носите сумку чи рюкзак може багато про вас розповісти
Всі ми носимо сумки по-різному. Хтось віддає перевагу носити їх через плече, хтось за спиною (якщо це портфель). Є диваки, які натягують сумки через лямки на лоб
Ні для кого не секрет, що навіть найпростіші звички здатні розкрити найпотаємніші риси нашого характеру і тонкого внутрішнього устрою, інформує Ukr.Media.

Наприклад, манера фарбувати губи, розчісуватися, водити машину і навіть носити сумку — те, що і без слів чудово характеризує людину!
Погляньте на малюнок і знайдіть себе, а потім прочитайте розшифровку.
За спиною
Люди, що носять сумки або рюкзак за спиною володіють дружністю, чесністю і прямолінійністю. Навіть незначна несправедливість збиває їх з пантелику і змушує злитися. У таких випадках вони, звичайно, можуть наговорити гидот, але строго по справі.
Також таким людям властиво відстоювати власну позицію з будь-якого питання. Вони самозакохані та навіть егоїстичні: власні потреби для них на першому місці.
А ще вони впевнені, що не можуть бути неприємні оточенню або доставляти їм дискомфорт. Володіють безстрашністю.
На грудях
Ті хто носять на грудях сумки й рюкзаки володіють здатністю бути скритними та тримати себе в руках. Їх погляд особливий — він випромінює привабливість і водночас відштовхує. І не даремно! Вони буквально лізуть в душу.
Таких людей характеризує висока самооцінка, тому компліменти для них — це, скоріше, щось належне, що не приносить особливої радості.
Також їх відрізняє прямолінійність. Якщо не хочете почути про себе саму справжню правду, не варто запитувати їх про це. Якщо чоловік з сумкою на грудях у темних окулярах — остерігайтеся! Можливо, він намагається залізти до вас у душу або вже перебуває там!
На плечі
Простодушні та позитивні люди носять сумки на плечах. Вони володіють доброзичливістю та одночасно можуть бути апатичними. Для них неприйнятно, коли хтось зневажає ними або намагається управляти.
Також їх характеризує інтелектуальність і ерудованість. Лінуватися не люблять, віддають перевагу активному способу життя.
Примітно: у цей же самий час вони досить повільні! Суперечливість — їх коник.
Через плече
Як не можна краще таких людей характеризує схильність до творчості. Примітно, що влада, матеріальні цінності та гроші — порожній звук для людей які носять сумки через плече.
Зрозуміло, вони усвідомлюють важливість і деяку необхідність грошей, але знають, що все тимчасово. Вони філософи, коли справа стосується фінансів!
На животі
Таких людей характеризує мінливість. Настрій і поведінка у таких осіб змінюється просто миттєво! Вони можуть запросто змінити роботу, переїхати куди-небудь і навіть не задуматися про це. Як співрозмовники вони гарні, але не вміють або просто не бажають вдаватися в думки інших людей.
Їх марно переконувати в чомусь. Вони володіють неабиякою кмітливістю, яка їм навіть лестить.
На голові
Такі люди володіють мрійливою натурою і буквально витають в небесах. У них є свій власний світ, де зовсім інші правила, інші закони та взагалі немає нічого спільного зі справжнім світом. При цьому у них завжди є план на завтрашній день.
Спілкуючись з такими людьми, варто бути трохи обережнішим. Всупереч своїй доброті та спокою, вони досить інфантильні.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Сегодня, 17:4856
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Сегодня, 17:4457
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21242
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19222
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24259
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37232

События

Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Сегодня, 19:0247
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Сегодня, 18:0270
Сын Трампа запустил в продажу новые футболки. "Алек Болдуин убивает людей"
Сын бывшего президента США Дональд Трамп-младший запустил в продажу футболки, надписи которых гласят, что знаменитый актер Алек Болдуин, который в следствии несчастного случая во время съемок застрелил оператора Галину Хатчинс, убивает людей.
Сегодня, 17:5765
Поставки газа в Европу предельно снизил "Газпром"
В понедельник, 25 октября, поставки газа по трубопроводу Ямал-Европа упали до 8 млн кубометров в день вместо забронированных 31 млн кубометров. 
Сегодня, 17:53128
Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года
Один из ключевых актеров студии "Квартал 95" и художественный руководитель "Женского квартала" Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года.
Сегодня, 14:2385
За сентябрь глава МВД Монастырский получил на руки чуть больше 60 000 гривен зарплаты
Министру внутренних дел Украины Денису Монастырскому начислили за сентябрь 2021 года 77 100 гривен заработной платы.
Сегодня, 14:2062