Токсичні стосунки: чому іноді розлучення кращий варіант, ніж шлюб?!

Токсичні стосунки: чому іноді розлучення кращий варіант, ніж шлюб?!
Постійно сваритеся зі своїм партнером? Відчуваєте себе надломленими через його постійні зради? Втомилися від грубого і зневажливого поводження? Думаєте про розлучення?
Всі стосунки різні, як і проблеми, що виникають у них. Тому тільки ви можете знати, чи є розлучення єдино можливим виходом чи ні, інформує Ukr.Media.
Як би ви відповіли, якби вас запитали прямо: «Розлучення — це погано чи добре?» Це дійсно цікаве питання, і люди часто відповідають на нього по-різному. Якщо ваше виховання відбувалося у досить релігійному середовищі, ви, швидше за все, вважаєте, що розлучення — це неправильно. Ви так само будете ставитися до розлучення негативно, якщо вам в дитинстві довелося пережити розлучення батьків, а вам дуже хотілося, щоб вони залишилися разом.
А от якщо ви виросли в сім'ї, в якій розлучення стало рятівним виходом з атмосфери жорстокості та насильства, тоді ви, навпаки, відповісте позитивно.
Що показує статистика розлучень? Попри те, що деяким людям розлучення йде на користь, все ж більшість відчувають себе більш нещасними після розставання.
Дослідження показали, що люди, які постійно страждали в шлюбі через різні стресові ситуації, після розставання відчували себе щасливішими. Але ось ті, які не опускали руки та намагалися впоратися з проблемами до останнього, навпаки, після розлучення відчували себе набагато гірше, ніж коли вони у шлюбі намагалися вирішити труднощі.
Дослідження, проведене компанією CompleteCase, показало, що понад 90% пар, які в якийсь період замислювалися про розлучення, але уникли його, були справді раді тому, що у них вийшло залишитися разом і все залагодити.
Життя не ділиться тільки на чорне і біле. Всі стосунки унікальні. І часто розлучення може стати тим самим невдалим вибором, про який ми потім шкодуємо. Для деяких розлучення стає сходинкою до чогось нового і позитивного, а для інших — кроком у прірву. Тому розлучення — це далеко не панацея від тих проблем, які мучать вас і вашого партнера. А якщо в сім'ї є маленькі діти, то розірвання шлюбу може і зовсім посилити конфлікт між колишнім подружжям. Тата й мами, незважаючи ні на що, повинні залишатися у контакті зі своїми дітьми.
Звичайно, бувають обставини, коли розлучення стає неминучим рішенням. Мова йде про стосунки, повних фізичного та психологічного насильства. Розірвання такого шлюбу стає кращим рішенням і для вас, і для дітей.
Ваш чоловік проявляє щодо вас насильство — вербальне, емоційне, фізичне або сексуальне? Ваш чоловік вам зраджує? Він відмовляється піклуватися фінансово і не дозволяє вам працювати самій? У таких випадках розлучення стає гарною ідеєю. Можливо навіть, необхідною. Ви ні в якому разі не повинні наражати на небезпеку своє життя або життя своїх дітей.
Як зробити правильний вибір? Подумайте про те, що означатиме для вас розлучення. Подумайте про реалії життя після. Чи зможете ви забезпечувати себе фінансово? Чи зможете ви впоратися зі своїм емоційним станом? Було б непогано записати на папері всі «мінуси» і «плюси», які принесе вам розірвання шлюбу. Не забувайте, що деякі сімейні проблеми можуть бути вирішені за допомогою психологічного консультування.
Якщо ви відчуваєте себе нещасною в шлюбі через те, що ви й ваш чоловік змінилися, або тому, що ваші відносини з ним переросли у перманентний конфлікт, спробуйте звернутися до психолога. Крім того, подумайте, — чи залишилися у вас ще почуття до партнера? Спробуйте уявити, як він будує своє подальше життя з іншою людиною, і проаналізуйте свої почуття з цього приводу.
Хороше розлучення може бути кращим поганого шлюбу, але якщо, все ж, є якась надія на те, що ви й ваш чоловік зможете загладити провину один перед одним, то, як показує практика, варто спробувати врятувати стосунки.
Що вам варто зробити, якщо ви нещасливі в шлюбі? Ви можете зробити кілька речей. По-перше, вирішіть, чи дійсно ваш шлюб підійшов до свого фіналу, і чи дійсно це так погано. Якщо ви відчуваєте, що не маєте сил врятувати його, тоді прийшов час подумати про розлучення. Але не поспішайте з цим рішенням. Це дуже важливий крок у вашому житті.
Якщо вам здається, що все-таки є деяка надія, тоді спробуйте наступні речі:
Спробуйте пригадати, за що ви полюбили свого чоловіка? Можливо, вас привабила його доброта? Або його жага до пригод? Або його почуття гумору? Згадайте і постарайтеся зосередити на них свою увагу.
Так само ви можете разом «повернутися» в часи вашого цукерко-букетного періоду. Призначайте побачення, даруйте подарунки, пізнавайте один одного з нової сторони.
Якщо між вами виникла спірна ситуація, то замість того, щоб кричати та бити кулаком по столу, спробуйте все ж поговорити один з одним. Постарайтеся розповісти чоловікові про те, що ви відчуваєте, без скандалів і образ.
Якщо однією з головних проблем є фінансове питання, подивіться, де ви можете почати трохи економити, і які речі зможуть принести вам додатковий дохід. Також буде корисним зайнятися спільним плануванням бюджету.
Якщо нічого не допомагає, спробуйте сходити на консультацію до фахівця з сімейних стосунків.
Вдалий шлюб здатний зробити вас неймовірно щасливою людиною, тоді як невдалий може просто зруйнувати життя. Рішення про розлучення завжди є дуже особистим, як і рішення зберегти невдалий шлюб. І тільки ви можете знати, яке з цих рішень буде правильним. Головне переконайтеся, що ваше рішення ґрунтується не тільки на емоціях.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37130
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16257
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36513
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35135
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56282
Какую мойку выбрать для автомобиля - советы экспертов
На что обращать внимание при выборе АВД. Обзор популярных автомоек.
9-июл-2020, 14:52133

События

Увеличить объемы добычи нефти планируют страны ОПЕК+
Сокращение добычи хотят уменьшить до 7,7 млн баррелей
Вчера, 23:0860
Рекордное суточное количество случаев COVID-19 в мире зафиксировала ВОЗ
Количество случаев превысило показатель за 10 июля
Вчера, 22:4155
С места смертельного ДТП под Киевом у Конча-Заспы появились фото и видео
Под Киевом на Старообуховской трассе в районе Конча-Заспы автомобиль "Mercedes" столкнулся с "Hyundai".
Вчера, 20:31118
Одесский активист Сергей Стерненко заявил об остановке производства в отношении третьего нападения на него
Поиск организаторов, посредников и заказчика нападения также не происходит, утверждает активист.
Вчера, 20:2991
Новая вспышка коронавируса произошла в общежитии Киева
Местоположение троих зараженных неизвестно
Вчера, 20:2683