Топ-10 жіночих якостей, від яких чоловіків просто "колотить"

Топ-10 жіночих якостей, від яких чоловіків просто "колотить"
Життя жінки – це безперервна боротьба за вічну красу і молодість. Починається вона у дівчаток з молодших класів школи і не припиняється до сивого волосся. Хоча, яке сиве волосся? Жодної сивини, зморшок, жирових відкладень чи обвислих грудей у жінки, яка бажає завжди подобатися чоловікам, апріорі бути не може. Ніколи!
Але якби тільки зовнішність визначала ступінь популярності жінок у сильної статі. Чоловіки вимогливі не тільки до фізичної привабливості. Перелік недоліків у характері, звичках, світогляді, які вони категорично не потерплять у своїй жінці, часом виявляється вагомішим вимог до зовнішньої краси. Фахівець з міжособистісним відносинам Олена Цитрава узагальнила претензії своїх клієнтів до слабкої статі і розповіла, що чоловікам більше всього не подобається в жінках.
10 жіночих якостей, з якими хлопці не можуть миритися

 

 1. Меркантильність. Більшість чоловіків це мегапопулярну жіночу якість поставили на перше місце. Ну не подобається чоловікам, коли їх розглядають з позиції — скільки грошей вони заробляють і можуть виступити в ролі гаманця, банкомату або безлімітним банківської картки. Можуть і, як показує практика, навіть будуть виконувати матеріальні забаганки красуні, але лише до тієї пори, поки не зрозуміють, що вона не любить чоловіка, а гроші, якими він смітить.
 2. Маніпулювання близькістю. Її чоловіки обожнюють, але головний недолік в ліжку (втім, як і гідність) – жінка, яка схильна грати в свою улюблену, але таку небезпечну гру «дам-не дам». Ледь що, відразу: «Сьогодні спиш на дивані» або «Тиждень будеш жити без сексу». Чоловіків це дуже злить, хоча, треба віддати їм належне, в більшості випадків вони покірливо терплять покарання. Але коли жінка заграється, не розуміючи, що сексуальне терпіння у чоловіків саме нетривке, чоловік пускається у всі тяжкі. У такий зраді жінка може звинувачувати лише саму себе.
 3. Винос мізків. Багатьом жінкам здається, що чим сильніше вони будуть пиляти чоловіка, доводити йому його неправоту і вказувати на недоліки, тим очевидніше для нього стане факт, що жінку треба слухатися. Як би не так! Ще жоден пацан не став від цього слухнянішим. Швидше, навпаки. Включається психологічна захист і опір. Добитися від чоловіка бажаного стає все складніше.
 4. Розмови на весільну тему. Проти цього «таланту» виступили неодружені чоловіки. Найбільше чоловік боїться бути окольцованным з примусу, тиску і проти власної волі. Це принижує і робить в очах інших чоловіків підкаблучником, безвольною ганчіркою. Згідно зі статистикою, багато чоловіків саме з примусу і потрапили під вінець, але ні за що в цьому не зізнаються. Холостяки будуть до останнього опиратися розмов на весільну тематику, а при напористої натиску втечуть до тієї, яка не проситься заміж і навіть не натякає. У відносинах такі питання чоловік воліє вирішувати сама.
 5. Постійне невдоволення власним тілом. Ниття з приводу «я товста/худа», «у мене надто малі/велики груди», «я ненавиджу свій целюліт/розтяжки/зморшки» і т. п. мало того, що починає дратувати чоловіка, так ще і «вчить» його, як йому ставитися до тіла жінки. Навіщо акцентувати увагу чоловіка на недоліки? Коли чоловікові цікава жінка, його логіка працює залізно: «Не ний! Якщо ти опинилася в моєму ліжку, ти – красуня!». А якщо вже жінка опинилася з ним в сімейному «човні», то не треба цей човен палити власними руками. Чоловік згоден миритися з недоліками зовнішності дружини (які, можливо, бачить лише вона), але тільки до тих пір, поки дружина приймає себе такою, яка вона є.
 6. Балакучість. Не те, щоб чоловікам взагалі не подобалося, коли жінка розмовляє. Подобається! Але по справі. І краще, звичайно, про нього: його інтереси, переживання, достоїнства. Ось про це жінка може говорити скільки завгодно,.. але тільки якщо щиро. Всі інші розмови, які переходять межі «по суті», чоловіки називають порожньою балаканиною. У такі моменти вони шкодують, що у жінки, як у телевізора, немає кнопки «вкл./вимк.».
 7. Гра в мовчанку. Це друга сторона жіночої балакучості. Жінки схильні до крайнощів: «Ах, не хочеш, щоб я багато говорила? Добре! Тепер замовкну навіки!» Та мовчить! Про що мовчить, навіть сама не завжди знає, а чоловік і поготів. Він губиться в здогадах, будує припущення, мучиться в сумнівах, але все мимо. Мовчання – одна з найбільш жорстоких психологічних ігор, в якій неможливо виграти, тим більше чоловікові.
 8. Сюсюкання і солодкі прізвиська. Тут теж не можна сказати, що чоловікам категорично не подобається, коли їх називають зайчиками, солоденькими, намистинками або надають промови лагідні нотки. Подобається, звичайно! Проте всьому є місце і час. Сюсюкання з чоловіком на людях викликає в нього протест, обурення і левиний рев: «Припини! Я не дитина!». В інтимній обстановці дикий лев перетворюється в ласкавого котика, який зовсім не проти, щоб його ніжно почухали за вушком і сказали: «Мій маленький».
 9. Непунктуальність. За своєю природою чоловіки більш організовані, зібрані, лаконічні і пунктуальні. Того ж вони вимагають і від жінок, не розуміючи, як можна бути настільки неорганізованими і недалекоглядними щодо часу. Чоловік сказав, що на збори йому потрібно п’ять хвилин, значить, ні секундою більше. У жінки п’ять хвилин цілком можуть тривати до півгодини, і це в кращому випадку. Непунктуальність і супутня їй необов’язковість дуже дратують чоловіків.
 10. Всюдисуща теща. Чоловіки терпіти не можуть, коли теща, немов привид, бродить у стосунках із жінкою. Вони бунтують, коли теща згадується дружиною, де треба і не треба, не кажучи вже про те, що вона з’являється, де треба і не треба. Коли чоловік бере дружину, він, відокремлюючи її від «пуповини» матері, створює нову сім’ю, де мама вже не головна. Нав’язлива теща не просто дратує чоловіків, але і часто стає приводом для сварок, а то й причиною розлучення.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рыбацкое кресло Norfin Lincoln NF — комфорт по приемлемой цене который нельзя недооценить!
Сегодня специализированные рыбацкие кресла от латвийского бренда Norfin Lincoln NF стали обычным делом для рыболовов. Уникальные модели подходят для большинства рыбацких дисциплин.
Сегодня, 00:2162
Чем авторские букеты отличаются от обычных?
Авторские букеты – композиции, составленные по индивидуальной схеме. Как правило, флористом с именем и персональным брендом. Авторские букеты можно назвать продуманными до мелочей – в них нет изъянов. Ведь обратить внимание на нетривиальную эстетику и роскошь дизайна можно только в том
28-мая-2020, 22:5095
Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
28-мая-2020, 21:04112
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
28-мая-2020, 20:57136
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
28-мая-2020, 18:0587
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
27-мая-2020, 16:21100

События

Проверку мостов начал "Укравтодор"
Только 36% украинских мостов соответствуют современным стандартам, и только 2% в исправном состоянии
Сегодня, 03:0051
Причину перестрелки в Броварах назвала полиция
Перестрелка произошла из-за распределения пассажиропотока
Вчера, 22:4968
В ближайшее время откроют пункты пропуска на границе с Венгрией
Украина сейчас ожидает ответа от соседних стран
Вчера, 20:4790
Протесты в Нью-Йорке завершились массовыми арестами
Известно о задержании не менее 70 демонстрантов
Вчера, 20:3067
Расследовать как покушение на убийство будут перестрелку в Броварах
Перестрелка получила более тяжелую квалификацию
Вчера, 17:5270
Для туристов откроют зону отчуждения но с ограничениями
Зону отчуждения откроют для посещения с 1 июня
Вчера, 17:3571