Вони точно не зрадять: астролог повідомив, хто із знаків Зодіаку найвірніший

Вони точно не зрадять: астролог повідомив, хто із знаків Зодіаку найвірніший
Астролог Влад Росс назвав найбільш вірні знаки Зодіаку.
Серед них - Скорпіони, Раки, Козероги, Діви й Тільці.
"Пальма першості тут, як не дивно, у Скорпіона. Представники цього знаку – найбільш ревниві, їм властиво виснажувати свою другу половину постійними допитами: "Ти де був/була?", "Де і з ким ти зараз?". І хоча Скорпіон так ретельно контролює свого партнера через ревнощі, сам він навряд чи наважиться на зраду, бо, як правило, залишається вірним", - зазначив астролог у коментарі.
За словами Росса, через те, що Скорпіони завжди з великою підозрою ставляться до інших, вони ретельно перевіряють і вивчають людину, перш ніж починають будувати з нею бізнес або стосунки. Скорпіони дуже болісно сприймають будь-які зради, бо вони роблять все, щоб цього уникнути.
Також не властиві зради знаку, пов'язаному з клановістю і сімейністю – Раку. "Представники цього знаку надійні в плані вірності та відданості. Від Раків не дочекаєшся зрад. Я завжди кажу, що, якщо навіть чоловік – Близнюк, але в його гороскопі Венера в Раку, він не буде зраджувати. Завжди важливо, де в гороскопі чоловіка й жінки перебувають Венера і Марс. Можна бути представником дуже вірного знаку Раку, але мати Венеру в Близнюках, і така людина буде часто зраджувати", - пояснив астролог.
Ще один знак Зодіаку, який навряд чи коли-небудь зрадить свого партнера – Козеріг. "Козероги, взагалі, як правило, однолюби. Якщо представники цього знаку з ким-небудь починають бізнес-співробітництво й ділові стосунки, то для них понад усе буде регламент, вони будуть діяти чесно і за правилами", - сказав Росс.
За словами астролога, практично не зраджують Діви – їм властиво зберігати вірність, бути поміркованими. Також вірним знаком Зодіаку можна назвати Тільця. "Тільці – прагматичні та не люблять змін. Якщо вони щось роблять, то роблять ґрунтовно. Тільці люблять стабільність й звичну обстановку", - резюмував експерт.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)