Можна чи не можна? Гінеколог розповіла про секс під час місячних

Можна чи не можна? Гінеколог розповіла про секс під час місячних
Займатися чи не займатися сексом під час жіночої менструації залежить від сексуальної активності пари, психологічної сумісності партнерів та відсутності або наявності упереджень
Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 повідомила кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та МЦ "Берегиня" Кравець Уляна Євгенівна.
Жінки поділяються на 2 групи: ті, які ніколи не займатимуться сексом під час менструації, та ті, яким це подобається. Для одних жінок це час, коли вона не може постати перед партнером в такому вигляді, їй дискомфортно навіть думати про це. А інші (ті, що належать до другої групи) – просто шаленіють від заняття любов’ю в ці дні, справа в слизькості і чутливості.

 

Лікар акушер-гінеколог Кравець Уляна
"Так буває, що пара любить секс під час менструації, бо не потрібно використовувати додаткову змазку; жінці в цей час приємніше; деякі займаються в цей час сексом, щоб зняти тянучі болі(все індивідуально). Жінки, за їх словами, можуть в цей час більше морально розслабитися, бо не думають про ймовірну можливість завагітніти. Хоча це не зовсім так. Якщо ви все ж наважились, то при місячних важливо приділяти особливу увагу особистій гігієні перед статевим актом, адже виділення – це живильне середовище для різноманітних бактерій”
У ці дні шийка матки відкрита, і є ризик потрапляння мікроорганізмів в порожнину матки. Секс під час місячних може бути причиною запалення жіночих статевих органів. Сперматозоїди, при наявності у партнера інфекцій, можуть переносити патогенні мікроорганізми в порожнину матки, сприяючи розвитку запалення. 
Основні правила сексу під час менструації: цього мають хотіти обоє партнерів. Коханці повинні бути обстежені на інфекції, що передаються статевим шляхом, і це не лише сифіліс, гонорею, трихомоніаз. До них належать хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, тощо.
Лікар акушер-гінеколог Кравець Уляна
"Тому, перш ніж наважитися на секс з новим партнером, не лише під час менструації, а взагалі, не перестаю наголошувати: підіть самі до гінеколога, відправте партнера на здачу аналізів методом ПЛР на вище перелічені інфекції. А коли отримаєте результати про те, що в обох не виявлено – насолоджуйтесь життям сповна”.
Джерело
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)