8 ранкових ритуалів успішних людей, які слід виконати до 8 години ранку

8 ранкових ритуалів успішних людей, які слід виконати до 8 години ранку
Дослідження показують, що ранні пташки активніші, сумлінніші, а також щасливіші, ніж ті, хто любить поспати подовше
Мережа Starbucks невпинно розширюється, відкриваючи все нові й нові кав’ярні. Зокрема в Китаї, і керівництво компанії не зупиняє уповільнення економічного зростання цієї країни. І хоча є чимало факторів, що дозволяють Starbucks не залежати від економічних тенденцій, більшість з них пов’язано з її генеральним директором Говардом Шульцем. Масштаби Starbucks не завадили Шульцу реалізувати своє бачення компанії, яка робить щось більше, ніж просто заробляє гроші на продажу кави. Шульц продає відчуття і спосіб життя — і те, і інше натхненне його поїздкою до Італії, коли він був дитиною, і атмосферою тамтешніх кав’ярень. 
Шульц гаряче відданий своїм цінностям. Коли його запитали, як йому вдається знаходити баланс між цінностями і стратегічним мисленням, він відповів: «На жаль, нас оточує море посередності у всіх сферах життя. Ми можемо спостерігати, як руйнується чемність. Куди б ми не приходили як споживачі, нас зустрічають люди, які не прагнуть проникнути в наші серця або дізнатися, хто ми такі; вони хочуть лише залізти в наші гаманці та витягнути звідти гроші. Єдиний спосіб, яким ми можемо досягти успіху і підтримувати постійне зростання, пов’язаний з основним принципом: одна чашка кави, один відвідувач і один бариста одночасно».
Стратегію компанії та особисті цінності Шульц розглядає як єдине ціле. Тому він вклав величезні кошти в медичне страхування для працівників Starbucks (навіть тих, хто працює неповний робочий день), в безкоштовне навчання в коледжі для всіх співробітників і в кампанію за права людини.
Відданість своїм особистим цінностям Шульц починає демонструвати щодня о 4:30 ранку. Він встає рано, щоб приділити час своїм співробітникам, свою сім'ю і себе. Він починає свій ранок з того, що відправляє мотиваційні електронні листи працівникам Starbucks, потім виводить на прогулянку собак, а потім відключає телефон, щоб поснідати і випити кави зі своєю дружиною.
Лише деякі з нас можуть інвестувати в свої цінності сотні мільйонів доларів, але ми всі можемо розвинути таку ж самодисципліну як та, яку демонструє Шульц щоранку. І справа не тільки в ранках — такий підхід приносить дивіденди протягом усього дня. Дослідження показують, що ранні пташки активніші, ніж сови, вони більш приємні в спілкуванні і сумлінні, а також більш щасливі, ніж ті, хто любить поспати подовше.
Є багато способів ефективно використовувати ранні ранкові години, але найкращі ідеї можна запозичити у таких ультра-успішних людей, як Шульц. Ось вісім моїх улюблених речей.
1. Пийте воду з лимоном. Випивши лимонної води відразу після пробудження, ви різко підвищите рівень вашої фізичної і розумової актвіності. Це поліпшить всмоктування поживних речовин у вашому організмі і дасть вам стійкий, природний заряд енергії на весь день. Ви повинні випити воду з лимоном натщесерце, а потім почекати 15−30 хвилин, перш ніж снідати (ідеальний момент для того, щоб зробити кілька вправ). Лимони до країв переповнені поживними речовинами, такими як калій, вітамін С і антиоксиданти. Якщо ви важите менше 75 кг, випийте сік половини лимона (і сік цілого лимона, якщо більше 75 кг). Не пийте сік без води, це може виявитися серйозним випробуванням для ваших зубів.
2. Робіть вправи. Вранці тренується не тільки Шульц: Річард Бренсон, Тім Кук і Боб Айгер з Disney прокидаються задовго до 6 ранку, щоб потренуватися. Хоча їх підйом в оту рань і щоденні вправи можуть здатися безумством, наука на їхньому боці. Дослідження, проведене в Науково-дослідному інституті Східного Онтаріо, показало, що люди, які тренувалися двічі на тиждень протягом 10 тижнів, відчували себе більш впевнено в соціальному, академічному і спортивному плані. Ще одне дослідження, проведене вченими з Університету Брістоля, показало, що у людей, які займаються спортом щодня, більше енергії і більш позитивний погляд на життя — і те, і інше має вирішальне значення для досягнення цілей. Приводячи своє тіло в рух всього на 10 хвилин, ви вивільняєте ГАМК, нейротрансмітер, який заспокоює ваш мозок і допомагає вам контролювати ваші імпульси. Роблячи вправи вранці, ви гарантовано будете знаходити на них час і підвищите свій самоконтроль і рівень енергії протягом усього дня.
3. Проводьте час офлайн. Хоча Шульц починає свій день з мотиваційного листа співробітникам, після цього він виходить з мережі і присвячує свій час вправам і сім'ї. Коли ви прокидаєтеся і тут же занурюєтеся в електронні листи, тексти і Facebook, у вас набагато більше шансів втратити концентрацію, а ваш ранок підкоряється бажанням і потребам інших людей. Набагато корисніше зайнятися в ці дорогоцінні перші миті дня чимось розслаблюючим, щоб задати спокійний, позитивний тон всьому дню.
4. З'їдайте здоровий сніданок. З'їдаючи на сніданок хоч що-небудь, ви вже опиняєтеся на крок попереду багатьох людей. Ті, хто снідають, рідше страждають ожирінням, у них більш стабільний рівень цукру в крові, і вони, як правило, менш голодні протягом дня. І це стосується тих, хто з'їдає будь-який сніданок. А коли ви їсте вранці здорову їжу, ви забезпечуєте собі продуктивний день. Здоровий сніданок дає енергію, покращує короткочасну пам’ять і допомагає концентруватися глибше і довше.
5. Практикуйте усвідомленість. Медитація усвідомленості стає все більш популярною серед успішних керівників. Її затребуваність в світі бізнесу зростає головним чином завдяки величезним дивідендам, які вона приносить в тому, що стосується продуктивності і загального благополуччя. Дослідження показують, що усвідомленість бореться зі стресом, допомагає контролювати реакцію «бий або тікай», покращує здатність зосередитися, стимулює креативність і підвищує емоційний інтелект.
6. Поставте цілі на день. Бенджамін Франклін був одержимий плануванням. Щоранку він прокидався о 4 годині ранку і скрупульозно складав розклад на день. Зі звички Франкліна можна зробити чіткий висновок: продумана постановка цілей приносить свої плоди. Коли ви плануєте свій день максимально ретельно, ваші шанси на успішне досягнення цілей стрімко зростають. Мені подобається ставити свої щоденні цілі відразу після практики усвідомленості, тому що набуті спокій і ясність допомагають сформулювати ефективні, конкретні цілі.
7. Переконайтесь, що ваші цілі реалістичні. Немає сенсу ставити цілі, якщо вони не можуть бути реалізовані. Переконайтеся, що ваші плани на день здійсненні, розподіливши час згідно з вашим списком справ. Гарне перевірене правило — зробити все найскладніше на початку дня. Подумайте про речі, які здатні просунути вашу кар'єру, незалежно від того, наскільки страшними здаються ці завдання, і заплануйте їх першими. Коли ви почнете з того, що виконаєте складні завдання, решта дня буде наповнена позитивною енергією і почуттям виконаного обов’язку.
Розмиті цілі, такі як «Я хочу закінчити свою статтю», є контрпродуктивними, бо не відповідають на запитання «як». Та ж мета, сформульована більш конструктивно, буде звучати приблизно так: «Я збираюся закінчити свою статтю, написавши кожен з трьох розділів і витративши не більше години на кожен з них». Тепер у вас є щось більше, ніж просто бажання чогось досягти — у вас є спосіб досягти цього.
8. Зрештою навчіться говорити ні. «Ні» — це сильне слово, яке захистить ваші дорогоцінні ранки. Коли прийшов час сказати «ні», уникайте таких фраз, як «не думаю, що я зможу» або «я не впевнений». Сказати «ні» новим зобов’язанням означає виконати існуючі, а ваш ранковий час — важливе зобов’язання. Дослідження, проведені в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско, показали, що чим складніше вам сказати «ні», тим більше у вас шансів зіткнутися зі стресом, вигоранням і навіть депресією.
Підсумовуючи
Створення корисних ранкових ритуалів має принципове значення. Хоча наведені вище стратегії перевірені і вірні, ви повинні постаратися вибудувати на їх основі свої власні, які підійдуть саме вам.

 

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-04-10
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Какой компьютер выбрать школьнику
В современном мире люди уже не мыслят себя без компьютера. Его используют во всех сферах жизни. Ну и понятное дело, что на сегодняшний день практически во всех учебных учреждениях процесс обучения также проходит с участием ПК. Какой же выбрать для школьника?
9-апр-2021, 11:46186
Какая секция больше всего подойдет для гиперактивного малыша?
Занятия плаванием в бассейне. Секция тенниса: большого и настольного. Тренировки по спортивным танцам и легкой атлетике. Восточные единоборства и разные виды борьбы. Игра в шахматы. Секция по футболу.
9-апр-2021, 00:01227
Модные тренды 2021: детские сарафаны
Ищете платье для девочки, которое не только оправдает ваши ожидания, но и порадует ребенка? В таком случае обязательно обратите внимание на несколько вопросов. Тогда вы обязательно сделаете ставку на правильную модель.
7-апр-2021, 16:52296
Кровельные элементы безопасности: снегозадержатели
В зимнее время на крышах многих домов залегает толстый слой снега. Когда он начинает опускаться, он становится опасным. Чаще всего это происходит в период оттепелей.
7-апр-2021, 13:45245
Гидропилинг: встречаем весну с новым аппаратом
Долгожданная весна всегда вызывает светлые эмоции обновления и ожидания чуда. Особенно после этой зимы, щедро побаловавшей украинцев снегом и холодом.
7-апр-2021, 11:20278
Выбор и покупка тормозных дисков для автомобиля
Покупка любой запчасти для автомобиля – дело ответственное и серьезное, не терпящее халатного и легкомысленного подхода. Особенно это касается выбора тормозных дисков – важнейшей детали, от которой зависит эксплуатационные свойства транспортного средства.
6-апр-2021, 18:40311

События

Китайская вакцина Coronavac прибыла в Украину
В субботу, 10 апреля, в Украину прибыли 200 тысяч флаконов китайской вакцины от коронавируса Coronavac, производства компании Sinovac Biotech.
Вчера, 21:4381
Во Франции весенние морозы практически уничтожили новое вино 2021 года
Во Франции морозы нанесли значительный ущерб фермерам, в особенности виноградарям. Власти обещают им материальную помощь, после того как значительное похолодание пришло в 10 из 13 регионов страны.
Вчера, 21:4262
Как обострение на Донбасе и угроза войны бьют по экономике и что будет с курсом
Обострение на Донбассе и раскачка темы войны становятся новым риском для ослабленной эпидемией и кризисом украинской экономики.
Вчера, 20:0996
В музеях Турции аудиогиды на украинском языке запустила Елена Зеленская
Во время визита президента Украины Владимира Зеленского в Турцию, его супруга Елена запустила два новых аудиогида на украинском языке - в Галатской башне Стамбула и в Музее анатолийских цивилизаций в Анкаре.
Вчера, 20:0574
Сообщение с Закарпатской областью возобновляет "Укрзализныця"
Начиная с воскресенья, 11 апреля, "Укрзализныця" возобновит полноценное курсирование поездов дальнего следования в Закарпатской области.
Вчера, 20:02104
Контактировать с США по вопросам Украины на уровне министров Россия не собирается
Россия не контактировала и не планирует контакты с США по Украине на уровне глав МИД и Минобороны. 
Вчера, 17:2088