Про які хвороби говорить почервоніння обличчя після вживання алкоголю?!

Про які хвороби говорить почервоніння обличчя після вживання алкоголю?!
Після вживання напою організм починає розщеплювати етанол в інші речовини або метаболіти, щоб полегшити видалення з організму. Один з цих метаболітів, ацетальдегід, дуже токсичний для організму
При вживанні в помірних кількостях алкоголю організм може обробляти ці метаболіти порівняно добре, пише Medical News Today.
Однак, якщо людина чутлива до алкоголю або багато випила, її тілу складно керувати токсинами і ацетальдегід може починати накопичуватися в організмі.
Обличчя червоніє тому, що кровоносні судини розширюються у відповідь на ці токсини. У деяких людей це може статися після дуже малої дози алкоголю.
Яскраво виражене почервоніння обличчя через приплив крові може свідчити про наявність серцевих та онкозахворювань.
Корейські вчені провели дослідження, де вони порівнювали показники кров'яного тиску у двох груп чоловіків. У першій групі у чоловіків червоніло обличчя від алкоголю, у другій – ні.
Вони взяли до уваги показники віку, ваги, фактору куріння і фізичних навантажень. Вчені встановили, що у чоловіків, обличчя яких червоніло після вживання алкоголю, був значно вищий ризик гіпертонії, коли вони випивали чотири і більше стандартних доз алкоголю в тиждень.
Результати другого дослідження встановили пряму залежність між почервонінням особи після випивки і ймовірністю захворіти на рак.
Виявилося, що чоловіки з гіперемією обличчя були більше схильні до розвитку раку горла і раку стравоходу в порівнянні з тими, хто не червонів після алкоголю.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)