Астрологічний прогноз: Як ретроградний Меркурій вплине на всі знаки Зодіаку

Астрологічний прогноз: Як ретроградний Меркурій вплине на всі знаки Зодіаку
У липні 2019 року Меркурій знову став ретроградним

Це означає, що вплив Меркурія на землян дещо зміниться. Якщо в так званому прямому русі Меркурій "відповідає" за правильну комунікацію, швидкість, хороші угоди в торгівлі, прощання з колишніми партнерами, то в ретроградної позиції всі ці процеси можуть або спотворитися, або сповільнитися.
Період ретроградного Меркурія задкуватиме майже три тижні - з 8 липня по 1 серпня і здійснить свій вплив на всі знаки зодіаку. Особливо його вплив відчують такі знаки, як Діва і Близнюки, якими, як вважають астрологи, керує Меркурій.
Читайте астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку під час ретроградного Меркурія.
Овен (21 березня – 20 квітня)
Як пережити ретроградний Меркурій Овнам
Овнам не рекомендується вкладати гроші в нові бізнес-проекти, оскільки вони можуть виявитися авантюрами. Подбайте про відкладення коштів "на чорний день" і наведіть лад в документації. Найчастіше під час періоду ретроградного Меркурія спілкуйтеся з друзями.
Телець (21 квітня – 20 травня)
Як пережити ретроградний Меркурій Тельцям
Тельцям під час ретроградного Меркурія не варто дивуватися поламкам комп'ютерів або іншої техніки. Справитися з деякими проектами на роботі може бути важко, тому зверніться за дружньою допомогою.
Близнюки (22 травня – 21 червня)
Як пережити ретроградний Меркурій Близнюкам
Близнюкам варто перевірити рахунки в банках. Можливі проблеми з перекладами коштів. Уважно перевіряйте документи, які збираєтеся підписувати.
Рак (22 червня – 22 липня)
Як пережити ретроградний Меркурій Ракам
Ракам потрібно бути обережними із законодавством. Якщо ви не впевнені в якихось юридичних тонкощах під час періоду ретроградного Меркурія, краще зверніться за порадою до відповідного фахівця.
Лев (23 липня – 21 серпня)
Як пережити ретроградний Меркурій Левам
Левам під час ретроградного Меркурія варто звернути увагу на стосунки з рідними та близькими. Пам'ятайте про те, що будинок – це ваша фортеця. Знайдіть час, щоб зателефонувати мамі або піти на зустріч зі старими друзями.
Діва (24 серпня – 22 вересня)
Як пережити ретроградний Меркурій Дівам
В життя Дів в період ретроградного Меркурія можуть повернутися колишні шанувальники. Однак не варто входити в ту саму річку двічі. Пам'ятайте, що люди не змінюються, і ці старі стосунки можуть знову розбити вам серце.
Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Як пережити ретроградний Меркурій Терезам
Терезам не варто піддаватися почуттю депресії – воно оманливе. Варто розібратися в собі, проаналізувати минулі вчинки. Однак не треба займатися самокопанням і самоїдством.
Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Як пережити ретроградний Меркурій Скорпіонам
Скорпіонам потрібно дуже добре обмірковувати свої дії та вчинки, щоб після закінчення періоду ретроградного Меркурія за них не довелося гірко розплачуватися. Ви самі керуєте своєю долею, тому треба добре тримати віжки.
Стрілець (23 листопада – 22 грудня)
Як пережити ретроградний Меркурій Стрільцям
Стрільцям варто  взяти паузу у фінансових справах. Можливо, ви працюєте без відпочинку вже кілька років поспіль. Проблеми зі здоров'ям і відсутність відпустки не додадуть вам бонусів. Знайдіть час для вихідних в щільному графіку.
Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Як пережити ретроградний Меркурій Козерогам
Козерогам не варто шукати коріння своїх проблем в минулому, слід жити сьогоденням, тому що минуле все одно не зміниш. "Привиди" з минулого життя тільки заважатимуть вашому розвитку, тому не сходьте на оманливий шлях.
Водолій (21 січня – 19 лютого)
Як пережити ретроградний Меркурій Водоліям
Зачекайте з покупкою нової техніки до закінчення періоду ретроградного Меркурія. Є велика ймовірність, що вона або зламається, або не приноситиме вам радості.
Риби (20 лютого – 20 березня)
Як пережити ретроградний Меркурій Рибам
Відчувати безсилля під час ретроградного Меркурія – це нормально. Займіться медитацією, йогою, пийте трав'яні чаї і всіляко дбайте про себе.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-09-30
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Секрет очищающих масок: зачем и как использовать
Самые дорогие кремы и сыворотки окажутся бесполезными, если наносить их на закупоренные поры. На чистоту кожи ежедневно покушается смесь из смога, пыли, пота, кожного сала, остатков косметики и других агрессивных факторов.
Вчера, 20:46103
Белое золото: особенности, виды украшений, уход
Купить кольцо из белого золота ★ Как получают белое золото ⚡️ Какие украшения делают из белого золота ✔️ Как ухаживать за изделиями из белого золота.
Вчера, 15:01129
Букеты на День учителя: надежный сервис доставки цветов в Киеве
Букет на День Учителя - замечательный способ выразить свою признательность и почтение наставнику, вложившему в Вас своё время, эмоции и труд.
Вчера, 14:59125
Apple iPhone – как всегда, на вершине!
Почему Apple iPhone был и остается самым популярным брендом среди смартфонов? Неизменное качество, собственные передовые разработки и новейшие технологии – вот то, что обеспечивает успех Apple.
Вчера, 10:38134
Планируете офисный переезд? Следуйте этим рекомендациям
Если у вас – владельца бизнеса – возникла необходимость переезда со старого офиса в новый, организация данного мероприятие – это ответственная работа, которая должна быть продумана до мельчайших деталей.
29-сен-2020, 20:38207
Какую воду лучше всего пить для здоровья?
Какую воду лучше всего пить для здоровья? Очевидно, что питьевая вода необходима для вашего общего здоровья и благополучия. Мы все слышали о минимум 8 стаканах в день, верно? Согласны ли вы с этим или нет, вы, вероятно, не услышите, чтобы кто-то спорил о том, что питьевая вода и
29-сен-2020, 16:24268

События

Украину в "фактическом выходе" из минских соглашений обвинили в России
Представитель России в Трехсторонней контактной группе Борис Грызлов обвинил Украину в "фактическом прекращении" выполнения минских договоренностей.
Вчера, 23:3372
Причину роста количества случаев COVID-19 в Украине назвал Ляшко
Главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко назвал причину роста новых случаев заболевания коронавирусом в Украине.
Вчера, 19:18117
Применение своей авиации в Нагорном Карабахе отрицает Турция
Официальные заявления Армении о применении Азербайджаном турецкой авиации в конфликте в Нагорном Карабахе не соответствует действительности.
Вчера, 18:49112
На сотрудницу посольства США напали в Киеве
В Киеве сегодня в бессознательном состоянии обнаружили сотрудницу посольства Соединенных Штатов с травмой головы.
Вчера, 18:41109
Одно из ключевых требований МВФ выполнило правительство Украины
Таможня и Налоговая станут едиными юридическим лицами.
Вчера, 16:48132
Стандарт среднего образования утвердил Кабмин
Этот стандарт начнет действовать среднего образования Украины с 2022 года.
Вчера, 16:23167