Не знижується тиск після вживання ліків. В чому причина?!

Не знижується тиск після вживання ліків. В чому причина?!
Недотримання рекомендацій лікаря – головна причина. Правильно призначене лікування приймається не в той час, не в тому обсязі й не так, як має бути
Сіль затримує воду в організмі, що призводить до підвищення тиску. Обмеження солі для пацієнта з 2018 року становить 5 грамів на добу. Ви можете не солити їжу зовсім, але вживати приховану сіль в соусах, ковбасах, напівфабрикатах і фастфуді, сирі, випічці й хлібі, готових стравах на винос. 
Приймання знеболювальних або інших препаратів. Тому якщо ви регулярно приймаєте такі медикаменти – повідомте вашого лікаря.
Заміна препаратів в аптеці. Вам пропонували фармацевти або касири в аптеці заміну на ліки з меншою вартістю? Не ведіться на такі хитрощі! У більшості  випадків після "рекомендацій в аптеці" пацієнти не отримають необхідного складу в препараті або правильного дозування.
Несправний тонометр і неправильне вимірювання артеріального тиску. Так, таке теж буває. Віддавайте свої тонометри на перевірку раз на рік – це запорука коректних результатів і вашого спокою. 
Ліки не працюють в "повну силу". Максимум дії у деяких препаратів розвивається не відразу, а через 14-21 день прийому. Треба зачекати.
Неправильно підібрані дози та компоненти лікування. Це питання вирішується тільки в кабінеті лікаря зміною схеми терапії.
Інші причини:
  • Вживання алкоголю. Епізодичне або регулярне.
  • Ожиріння або набір ваги.
  • Синдром обструктивного апное сну.
  • Резистентна артеріальна гіпертонія. Це гіпертонія, яка, попри всі спроби лікарів і різні підходи, стійка до лікування. Таке буває вкрай рідко (менше 10% випадків).

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)