Мастурбація і сексуальне здоров'я жінки: який тут зв'язок?

Мастурбація і сексуальне здоров'я жінки: який тут зв'язок?
Час, коли мастурбацію вважали ознакою недоумства і розумового божевілля пройшли. Однак все одно залишаються наслідки того, що мастурбація – це шкода, накручуючи на цю думку все більше і більше міфів
Однак мастурбація існувала й існує. І шкідливою ​​її можна вважати тільки, якщо вона надмірна. Тоді, коли вона займає всі думки й час, а також заважає нормально існувати в соціумі й будувати стосунки, розповіла сексолог Марина Абрамова.
І якщо для чоловіків користь мастурбації виступає більше як зняття напруги й тренінг витривалості, для жінок вона може означати дещо інше.
1. Вивчення себе. Найголовніший плюс. Інколи дівчата розповідають, що її чоловік робить все не так вже 3 роки, і вона замислюється про розлучення. На питання "а як їй потрібно" – вона не знає, що й сказати. Тому що не розуміє, як їй потрібно.
Будьте відповідальні за своє задоволення. Досліджуючи себе, ви зможете поділитися цією цінною інформацією зі своїм чоловіком і отримувати набагато більше насолоди від сексу.
2. Відсутність сексуального голоду. Це корисно, коли у вас немає чоловіка. У цьому випадку мастурбація допомагає уникнути випадковим статевим зв'язкам. 
3. Даруємо собі любов і увагу. Увага до свого тіла, пещення себе, погладжування – є корисним для психіки. І це допомагає в смутку не погоджуватися на все заради людини, яка скаже ласкаве слово і приголубить. Ви вже доросла людина. І можете самі собі давати все, що захочете.
4. Солодкий сон. Якщо у вас проблеми з засипанням, в голову лізуть зайві думки, спробуйте ось такі "ліки". Це не гарантований спосіб заснути, але багатьом допомагає. 

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-15
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)