Психолог назвав слово, яке сприяє зниженню рівня занепокоєння

Психолог назвав слово, яке сприяє зниженню рівня занепокоєння
Знаменитий психолог Джеффрі Бернштейн назвав слово, яке сприяє зниженню рівня занепокоєння
За даними фахівця, вимовляючи вголос слово «проте», можна зменшити відчуття тривоги. Бернштейн переконаний, що одне просте слово здатне не тільки допомогти впоратися з тривогою в поточний момент, але і знизити ймовірність повторення нападу тривоги в довгостроковій перспективі, пише My Domaine.
Теорію Бернштейна підтверджує Стенлі Хіббс, психолог з університету штату Джорджія, який переконаний, що це слово також може підвищити продуктивність:
«Це слово допомагає боротися з розчаруванням і перетворює потенційно катастрофічні дні в продуктивні. Вимовляти це слово вголос корисно для здоров'я і самооцінки. Крім того, воно здатне підвищити продуктивність», - говорить він.
За даними фахівців, ця проста методика допомагає людині зробити паузу, обдумати варіанти і налаштуватися на позитивні думки.
«Це може звучати так: «Я втомився, я заслуговую того, щоб трохи побайдикувати. Проте, я можу зробити ще кілька справ і потім розслабитися». Або так: «Я думаю, що провалю цей тест, однак я збираюся почати вчитися і докласти всіх зусиль, щоб досягти своєї мети», - пояснює Бернштейн.

 

 

 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)