У Берегові вирішили дати гроші на сміттєпереробний завод

У Берегові вирішили дати гроші на сміттєпереробний завод

5 березня о 9.00 у сесійній залі Берегівської міськради розпочалося засідання виконавчого комітету. Порядок денний, що складався з64 питань розглядали 21 член виконкому.

Нагадаємо, на минулій сесії міськради з комітету було виключено 4 членів. Першим розглядали проект рішення про затвердження переліку адміністративних послуг. Очільник адмінцентру Микола Павлюк інформував про те, що структура надаватиме 26 послуг, серед них і видача «першого» паспорта громадянина України за принципом «єдиного вікна».

Затвердили члени виконкому структуру, штат та чисельність Берегівського міського територіального центру соціального обслуговування Берегівського міськвиконкому. Так, минулоріч центр обслужив 1100 людей (з них 754 – вдома, на стаціонарі — 46). Також Василь Мегіц, начальник управління соціального захисту населення, повідомив, що минулого місяця щодо відшкодування похоронних витрат звернулися 5 осіб(компенсація становить 450 грн).

Також проголосували члени виконкому за порядок компенсації витрат за пільгове перевезення пасажирів перевізником ТОВ «Авант-Берегово» по місту на 2014 рік. Отож, з дуже низької цифри 0,56% пропонується підняти до 3,0% (відсоток пільговиків від загальної кількості перевезених пасажирів).

Далі Андрій Фечора прохав членів виконавчого комітету схвалити Програму будівництва заводу механізованої переробки та складання побутових відходів на 2014 рік. Загалом на цю справу від міста буде виділено 530 тис. грн. Окрім того у місті з’являться і нові маршрути громадського транспорту: Мужайська – п-т Геологів (через вул. Кутузова), Мужайська – Чопівка (через ЗОШ № 10 і  Затишне). Важливим питання засідання виконавчого комітету стали підсумки економічного та соціального розвитку м. Берегова за12 місяців 2013 року. Андрій Фечора повідомив, що за економічними показниками міст опинилося на18 місці в області. Міський голова зауважив, що цей факт не потрібно приховувати, а навпаки – почати активно працювати. Мер наголосив на важливості збільшення привабливості інвестиційного клімату міста. А депутат облради Пейтер Чаба запропонував створити робочу групу для моніторингу ситуації умов діяльності приватних підприємців, адже зараз часто від підприємців вимагають сплати за послуги газо- та електропостачання на місяці вперед. Мер запропонував, аби на наступне засідання виконкому запросили зі звітом очільників місцевих РЕСу та філії «Закрапатгазу».

Далі голосували пакетом ряд земельних, містобудівельних та архітектурних питань. Наприкінці керуюча справами виконавчого комітету Вероніка Бендик інформувала про пропозиції щодо утворення на території міста Берегова звичайних та спеціальних виборчих дільниць для проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року. Запитань з цього приводу у членів виконкому не виникло.

Опісля в.о. начальника управління культури Ольга Матей повідомила, що Василь Вовкунович звернувся до неї з усним проханням, аби протягом дня з гучномовців Будинку культури лунали пісні Ореста Лютого. Пані Ольга зазначила, що пісні цього автора містять зневагу щодо національної ознаки та подекуди інвективну лексику, тому проти ротації творчості Ореста Лютого у місті. Тому члени виконкому у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією підтримали ідею щодо погодження використання апаратури міського БК тільки за наявності заяви та за погодженням виконавчого комітету. При цьому апаратуру для проведення міських свят, фестивалів, «дзвоників» надаватимуть як завжди.

На цьому порядок денний було вичерпано, тож засідання закрили. Також міський голова Золтан Бабяк запросив членів виконкому долучитися до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка 7 березня. Нагадаємо, об 11.00 відбудеться урочисте покладання квітів та вінків до барельєфу Кобзарю біля ЗОШ № 5, а на 12.30 запланований святковий концерт у Будинку культури.

beregszasz.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-01
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
Вчера, 19:2382
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
Вчера, 17:4477
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21198
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20253
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54273
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07299

События

Условия COVID-вакцинации общественных деятелей вне очереди назвали в Минздраве
Центр общественного здоровья Минздрав Украины объяснил, почему разрешили внеочередную вакцинацию от коронавируса общественных деятелей.
Вчера, 23:0555
У Зеленского рассказали о сотрудничестве с МВФ
Очередной транш Международного валютного фонда Украина ожидает в этом году.
Вчера, 23:0458
125 млн долларов военной помощи США выделят Украине
Администрация президента Соединенных Штатов Джо Байдена приняла решение выделить Украине новый пакет военной помощи.
Вчера, 23:0256
Новые санкции против России на этой неделе введет администрация Байдена
Администрация президента США Джо Байдена готовится ввести санкции против России в связи с отравлением и преследованием оппозиционера Алексея Навального на этой неделе.
Вчера, 23:0164
Школы на дистанционку переводит Винницкая область
Винницкая область со 2 марта переводит все школы на дистанционную форму обучения.
Вчера, 22:5851