Раз «нелегали» є – значить, комусь вони потрібні

Раз «нелегали» є – значить, комусь вони потрібні

6.30 – незвичний час для по­чатку роботи журналіста, але цілком звичний для інспекторів Укртрансінспекції. Саме в цей час активно курсують їхні голо­вні «клієнти» – рейсові автобуси, а також їх нелегальні «колеги».

 Створена три роки тому ін­спекція мала, зокрема, навести лад у пасажирських та вантажних перевезеннях. Виходить це в них чи ні – питання дискусійне. «Унґвар» просто простежив за робо­тою інспекторів.

 Найкращий «лов» – зранку в понеділок

На годиннику 6.30, за вікном ще темно, а ми з інспектором Андрієм прямуємо на виїзд з Ужгорода. «Але я тебе відразу попереджаю – сьогодні (тоб­то, в середу, 16 квітня. – Авт.) багато роботи не буде, – каже Андрій. – Нелегали серед тижня рідко їздять, тим паче перед Ве­ликоднем. Найкраще їх ловити в неділю ввечері або в понеді­лок зранку – коли до Ужгорода з'їжджаються студенти».

Офіційних перевізників інспек­тори тимчасово не чіпають. Ка­жуть, тим і так важко через ріст цін на пальне. Окремі нібито на­віть подумують знімати свої авто­буси з рейсів.

На виїзді з Ужгорода нас че­кають ще двоє інспекторів, що під'їхали на рейд із Мукачева та в очікуванні «жертв» розказують про свою роботу. «От позавчора і вчора були на Рахівщині, – розка­зує Андрій. – Підходить до мене водій автобуса – радіє. Каже, за ці два дні заробітки в нього зросли. Нелегали, дізнавшись про рейд, поховалися, тому в ле­гальних перевізників пасажирів побільшало. Питає: чи не могли б ви кожен день у нас тут стоя­ти? І що йому скажеш? Що нас 5 чоловік і ми, навіть при всьому бажанні, не можемо постійно ін­спектувати?»

 «Бувало, що водії й плювалися»

 Водії, що працюють офіцій­но, – «друзі» співробітників Укр­трансінспекції. А у «ворогах», звісно ж, «нелегали». Свою про­вину такі водії не визнають ка­тегорично. Інспектори говорять, що неодноразово траплялися й гучні скандали. «Невже й битися лізли?» – питаю. «Ні, до такого не доходило. Бувало, що плю­валися, – згадує мукачівський ін­спектор. – Погрожують, лаються, обіцяють відомстити. І майже за­вжди на захист «нелегалів» ста­ють пасажири. Виявляється, що ніхто з них за проїзд не платив, всі вони родичі або знайомі водія і той просто по доброті душевній робить їм послугу, підвозячи до міста».

Це – чимала проблема для інспекторів. Пасажирам абсолют­но однаково, офіційно працює їхній перевізник чи «лівачить». Тим паче, часто мікроавтобуси в «нелегалів» зручніші та швидші, ніж офіційні «Еталони» чи «Бог­дани». Відповідно, покарати їх не так вже й просто. Інспектор напише протокол, далі – суд. У суді порушник з'являється з дво­ма свідками, які стверджують, що їхали в автобусі безплатно – і все. Справа закрита через від­сутність правопорушення.

Крім того, виїзні рейди дають результат лише в перші години. А як два-три «нелегали» попадуть­ся інспекторам, всі інші розбіга­ються – мобільний зв'язок та по­чуття взаємодопомоги працюють справно.

Але й до «нелегалів» інспекто­ри ставляться по-філософськи. «Нічого на рівному місці не з'являється, – пояснюють. – От чому в Словаччині чи Угорщині немає такого явища? Тому що там чітко налагоджена робота офіційного транспорту. Якщо до якогось віддаленого населено­го пункту немає налагоджено­го автобусного сполучення, бо перевізнику невигідно, значить, його місце обов'язково займе не­легальний водій. І люди будуть їздити, не думаючи про квитки, безпеку руху. Бо їм головне – до­братися, куди треба, а не дотри­мання законів».

 Зухвала «Татра»

 «От би зараз «Татра» їхала, було б вам цікаво й картинку гар­ну отримали б», – раптом гово­рить один з інспекторів. Яка ще «Татра»? Виявляється, їздить по наших дорогах вантажівка на іноземних номерах. Перевозить контрабандний ліс та іншу про­дукцію. Власникам вантажівки виписують штрафи, але оскільки машина транзитна, змуси­ти платити штрафи уповноважена лише митниця. От всі й че­кають, поки мине рік з моменту в'їзду ванта­жівки і вона буде зму­шена повертатися за кордон. І тоді вже водію пред'являть всі вчинені ним та зафіксовані правопо­рушення. Сума там набігла чимала – на кілька десятків тисяч гривень.

«А якщо машина не перетне кордон у визначений термін?» – цікавлюся. «Ну тоді подадуть її в розшук», – каже інспектор. Ота­кий парадокс.

Подібних нонсенсів у роботі Укртрансінспекції вистачає. За три роки існування законодав­ство під роботу служби так і не «підігнали». Про що говорити, коли, згідно з правилами до­рожнього руху, інспектори Укр­трансінспекції не мають права зупиняти транспортні засоби. Постановою Кабміну таке право їм дали, але в ПДР зміни так і не внесли. Тому будь-який водій може висловити претензію (дуже часто вони це й роблять, кажуть інспектори), а за яким правом його, власне, зупинили?

Не зовсім розуміють інспекто­ри, і як виконувати свою роботу належним чином, коли їх лише п'ятеро на все Закарпаття. їзди­ти у рейди змушені на власному автотранспорті, оскільки на всю інспекцію – лише одна автома­шина. Бензину, який виділяється офіційно на поїздки, катастрофіч­но мало, щоб інспектувати всю область.

 «У них», як завжди, краще

 Співробітники служби періо­дично їздять за кордон для ви­вчення досвіду аналогічних структур. Але це хіба викликає за­здрість та гірке усвідомлення, на­скільки нам ще далеко до їхнього рівня. Наприклад, у Польщі, роз­казують, транспортна інспекція регіону, близького за розміром до Закарпаття, має в розпоряджен­ні 6 спеціальних мікроавтобусів, легковий транспорт І навіть спец­обладнання, яке розкладають на бічних дорогах, щоб фіксувати водіїв, які намагаються уникнути перевірки. За ухилення від пере­вірки в Польщі передбачений чи­малий штраф.

Якось поляки в рамках допо­моги українським колегам запро­понували передати їм 6 спеціаль­них мікроавтобусів, які свого часу отримали від Німеччини. Наші службовці вже радісно потирали руки, очікуючи на техніку, але з цього так нічого і не вийшло. Каб­мін Миколи Азарова не спромігся дозволити цим машинам потра­пити на українську територію без сплати мита. А гроші на сплату мита в бюджеті Укртрансінспек­ції, звісно ж, передбачені не були. Врешті, так ніхто польські авто­мобілі й не отримав.

Та при цьому закарпатська служба в 2013 році дала 25% від всіх надходжень до держбюдже­ту за штрафи. Це понад 2 міль­йони гривень. Пояснення просте транзитна територія. Якщо міс­цеві водії намагаються ухилитися від сплати штрафів, то іноземці навпаки. Коли вже попалися на якомусь порушенні, то поспіша­ють заплатити, аби не мати не­сподіваних клопотів на кордоні. Штрафи, які сплачують іноземні водії фур, становлять близько 85% від всіх надходжень.

Того дня за кілька годин ми так і не зловили жодного право­порушника. Але інспектори пора­дили просто приєднатися до них в «активніший» день. Тоді, пообі­цяли, буде нагода і з нелегалами поспілкуватися, і пасажирів, що стають грудьми на їхній захист, побачити, а може, й кілька нових слів вивчити...

Джерело: Іван Нестор, газета "Унґвар"  

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-07-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Утепление балкона: последовательность и нюансы
В квартирах с малой площадью часто прибегают к расширению жилых квадратных метров за счет благоустройства балкона. Одной из главных задач в этом деле является его грамотное утепление.
Вчера, 21:2182
Тональный крем: выбираем идеальный вариант для летнего макияжа
Тональное средство настолько востребовано современными девушками, что даже в жаркую погоду не спешат отказываться от данного бьюти-продукта. Крем с тональным эффектом мгновенно освежает лицо, выравнивает тон и скрывает недостатки на коже.
Вчера, 20:5898
Все идет из головы: причины боли в груди и в сердце
Ученые и медики всего мира с уверенностью могут заявлять, что большинство известных нам болезней берут начало в «голове» пациента. То есть психологический конфликт является спусковым механизмом для того или иного недуга.
Вчера, 12:38115
Городские рюкзаки: удобство и здоровье
Всем хочется выглядеть модно, но при этом не испытывать никаких неудобств. Сегодня это реально, ведь современная мода нацелена на комфорт. Взять хотя бы городской рюкзак, массово заменяющий сумки и барсетки. Их стали носить все слои общества, от подростков до солидных деловых людей.
Вчера, 09:59124
В чем секрет популярности нового MacBook Pro 13?
По результатам маркетинговых исследований, Макбук Про 13 2020 является наиболее популярным ноутбуком среди девайсов «яблочного» производителя. Спрос на него даже выше, чем на полюбившийся пользователям Air 2020. В чем же причина популярности и так ли она обоснована, мы и обсудим в этой
26-июл-2021, 15:46211
Стильная мужская стрижка: от канадки до помпадур
Обычно в названиях причесок для мужчин не то, что парни, даже девушки разбираются слабовато. Мужская стрижка у людей, выросших на постсоветском пространстве, часто сводится к “бокс, полубокс, ноль”, немного разнообразия – височки прямые или косые? 
25-июл-2021, 11:23306

События

Песков пообещал прочитать мемуары Мендель, которые она ему отправила
Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков отреагировал на новость о том, что бывшая пресс-секретарь Владимира Зеленского Юлия Мендель отправит ему свою книгу мемуаров "Каждый из нас президент". 
Вчера, 21:5088
Почему в Боснии заговорили об угрозе раскола страны
Не успели в Евросоюзе заявить о готовности принять в свои ряды Боснию, проигнорировав Украину, как в этой балканской стране начал нарастать новый виток напряженности.
Вчера, 21:3991
Почему участились природные катаклизмы и как этому можно противостоять
Планету продолжают cотрясать невиданные природные катаклизмы. Наводнения, жара, смерчи, засуха все чаще происходят по всему миру.
Вчера, 18:02111
Обыски на главном мусорном полигоне Киева проводит СБУ
Сегодня, 27 июля, сотрудники Службы безопасности Украины проводят обыски на главном мусорном полигоне Киева ТБО №5.
Вчера, 18:01123
Украинский стрелок Омельчук рассказал о пути к бронзе на Олимпиаде в Токио
Четвертый день стартов на Олимпиаде в Токио принес национальной команде Украины третью бронзовую медаль.
Вчера, 17:43108
Мендель отправит Пескову свою книгу мемуаров с автографом
Бывшая пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель отправит свою книгу мемуаров о работе в офисе главы государства "Каждый из нас президент" пресс-секретарю российского лидера Дмитрию Пескову.
Вчера, 15:13132