На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді (Фото) (Видео)

На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
Під час сьогоднішніх громадських слухань в Ужгородській міській раді з питань відновлення парку Перемоги та доцільності побудови на його території Хоспісу, розіграти звичну карту «думки громадськості» Громадській раді Ужгорода не вдалося. Кількість ужгородців, які прийшли відстояти побудову хоспісу, дали команді Олександра Пересоляка відчути на собі гнів громади.
Почалося з того, що присутні попросили змінити порядок денний і першим питанням розглядати саме будівництво соціально-медичного закладу. Проте голова слухань навіть не поставив цю пропозицію на голосування. Власне, і голову зібрання не обирали – ним "автоматом" став голова ГР Олександр Пересоляк, який з самого початку сидів "у президії".
Під час виступів спеціалістів та керівників структурних підрозділів міськради, які розповідали про юридичні аспекти утримання території парку Перемоги, з боку голови дуже відчувалася прихильність до тих, хто проти  хоспісу і ігнорування тих, хто за.
Саме на цьому підґрунті спалахнув скандал. Активісти, які представляють релігійні організації, протестували проти постійного порушення затвердженого регламенту.
Начальник управління майном міськради Тетяна Полтавцева повідомила, що парк Перемоги, відповідно до містобудівної документації, не є парком. Відтак забудови на цій території законні. Зараз міським головою Ужгорода Віктором Погорєловим створено комісію, яка перевіряє стан утримання зеленої зони, – повідомила Тетяна Полтавцева.
На підтримку будівництва хоспісу виступила і депутат міськради Тетяна Козак. Жінка розповідає, що греко-католицька та римо-католицька громади готові профінансувати зведення будинку для 25 паліативних хворих. На це виділяється 3 мільйони євро, проте заклад хочуть побудувати біля монастиря, настоятелі якого допомагатимуть у роботі.
Аргументи членів Громадської ради були різні, починаючи від того, що треба змусити міську владу виділити шалені кошти на облагородження території, де рослини практично не ростуть, до абсолютно аморальних. Так, активіст Ференц Бакі припустив, що присутність таких хворих не допустима в місцях, де є діти. Інший, не менш «освічений» у питаннях паліативної медицини розповідав, що ці хворі заражатимуть  стічні води.
Відтак головуючий Олександр Пересоляк відступив від розгляду питання про хоспіс та повернувся до першого, того, що вже було обговорено. Це знову викликало масове незадоволення.
Також було дуже помітно і те, що членам Громадської ради, які викрикували з місця чи порушували регламент, не вказували на порушення правил поведінки. У цей же час представників релігійних громад весь час "ставили на місце".
Насамкінець Олександр Пересоляк спробував затвердити резолюцію, відповідно до якої громадськість виступає проти будівництва хоспісу. Це породило третій скандал. Тому вирішили рекомендувати міському голові створити робочу групу, до якої включити активістів для вирішення цього питання.
Аби таки "протиснути" своє, Громадська рада проголосила, що забороняє ужгородським депутатам приймати рішення про будівництво чи виділення земель на території Ужгорода, доки не буде погоджено історико-архітектурний опорний план. Це питання є абсолютно недоречним, оскільки завершується затвердження генерального плану Ужгорода, де історична частина є його складовою.
А на все те в кулуарах обурювалися учасники АТО, риторично ставлячи питання: про що взагалі дискутують ці люди? Їм, що вже бачили, якими бувають смерть і каліцтва, питання треба чи не треба хоспіс має однозначну відповідь.  
Градус кипіння на слуханнях – у фото та відео.

На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
На громадських слуханнях в Ужгороді "всипали" Громадській раді
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Олекса 17 июня 2015 23:24
О! Це шоу під назвою Громадський балаган потрібно були бачити! Неадекват у червоній майці (до слова, постійний клієнт наркодиспансеру і психіатричної лікарні) верещав що його можуть заразити сифілісом хворі хоспісу і що він помре від раку якщо хтось викосить зелені насадження (читай - бур'яни) у "зоні відпочину" - яку в народі називають ямою.

Брехня. Якраз і було доведено що в парку ніякого хоспісу бути не може! Тому що це парк і взагалі під питанеям звідки там всі забудови!?

все-таки коментар у відео про "проплаченість" теж виглядає проплаченим чи, по меншій мірі, спланованим...
Олекса 18 июня 2015 22:07
Цікаво правлять коментары на сайті. Під чужими ніками пишуть (точніше) додють свій текст. А протестувальники проти хоспісу РЕАЛЬНО проплачені. Може озвучити ким? І за які конкретні обіцянки та кошти?

Интересно журналист описал.....а ничего, что первые стали выкрикивать с мест сторонники "Хоспису именно на территории парка отдыха"? Еще автор забыл сказать, что голосованием за - 39, против - 33 (в этой части голосовали и малолетние) было проголосовано против строительства будь-чего до принятия генплана? Сторонники Хоспису на территории именно парка стали спорить, стали пересчитывать так и не насобирали достаточное количество голосов "Против" со своей стороны. Они никак не могли согласится, что по закону выдиление земли происходит только после утверждения генплана...А журналист скажет как будут ездить машины скорой и строительные машины на место возможной стройки? Через детей? По тротуарам? На вертолете. почему журналист не сказал, что екс=главный архитектор сказал, что там невозможно Хоспис пристроить к городской канализации, т.к. он будет ниже уровня городской канализации. Автор статьи, вы защищаете не интересы людей, а чье то желание дерибана земли. Как не стыдно..Вы или не проффесионал или подкупленец депутатов. Схамениться!

Який "цікавий" коментар! ПроФФесіонал написав! Вивчіть спочатку граматику та арифметику, а потім висловлюйте свою думку і давайте поради журналістам. Прихильників хоспісу реально було більше, навіть в кінці цього проплаченого балогану, під час перерахунку голосів. Тому і висловили протест коли їх намагались нахабно обдурити. Особливо показово протестували проти хоспісу: пані Бачинська (юристка) проти якої вже порушували кримінальну справу за вимагання хабаря, дует родини Терлецьких (бідолашні безробітні, які заробляють тільки на Громадській раді, де за мзду представляють "думку народу", перукарка, у якої бракує клієнтів і парочка бідолшаних хвореньких у червоних футболках, які кричали немов різані пацята). Малоосвідчені, жадібні і невиховані особи намагаються висловлюватися від усієї громади Ужгорода. Але бабло не завжи перемагає ДОБРО!
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Лучшие бесплатные онлайн игры в 2021 году
Сфера онлайн игр с каждым днём становится всё более популярной и востребованной. По этой причине компании регулярно выпускают новые и делают продолжения старых игр, пытаясь тем самым привлечь как можно больше геймеров.
Сегодня, 18:1477
Велосипедные шины Schwalbe: когда скорость имеет особое значение
Современный ассортимент покрышек Schwalbe из Германии вызывает искреннее недоумение потребителей, неспособных поверить в небольшой срок существования бренда.
Сегодня, 18:1271
Какое оборудование нужно для обустройства бассейна
Мечтаете о просторном бассейне дома или на даче и уже решились осуществить мечту? В таком случае четкое понимание того, что для всего этого потребуется, уж точно не будет излишним.
Сегодня, 18:1067
Спецтехника ETS Group — гарантия качества и надежности строительных работ
Подавляющая часть профессиональных сфер деятельности не обходятся без экстремальных нагрузок, выполняются на высокогорных местностях, имеют ограниченное рабочее пространство и т. п.
Вчера, 18:46163
Где знакомятся люди после 40 - лучшие места и сценарии
Найти свое счастье после 40 лет возможно, нужно только знать, где искать пару. Люди в зрелом возрасте относятся к выбору таких мест более придирчиво. Да и действуют немного иначе. Разбираемся, где и как.
10-мая-2021, 21:40229
Как вывести сайт в ТОП: три SEO-тренда 2021 года
На сегодняшний день конкуренция сайтов во Всемирной паутине достаточно высока, каждый веб-ресурс, как говорят, хочет занять самое выгодное место под солнцем. Но это не случается само собой: продвижение сайта – дело весьма серозное и ответственное, требующее исключительно профессионального
9-мая-2021, 13:02355

События

Уже пятый обыск, связанный с уклонением от уплаты налогов проходит в Киеве
В среду, 12 мая, Государственная фискальная служба (ГФС) под руководством прокуратуры проводит обыски в помещениях столичного коммунального предприятия "Киевгорсвет" и предприятий-подрядчиков по делу об уклонении от уплаты налогов во время проведения работ по замене освещения в городе на сумму
Сегодня, 21:2530
"Прощайте, дети!" Стали известны последние слова перед смертью учительницы, заслонившей собой ребенка в Казани
Перед тем, как казанский террорист Ильназ Галявиев застрелил 26-летнюю преподавательницу английского языка Эльвиру Игнатьеву, заслонившую собой ученика, она успела попрощаться с детьми.
Сегодня, 19:47105
Заболевание головного мозга обнаружили у казанского стрелка
19-летний Ильназ Галявиев, который устроил стрельбу в казанской школе, имеет заболевание головного мозга.
Сегодня, 18:3182
В "желтой" карантинной зоне оказались практически все регионы Украины
Практически все регионы Украины оказались в "желтой" карантинной зоне, кроме Николаевской и Черкасской областей, которые попали в "оранжевую".
Сегодня, 15:0289
Ученые встревожены состоянием саркофага в Чернобыле и излучением "слоновьих ног"
Спустя 35 лет после Чернобыльской аварии угроза возобновления реакции деления в хранящемся внутри объекта "Укрытие" серьезно обеспокоила ученых.
Сегодня, 15:0095
Сесть  в Тель-Авиве из-за ракетных ударов по Израилю не смог Украинский самолет
Пока системы ПВО отбивают ракеты над Израилем, авиалайнерам приходится искать места для посадки в других странах.
Сегодня, 12:28135