Уже відомо, хто замінить три ужгородські ЖРЕРи (Фото)

Уже відомо, хто замінить три ужгородські ЖРЕРи

Сьогодні в міській раді Ужгорода пройшов конкурс на обслуговування житлового фонду районів № 3, 4, 5, які досі обслуговували комунальні підприємства – ЖРЕРи №1, 4, 5 і 8.

Конкурсна комісія в присутності представників підприємств, які взяли участь у конкурсі, журналістів і представників громади відкривала конверти з документами, заслуховували кожного претендента, ставили йому запитання.

Зокрема, йшлося про те, які суми є на рахунках підприємств, які бачать для себе тарифи на обслуговування, яку техніку мають, у власності чи за угодами про оренду, скільки працівників, із якою кваліфікацією і досвідом, в чому бачать свої переваги тощо.

Відтак, у спеціально розроблених таблицях із критеріями кожен із комісії виставляв підприємствам-претендентам бали. За їх сумою і визначили фірму-переможця в кожному районі.

Ними стали:

ПП «Євросервіс-Уж» (на території, яку обслуговувало комунальне підприємство ЖРЕР №8);

ІТВ-сервіс із Мукачева (на території ЖРЕРу №4);

«Ужбудсервіс» (на території ЖРЕРу №5).

Заступник міського голови Ужгорода Володимир Фленько прокоментував 7dniv.info, що конкурс пройшов конструктивно, спокійно, з дотриманням процедури, весь процес знімали кілька телеканалів, були присутні громадські активісти і представники фірм-учасників, тому все, як і обіцяла міська влада, було відкрито і прозоро. Єдиний нюанс – заступник міського голови Ярослав Шафарь повівся некоректно. На початку конкурсу зробив заяву, що не знав про проведення конкурсу, не ознайомлений із матеріалами. Хоча рішення про склад конкурсної комісії було прийнято ще навесні, а оголошення про те, що конкурс пройде у п’ятницю, 31 липня о 14.00 звучало і під час засідання виконкому цієї середи, і під час брифінгу міського голови Віктора Погорєлова у четвер, відтак було «розтиражоване» ЗМІ. Також, за словами Володимира Фленька, мер повідомляв йому, що сьогодні вранці Шафарь казав, що можливо не прийде на конкурсну комісію.

Під час самого конкурсу Шафарь був присутній, заповнював папери для виставлення балів, але наприкінці відмовився брати участь в підведенні підсумків і пішов із засідання.

Згодом члени комісії зателефонували Ярославу Шафарю і спілкувалися з ним при увімкненому гучному зв’язку. Він наполіг не враховувати його бали при визначенні результатів.

За неофіційною інформацією, такий «демарш» Шафаря спрацював проти підприємства ТзОВ ЖРЕР №8 (не плутати з комунальним підприємством ЖРЕР №8), яке на конкурсі представляв відомий ужгородцям депутат і директор комунального ЖРЕРу №8 Юрій Оксьон. Якби бали Шафаря зарахували, очевидно, Оксьон міг би обійти «Євросервіс-Уж».

Нагадаємо, Оксьон навесні цього року відзначився скандалом – влаштував істерику з брутальним хамством під час перевірки міським головою як прибране місто перед Великоднем. Згодом стало відомо, що створив підприємство-клон зі співзвучною назвою і тією ж юридичною адресою, що й комунальний ЖРЕР №8. Усе – щоб залишитися, вже з новою вивіскою, працювати «на районі». Проте результати проведеного сьогодні конкурсу виявилися іншими.

Уже відомо, хто замінить три ужгородські ЖРЕРи
Уже відомо, хто замінить три ужгородські ЖРЕРи

7dniv.info

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5465
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07111
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52116
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09141
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47232
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16249

События

Более 300 школьниц после нападения боевиков исчезли в Нигерии
В Нигерии после нападения боевиков 317 учениц школы-интерната штата Замфара пропали без вести.
Сегодня, 11:1448
Повестку дня следующего заседания СНБО назвал Данилов
Во время следующего заседания Совета национальной безопасности и обороны планируют заслушать отчеты Службы безопасности Украины, Офиса генерального прокурора, Министерства внутренних дел.
Сегодня, 11:1249
О возможном росте заболеваемости коронавирусом предупредил Байден
Президент США Джо Байден заявил, что заболеваемость коронавирусом может вырасти из-за появления новых штаммов.
Сегодня, 11:1149
Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:4381
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:3379
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:2499