124 тисячі українців вже забажало стати угорцями

124 тисячі українців вже забажало стати угорцями
Документи на угорське громадянство подало вже понад 124 тисячі українців. Такі дані з посиланням на канцелярію прем'єр-міністра Угорщини оприлюднила низка угорських ЗМІ, зокрема HVG.hu, яке додає з посиланням на власні джерела, що більше половина з них мають намір отримати угорські паспорти шахрайським шляхом.
Саме через це, зауважує видання, у Будапешті почали сувору перевірку наданих документів, аби позбавляти громадянства.
Один із етапів виявлення тих, хто отримав громадянство шахрайським шляхом – ретельна перевірка на кордоні українсько-угорському кордоні знання мови тих, хто намагається в’їхати до ЄС з угорським паспортом.
Зокрема якщо власник угорського паспорта не може надати відповіді угорською мовою, на нього складається відповідний акт, що може спричинити у подальшому відкликання громадянства Угорщини.
Однак українці, які отримали громадянство обманним шляхом вже знайшли вихід з цієї ситуації – вони намагаються потрапляти в Європу або їхати додому, перетинаючи кордон зі Словаччиною, аби уникнути подібних «іспитів» на знання мови. 
Так, цього року президент Угорщини Янош Адер позбавив громадянства з десяток людей, які отримали закордонний паспорт угорця завдяки махінаціям – однак таких вже незабаром може бути набагато більше, прогнозують в угорських ЗМІ. 
У Будапешті почали суворий процес перевірки виданих документів. При чому знання мови – не головний аргумент відкликання громадянства. Документ можуть визнати недійсним, якщо знайдуть суттєві розбіжності у фотографіях, що були подані на отримання громадянства та паспорті. Адже зафіксовані випадки, коли документи та тести на знання мови проходила зовсім інша людина. Українці в свою чергу, потім змінювали своє ім'я та навіть прізвище на угорське, аби знизити ризик бути пійманими на підробці.   
Це як правило, не місцеві угорці із Закарпаття, а «клієнти» з багатьох регіонів України та всього  пострадянського простору. Аби довести свою приналежність до угорської нації вони змушені були вдаватися до підробок. В державному архіві Закарпатської області виготовити потрібні довідки не складає великих труднощів – все вирішують гроші. 
Підроблені свідоцтва про народження також не рідкість – в Україні їх виготовляють за 100-200 євро за штуку.
Якщо у 2011 році «придбати» угорське громадянство було відносно легко, то зараз ситуація змінилася. У березні 2013 році, побачивши, що бізнес на громадянстві роблять вже й в адміністраціях Угорщини, багатьом сільським та міським радам було заборонено надавати відповідні довідки та складати там присягу. Адже сюди – в Захонь, Фехердьярмат, Кішварду, Шонкад, Циганд, Ньїртелек «за громадянством» курсували цілі автобуси з сім'ями та великими компаніями.
Утім навіть за більш суворих умов «бізнес на громадянстві» не зупинився, хоча і став не таким масштабним.
Нині посередники стверджують, що мають контакти на вищому рівні в Управління у справах імміграції та громадянства Угорщини.
Звичайно, значно збільшився і попередній тариф: замість декількох тисяч він досяг межі у 15000 євро і більше на даний час.
Джерело: mukachevo.net

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Сегодня, 14:55102
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
Вчера, 18:16152
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
Вчера, 17:36159
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
Вчера, 16:11150
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
Вчера, 15:38152
Репетитор английского онлайн: 5 преимуществ
Изучение иностранного языка, в частности английского, в любом случае дело ответственное, требующее тщательного и серьезного подхода. Но не всегда хватает времени на посещения уроков в языковых школах, но это не значит, что на желании овладеть языком можно поставить крест.
14-апр-2021, 17:41216

События

Россия запретила въезд главе ФБР и генпрокурору США
Санкционный список, по словам российских дипломатов, решили составить из-за "беспрецедентного характера отношений" между странами.
Сегодня, 22:4626
Макрон после встречи с Зеленским заговорил на украинском языке (фото)
Президент Франции заявил, что они совместно с Украиной и Германией продолжают мобилизировать усилия для поиска решения ситуации на Донбассе.
Сегодня, 22:4530
Появилась обновленная карта карантинных зон Украины
Центр общественного здоровья Минздрава опубликовал карту эпидемиологической опасности в Украине от 16 апреля.
Сегодня, 22:4230
О главных методах профилактики заражения ВИЧ в МОЗ рассказали украинцам
В пятницу, 16 апреля, представители Минздрава напомнили украинцам каким образом передается вирус иммунодефицита человека и о главных методах профилактики СПИД.
Сегодня, 22:4137
Более половины паспортов Кипра иностранцам были выданы незаконно
Более половины всех гражданств Кипра были выданы незаконно или с нарушениями. 
Сегодня, 22:3929
Через десять дней в Италии ослабят карантин
В Италии приняли решение об ослаблении с 26 апреля карантинных ограничений, которые были введены из-за коронавируса. 
Сегодня, 22:2925