Закарпатські рятувальники пішли по школах (Фото)

Закарпатські рятувальники пішли по школах
Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пожеж та інших нестандартних пригод рятувальники ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектора, виступи у трудових колективах та навчальних закладах, акції, вікторини, конкурси - все це має одну спрямованість: навчити людей правилам безпеки, а значить запобігти виникненню надзвичайних ситуацій чи пожеж.
Оскільки культура людини та її світосприйняття виховується змалку, рятувальники звертають особливу увагу на підростаюче покоління. Дитячі садочки, школи, професійно-технічні та вищі навчальні заклади завжди радо сприймають візити рятувальників. Уважно слухають, запам’ятовують та із задоволенням приміряють на себе роль мужнього та героїчного -  пожежного-рятувальника. Зараз, коли у всіх навчальних закладах закипіло життя, рятувальники все частіше стають гостями навчальних закладів та розповідають вихованцям про правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.
Так,  9 вересня до пожежно-рятувального підрозділу  міста Іршави завітали в гості учні ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.  Вогнеборці радо зустріли діточок та розповіли їм про свою щоденну роботу та найбільш резонансні події, що виникали протягом 2015 року в Іршавському районі. Окрім цього бійці ДСНС продемонстрували учням п’ятих класів техніку, що знаходиться на озброєнні в гарнізоні, спорядження та обладнання яким користуються рятувальники під час ліквідації загорань та різного роду надзвичайних ситуацій. Усі бажаючі, я їх було чимало, могли приміряти бойовий одяг рятувальників та «покермувати» пожежним автомобілем. Наостанок інспектор Іршавського районного відділу Іван Дрогобецький нагадав дітям про обережність у поводженні з вогнем та електрообігрівальними приладами та розповів алгоритм дій під час виникнення пожежі в будинку чи квартирі.
Напередодні відповідну  пропагандистську роботу  із підростаючим поколінням проводили й рятувальники Мукачівщини. В рамках уроку безпеки, організованого для школярів других, п’ятих та шостих класів ЗОШ № 10 І-ІІІ ст. міста Мукачева, провідний інспектор Мукачівського МРВ У ДСНС України у Закарпатській області Руслан Проценко провів із дітьми лекцію на тему: «Що робити, якщо виникла пожежа, та як захистити себе від вогню». Діти уважно слухали та задавали  питання на які він давав вичерпні відповіді. А щоб діточкам було цікавіше, рятувальник провів із школярами вікторину на протипожежну тематику.
Шановні батьки! Виділіть із напруженого дня 10-15 хвилин та розкажіть  своїй дитині основні правила пожежної безпеки, безпеки на вулиці, на дорозі, в школі тощо. Адже ці кілька хвилин можуть колись врятувати їй здоров’я або навіть життя!, - повідомляють у ДСНС України у Закарпатській області.
Закарпатські рятувальники пішли по школах
Закарпатські рятувальники пішли по школах
Закарпатські рятувальники пішли по школах
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5466
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07111
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52117
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09141
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47232
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16249

События

Более 300 школьниц после нападения боевиков исчезли в Нигерии
В Нигерии после нападения боевиков 317 учениц школы-интерната штата Замфара пропали без вести.
Сегодня, 11:1451
Повестку дня следующего заседания СНБО назвал Данилов
Во время следующего заседания Совета национальной безопасности и обороны планируют заслушать отчеты Службы безопасности Украины, Офиса генерального прокурора, Министерства внутренних дел.
Сегодня, 11:1256
О возможном росте заболеваемости коронавирусом предупредил Байден
Президент США Джо Байден заявил, что заболеваемость коронавирусом может вырасти из-за появления новых штаммов.
Сегодня, 11:1151
Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:4384
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:3381
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:24101