В Ужгороді представляють 70 телевізійних робіт та 42 радіопрограми про різні етноси світу

В Ужгороді представляють 70 телевізійних робіт та 42 радіопрограми про різні етноси світу
Сьогодні, 10 вересня, на базі готельно-ресторанного комплексу "Камелот" (с.Кам'яниця) відбулося офіційне відкриття ХVIІ Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».
Серед учасників фестивалю -  вітчизняні та зарубіжні телерадіоорганізації усіх форм власності, громадські організації, національно-культурні товариства, фонди, автори програм, власники авторських прав, продюсери  з України, Румунії, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Сербії, Австрії, Швеції.
В урочистій  церемонії  відкриття взяли  участь Голова Держкомтелерадіо  Олег Наливайко, голова облради  Володимир  Чубірко, від Мукачівської Православної єпархії з благословення Високопреосвященнішого Феодора голова Інформаційного відділу єпархії – протоієрей Олександр Монич,депутати різних рівнів, журналісти, митці та ін.
У своєму вітальному слові голова облради  Володимир  Чубірко наголосив, що цей, унікальний  фестиваль «Мій рідний край» скликає  творчу еліту різних країн уже всімнадцяте, то ж має право на довге життя.  Цього разу він стане яскравою подією, незабутнім святом для всіх нас, а також радіослухачів та телеглядачів.
Адже його проведення – прекрасна нагода, аби тут, на Закарпатті, у центрі Європи, телерадіожурналісти України та інших держав мали можливість не тільки представити високодостойному журі свій доробок, але й обговорити особливості та проблеми духовного відродження національних меншин, культурних надбань і цінностей етнічних спільнот, які живуть в Україні, інших державах  Європи. Час підтвердив, що місце зустрічі вибране вдало. Маленьке Закарпаття – це велика багатонаціональна родина, в якій завжди високо цінувались толерантність, виваженість, повага до культури, традицій, звичаїв усіх народів.
«Впевнений, що ваші враження від перегляду і прослуховування конкурсних робіт, участі у творчих дискусіях, майстер-класах, зустрічах із представниками національних меншин, які проживають у Закарпатті, його людьми залишать у вас якнайкращі враження, - далі мовив В.Чубірко. - Вірю, що ХVІІ Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» продовжить і якісно збагатить традиції попередніх форумів».
На завершення очільник облради  наголосити, що однією з характерних особливостей цього фестивалю є те, що в ньому немає переможених. Сама участь у такому форумі – велике творче досягнення. Тож щиро, від усього серця,  побажав всім  міцного здоров’я, наснаги, нових яскравих тем, унікальних творчих знахідок.
Як зазначають організатори фестивалю, цьогоріч  на конкурс представлено 70 телевізійних робіт та 42 радіопрограми, які відображають життя окремих регіонів та адміністративних одиниць, на території яких компактно проживають етнічні групи.
Конкурсні програми оцінюватиме міжнародне журі телевізійних програм та міжнародне журі радіопрограм. Переможців буде визначено у кількох номінаціях – «Краща авторська робота», «Краща режисерська робота», «Краща операторська робота» тощо. Відзначені роботи будуть показані в ефірах державних ТРК.
Також під час фестивалю проводитимуться численні майстер-класи з обміну досвідом закордонних та українських ЗМІ, перегляд фільмів, екскурсії для ознайомлення з краєм.
Генеральними спонсорами XVII-го Міжнародного телерадіофестивалю є Цільовий фонд підтримки медіапослуг та управління активами (Угорщина), оператор медіапослуг ЗАТ «Дуна» (Угорщина), - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Виды солнечных электростанций и их отличия
Установка солнечной электростанции у себя дома или на предприятии позволяет не только экономить на счетах за электричество, но и зарабатывать на продаже излишков выработанной энергии.
Вчера, 17:2084
Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23313
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44230
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21351
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20403
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54442

События

Итальянская мафия захотела нажиться на коронавирусе
Итальянская мафия захотела нажиться на проблемах страны в связи с пандемией коронавируса и присвоить часть выплат из масштабного фонда спасения европейской экономики, пишет Bloomberg.
Вчера, 22:4849
Найдены новые блокирующие коронавирус препараты
Ученые Боннского университета в Германии нашли два семейства активных веществ, которые могут блокировать размножение коронавируса SARS-CoV-2. =
Вчера, 22:4655
Создание конгресса местных властей утвердил Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о создании конгресса местных и региональных властей.
Вчера, 22:3552
Строительство газопровода "Северный поток-2" в водах Дании может затянуться до осени
Ранее сообщалось о других сроках - до конца апреля.
Вчера, 21:4558
В силу вступил закон о сроках ликвидации налоговой милиции
В четверг, 4 марта, закон о сроках ликвидации налоговой милиции вступил в силу.
Вчера, 18:5282
В ближайший час Киев накроет сильный ветер
В четверг, 4 марта, в Киеве объявили штормовое предупреждение.
Вчера, 18:5181