Українських школярів МВС має намір серйозно охороняти

Українських школярів МВС має намір серйозно охороняти
Державна служба охорони при МВС України звертається до керівників навчальних закладів з пропозицією щодо забезпечення навчальних закладів міліцейською охороною.
Таке оголошення зробив сьогодні на прес-конференції в Укрінформі заступник начальника Управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Києві Віктор Вежлич, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Безпека дитини у теперішній час - це першочергове завдання не тільки батьків, а й керівників навчальних закладів. Більшість свого часу дитина проводить в школі, тому, і заклад, і його території повинні бути захищені. Легше попередити злочин, ніж потім шукати винних. Тому ми закликаємо звертатись з питанням про надання міліцейської охорони», - сказав він.
За словами Вежлича, у Києві під охороною Державної служби охорони при ГУ МВС України перебуває наразі 235 навчальних закладів. Серед них, вищих навчальних закладів - 38, коледжів та ПТУ - 13, середніх шкіл - 184, дошкільних закладів - 27.
Він повідомив, що цього року у столиці фіксується збільшення кількості злочинів, зокрема, серед неповнолітніх, які вчиняються на території навчальних закладів. Зокрема, цього року в столиці проти неповнолітніх було скоєно 178 кримінальних правопорушень.
Представник МВС зауважив, що кожен із закладів, який перебуває під охороною, обладнаний системою охоронної сигналізації та кнопкою тривожного виклику міліції. Тобто у разі злочинного проникнення в приміщення на пульт центрального спостереження Державної служби охорони надходить сигнал тривоги. Такий сигнал надходить і при натисненні кнопки термінового виклику міліції. На виклик реагують мобільні наряди групи затримання, які на місце прибувають за лічені хвилини.
Державна служба охорони також пропонує батькам скористатися сучасним пристроєм захисту для дітей. Це мобільний пристрій, який носить з собою дитина, і у разі виникнення напруженої ситуації вона може скориставшись кнопкою виклику наряду міліції.
Пристрій визначає місце знаходження особи в реальному часі.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5467
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07112
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52118
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09142
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47233
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16250

События

Более 300 школьниц после нападения боевиков исчезли в Нигерии
В Нигерии после нападения боевиков 317 учениц школы-интерната штата Замфара пропали без вести.
Сегодня, 11:1454
Повестку дня следующего заседания СНБО назвал Данилов
Во время следующего заседания Совета национальной безопасности и обороны планируют заслушать отчеты Службы безопасности Украины, Офиса генерального прокурора, Министерства внутренних дел.
Сегодня, 11:1262
О возможном росте заболеваемости коронавирусом предупредил Байден
Президент США Джо Байден заявил, что заболеваемость коронавирусом может вырасти из-за появления новых штаммов.
Сегодня, 11:1153
Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:4387
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:3382
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:24102