Майже кандидати на мера вже з'ясовують, хто з них більш ужгородський Качур (Фото)

Майже кандидати на мера вже з'ясовують, хто з них більш ужгородський Качур
В Ужгороді може бути щонайменше два кандидати на посаду міського голови із однаковим прізвищем.
Депутат Закарпатської обласної ради Іван Качур припускає свою можливу участь у виборах на посаду міського голови Ужгорода. Цю інформацію депутат підтвердив спостерігачу ОПОРИ. Він зазначив: «Я готуюся балотуватися. Є відповідні звернення громадськості у плані підтримки. Я знаю це місто, я у минулому працював у бізнесі, тобто знаю економіку, я маю досвід державної роботи. Я думаю про можливу участь у цих виборах».
Іван Качур сказав, що якщо буде кандидатом, то йтиме шляхом самовисування, а не від політичної сили.
Як повідомляла ОПОРА, потенційним кандидатом на посаду голови Ужгородської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вважається інший депутат обласної ради – Михайло Качур. Білборди з його фотографією та партійною символікою днями з’явилися вулицях міста.
У випадку, якщо згадані депутати зареєструються як кандидати, їх прізвища у виборчому бюлетені будуть поруч. Оскільки, згідно з частиною 7 статті 74 Закону України «Про місцеві вибори», прізвища кандидатів на посаду градоначальників у бюлетені розміщуються в алфавітному порядку, то першим у списку буде саме Качур Іван Іванович.
фото – із офіційного сайту Закарпатської облрадифото – із офіційного сайту Закарпатської облради

Качур Михайло Васильович буде наступним у списку.
фото – із офіційного сайту Закарпатської облрадифото – із офіційного сайту Закарпатської облради

На питання, чи може факт наявності у бюлетені двох кандидатів із однаковими прізвищами вплинути на результат кандидатів, Іван Качур відповів: «Я 40 років живу у місті Ужгороді, я знаю усі обличчя, усі прізвища і всіх людей особисто і спілкуюся з ними. Тому я знаю про що йде мова. Будуть вибори, буде результат, тоді все буде очевидно. Нюансів є дуже багато всяких».
Потенційний кандидат Михайло Качур у коментарі ОПОРИ щодо можливої участі у виборах однофамільця припустив, що ця обставина може бути застосуванням «технології технічного кандидата».
«Показово, що першими з′явилися технічні кандидати з моїм прізвищем, – каже Михайло Качур. – Ряди п′ятсотдоларових технічних кандидатів «Ковачів» можуть поповнитись VIP-фігурою – перечинським Качуром. З іншого боку, мене тішить, що як тільки я заявив про те, що братиму участь у виборах і балотуватимусь на посаду мера Ужгорода, конкуренти відразу ж відреагували. Вони вдалися до брудних технологій і нечесних методів». Михайло Качур висловив переконання, що обставина існування у бюлетені двох однакових прізвищ не вплине на результат голосування щодо його кандидатури.
Іван Качур обраний до Закарпатської обласної ради як мажоритарник від Партії регіонів у Перечинському районі. З 2010 по 2014 роки працював заступником голови Закарпатської ОДА.
Михайло Качур обраний до Закарпатської обласної ради за списком партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», керує місцевим заводом ВАТ «Ужгородський Турбогаз».
Востаннє ознаки використання «технології двійників» на Закарпатті спостерігалися під час парламентських виборів-2014 в окрузі №68 із центром у місті Ужгород. Тоді, крім на той час депутата Верховної Ради України Василя Ковача, до парламенту балотувалися ще 4 кандидати із таким же прізвищем. В підсумку кандидат-нардеп Василь Ковач набрав 18,81% голосів виборців, а чотири кандидати-однофамільці разом – 3,58 %.
За коментарями звертайтеся:
Феськов Володимир
координатор ОПОРИ у Закарпатській області
+38 066 317 36 13
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.
Опора
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-02
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23171
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44138
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21243
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20306
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54325
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07341

События

Более 40 человек умерли после прививки вакцины Pfizer/BioNTech от коронавируса в Австрии
Более 40 человек умерли после прививки вакцины от коронавируса в Австрии.
Вчера, 22:5959
Австрия начала переговоры с Россией по поводу поставок «Спутника V»
Еще одна страна Европы — Австрия — захотела производить российскую вакцину «Спутник V» и начала переговоры по этому поводу.
Вчера, 22:5573
США выведут космическое сотрудничество с Россией из-под санкций
США частично выведут космическое сотрудничество с Россией из-под действия санкций, принятых из-за ситуации с Алексеем Навальным.
Вчера, 22:5364
Украинский депутат отвел 200 лет на вакцинацию граждан от коронавируса
Депутат Верховной Рады от фракции «Европейская солидарность» Алексей Гончаренко заявил, что понадобится 200 лет, чтобы привить от коронавируса всех украинцев, если вакцинация против COVID-19 будет продолжаться такими же темпами.
Вчера, 22:3359
Во Франции и Германии готовы передать Украине накопленные неиспользованные вакцины AstraZeneca
Французские и немецкие власти пока безуспешно пытаются убедить людей в том, что вакцина фармацевтического гиганта AstraZeneca так же эффективна, как и другие.
Вчера, 22:1665
Итальянцы засыпали Сан-Марино просьбами провакцинироваться "Спутником V"
Итальянцы засыпали телефонными звонками карликовое государство Сан-Марино после того, как на прошлой неделе оно получило российскую вакцину "Спутник V".
Вчера, 22:1283