На Ужгородщині студенти робитимуть вино за європейські гроші (Фото)

На Ужгородщині студенти робитимуть вино за європейські гроші
У селищі Середнє на Ужгородщині в урочищі «Шкільна винниця» відбулося урочисте відкриття першої виноробно-виноградарської навчально-дослідної ділянки європейських сортів винограду «Троянда Карпат», повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.
На запрошення асоціації студентів-економістів Закарпаття та Громадської організації «Ініціатива регіонального та транскордонного співробітництва» відгукнулися заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс, заступник голови облради Михайло Попович та представники Ужгородської райради.
Як зазначили організатори заходу, проект «Троянда Карпат» здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна і співфінансується ЄС через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Мета програми полягає у посиленні та поглибленні співробітництва між Закарпатською областю та регіонами Угорщини, Румунії та Словаччини в екологічно-, соціально- та економічно сталий спосіб.
На ділянці, яка займає 4 гектари, майбутні винороби та виноградарі, науковці та інші фахівці виноробно-виноградарської галузі, як вітчизняні так і закордонні, тепер мають змогу навчатися новим підходам, обмінюватися досвідом, проводити практичні заняття, дослідження та освоювати нові інноваційні технології. Для цього за європейські кошти закуплено сучасне обладнання для переробки винограду. Відтак студенти Свалявського коледжу наочно представили свої перші виноробні досягнення з подальшою дегустацією з декількох сортів винограду.
«На сьогоднішньому прикладі ми бачимо, що завдяки таким ентузіастам можна подолати бюрократичну систему, впроваджувати сучасні технології та відроджувати виноробство вина. Адже ще не так давно виноробна галузь на Закарпатті прославляла наш край на всю Україну. Обласна влада зі свого боку всіляко підтримує розвиток виноробної справи і докладатиме зусиль у залученні інвесторів для повноцінного ведення виноробного господарства», – резюмував Михайло Рівіс.
На Ужгородщині студенти робитимуть вино за європейські гроші
На Ужгородщині студенти робитимуть вино за європейські гроші
На Ужгородщині студенти робитимуть вино за європейські гроші
Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)