В закарпатське село приїжджають чиновники, щоб міняти людям прописку

В закарпатське село приїжджають чиновники, щоб міняти людям прописку
Начальник ЦНАП Наталія Горват побувала у селі Німецька Мокра, де надала місцевим жителям послуги з переоформлення документів у зв’язку зі зміною назви села. Про це повідомив Руськомокрянський сільський голова Анатолій Барна.
З його слів, це був перший виїзний прийом спеціалістів ЦНАПу, під час якого Наталія Горват безпосередньо у приміщенні сільської ради прийняла від громадян 38 відповідних заяв на зміну прописки у їх паспортах. 
- Наразі всі подані заявки місцевими мешканцями працівники ЦНАП опрацювали. Тож німецькомокрянці чекають на наступний візит Наталії Горварт до села, - зауважив Анатолій Михайлович.  
Надалі до Німецької Мокрої будуть приїжджати працівники ЦНАПу раз на два тижні, попередньо, у четвер. А сам прийом буде проходити у приміщенні Німецькомокрянської школи або місцевого лісництва. Також, аби у приміщенні у ці дні не виникало масового скупчення людей, визначена черга, за якою здійснюватиметься прийом документів від селян. Так, першими подали заяви на переоформлення документів ті громадяни, що проживають на території виборчого округу №1, відповідно за ними переоформляти документи будуть німецькомокряни з округу №2 і так далі. Повідомлятимуть селян, коли слідує їх черга, депутати сільської ради, які закріплені за тим чи іншим округом. 
Л.Білак, Tyachiv.com.ua
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-21
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)